Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bebeğim Dizisi Yeni Bölüm Bebeğim Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-07saat: 22:00
Leyla’nın mahkemede söyledikleri, Yavuz için tüm planları alt üst ediyor. Yavuz kendini affettirmenin peşinde ama Leyla, yaptıklarını bir bir yüzüne vuruyor.

Yersiz Yurtsuz Dizisi Yeni Bölüm Yersiz Yurtsuz Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-07saat: 20:00
Suna’nın üst üste sorduğu sorular ve İshak’ın artık eve girip çıkmaya başlaması Hüseyin’i iyice tedirgin etmeye başlar. Meryem, oğlunun kumarhane işleten Remzi’ye yaklaşmasından rahatsız olmuştur.

Doktorlar Dizisi Yeni Bölüm Doktorlar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-07saat: 20:00
Bilge'nin hastalığına inanmayan Ela, ne gibi bir sürprizle karşılaşıyor?Bilge'nin hastalığına Levent nasıl bir tepki vericek?Ela ile Levent arasında Bilge'nin hastalığı sorun yaratacak mı?

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-07saat: 22:00
Bulut, Ömer Baba’yı yanındaki korumalarına rağmen kaçırır. Artık intikam için Bulut’u engelleyebilecek hiçbir güç kalmamıştır. Üstelik Polat’ın karşı hamle yapmasını engellemek isteyen Tataroğlu Ailesi, İstihbaratlar Başkanı’ndan Polat’ın ekibindeki bazı isimleri ister. Hedef Polat’ı yalnız bırakmaktır.

Sağır Oda Dizisi Yeni Bölüm Sağır Oda Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-07saat: 22:00
İstanbul’da nükleer bombaKanal D’nin başrollerinde Orhan Kılıç, Çağla Kubat, Mahir Günşiray, Hakan Karahan, Mehmet Çevik ve Arsen Gürzap’ın oynadıkları politik - aksiyon dizisi “Sağır Oda” bu hafta da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-07saat: 20:00
Yazları cıvıl cıvıl geçen, kışları ise ıssızlaşan bir Ege kasabasında yaşayan; başlarında kavak yelleri esen, içinde kasırgalar oluşan, kanında deli kan dolaşan, büyümek için sabırsızlanan Deniz, Aslı, Efe ve Mine adlı dört gencin hikayesini anlatan “Kavak Yelleri” herkese kendi hayatlarından da bir şeyler hatırlatacak.

Avrupa Yakası / Yeni Bölüm Avrupa Yakası / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-06saat: 20:00
Bölüm 127 / Yeni Bölüm - Aslı ile Cem'in ayrı olduğundan Sedef Hanım'ın haberi yoktur. Sütçüoğlu Rezidansı'na gelmeye karar verince ortalık karışır. Ziyarette Aslı ile Cem birlikte ve mutlu görüneceklerdir. Fakat ailedeki trafik ve dış etkenler akıllardaki planları bozar... Makbule İzzet'e bir yanlış ...

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-06saat: 20:00
Fikret, Neyyir Hanım'la birlikte Tahsin'le buluşmaya gider. Tahsin'in kendine eş değil, çocuklarına bakacak birini aradığını bildiği halde, bunu bir de onun ağzından duyar. Görüşme bir sonuca bağlanamaz. Fikret, Tahsin'in kendisini beğenmediğini düşünerek umutsuzluğa kapılır.

NIGHTMARES AND DREAMSCAPES NIGHTMARES AND DREAMSCAPES
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-06saat: 21:00
Dünyanın en çok tanınan korku yazarı Stephen King'in sekiz öyküsünden oluşan bu yapım, sizi karanlık gerçeklere sürükleyecek. Ustanın hikayelerini William H. Macy, William Hurt, Kim Delaney, Ron Livingston ve Tom Berenger'in yanı sıra "The 4400"den Jacqueline McKenzie ile "Six Feet Under"dan Jeremy Sisto'dan oluşan zengin bir kadro ekrana taşıyor. Stephen King'in kısa öykülerinden uyarlanan sekiz bölümlük mini dizi Nightmares and Dreamscapes, her çarşamba 21:00'de.

Elvada derken / yeni bölüm Elvada derken / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-06saat: 20:00
Şeyda'nın annesi valizlerini toplar ve Kerim'le vedalaşır. Kerim'in tavrına sinirlenen Şahika kalmak için bir plan düşünür.

HOW I MET YOUR MOTHER HOW I MET YOUR MOTHER
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-06saat: 20:30
CNBC-e'nin yeni dizisi "How I Met Your Mother", Ted'e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

İki Yabancı / yeni bölüm İki Yabancı / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-06saat: 22:00
Bölüm 9 / Yeni Bölüm - Herkes şokta! Mahmut Ağa'nın söyledikleri herkeste soğuk duş etkisi yaratıyor! Silahını Dr. Mustafa'ya doğrultan Mahmut Ağa sonunda yıllardır içini kemiren şüpheleri ve bunun sonucunda Zeyno'nun yüzünü niye peçe ile kapattığını açıklıyor. Bu açıklamalardan sonra işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Yoksa gerçekten Doktor Cem ve Zeyno kardeş mi? Herkes bu olayı çözmeye uğraşırken, ...

Yalanacı yarim / yeni bölüm Yalanacı yarim / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-06-06saat: 22:10
Tarık, Naz'a, Tarık Tekelioğlu olduğunu itiraf eder. Naz bu gerçeği öğrendiğinde olduğu yere bayılır. Tarık panik halde Naz'ı ayıltmaya çalışır fakat başaramayınca eve götürmeye karar verir. Hulusi'nin ev de olduğundan haberi olmayan Tarık'ı büyük bir sürpriz beklemektedir...

Binbir Gece / yeni bölüm Binbir Gece / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-05saat: 20:00
Şehrazat'ın yaptığı içten konuşma Kerem'in kalbini kırar. Bennu, Kerem'le ilişkisinden ümidini keser. Kerem'in içine kapanık tutumu annesi Seval'i endişelendirir. Onur'un iş hayatındaki başarılarına bir yenisi daha eklenir. Cansel'in bebeğini düşürme tehlikesi üzerine Ali Kemal yine evini terk etme kararı alır. Füsun krize girer. Nadide ve Burhan ise çaresizdir. Evliliğe engel olamayan Peride...

Torchwood - Özel Birim Torchwood - Özel Birim
Yabancı DiziTRT 12007-06-05saat: 22:15
TRT'den yine ilgiyle izleyeceğiniz heyecanın sınırlarını zorlayan, gerilim dozu yüksek bir dizi. 13 bölümlük BBC yapımı "Torcwood- Özel Birim", doğaüstü güçlerle mücadele eden özel bir ekibin maceralarını anlatıyor. Yönetmenliğini Brian Kelly'nin üstlendiği dizinin başrollerinde ise John Barrowman, Eve Myles, Burn Gorman ve Naoko Mori rol alıyor.

DESPERATE HOUSEWIVES DESPERATE HOUSEWIVES
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-05saat: 21:00
Wisteria Lane'in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları üçüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki "birkaç"tan biraz daha fazla...

Arka Sokaklar / yeni bölüm Arka Sokaklar / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-05saat: 20:00
Atıf eski özel harekatçıdır. Şimdi ise bir kahvehane işletmektedir. Mekanına bir çete musallat olur. Bu çetenin elemanları, gençleri uyuşturucuyla zehirlemektedirler. Atıf ele başı Levent'i ve adamlarını karşısına alır.

Acı Hayat / yeni bölüm Acı Hayat / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-04saat: 21:00
Sefa, Mehmet'in çabalarıyla yakalanan uyuşturucu tacirinin savcıya çözülmesiyle tutuklanır. Babasının ellerine kelepçe takılarak götürülmesi Filiz'i sarsmıştır. Ama Sefa Kervancıoğlu'nun sonunu getirecek asıl bilgi ve belgeler Mehmet'in elindedir. Çağdaş'tan durumu öğrenen Filiz, Mehmet'le konuşmaya gider. Babasının kirli işlerle olan bağlantısını öğrenince kararı karnındaki çocuğunu taşıdığı Mehmet'e bırakır. Mehmet için asıl olan Ender'in yurt dışına kaçırmaya çalıştığı Nermin'i kurtarmaktır.

İki Aile   / yeni bölüm İki Aile / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-06-04saat: 20:00
Oğuz'un Eda ile evleneceğini ilan etmesi Serpil'i delirtir.Köşkün bahçesini birbirine katar.Hıncını alamaz ve Oğuz'a saldırır.Sema son anda gelerek olaya müdahale eder,ambulansla Serpil hastaneye kaldırılır.O sırada çocuklar eve gelir. Bir tek Oğuz'un kızları, Serpil'in sayıklamalarını duyup rezaletin perde arkasını çözerler.Kızlar babalarının Eda ile evlenecek olmasına çok sevinirler. Mutluluklarını abartılı bir şekilde babalarına gösterirlerken Timur gelir ve gördüklerine bir anlam veremez. Damla'da durumu toparlamak için babasının yarın doğum günü olduğunu, erken kutlama yaptıklarını söyler.Hem Timur'un ...

Beyaz Gelincik / yeni bölüm Beyaz Gelincik / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-04saat: 22:00
Bölüm 73 / Yeni Bölüm - Ceren çiftlikevini terk etmeye niyetlenmiş, ancak Ömer onu durdurmuştur. Ama canına tak ettiği bir anda kızıyla birlikte soluğu, deniz kenarındaki evde alır; içinde yaşamak istediği ev, budur. Ömer onları geri götürmek için geldiğinde kendilerine o evde bir şans tanımaya karar verir...

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-04saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Karayip Korsanları Karayip Korsanları
Yabancı DiziTRT 12007-06-04saat: 23:00
Nicholas Rogers, Paolo Seganti, Remo Girone

Köprü / yeni bölüm Köprü / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-06-04saat: 22:00
Köprü şantiyesindeki patlama bütün şehri ayağa kaldırmıştır. Şantiyedeki işçilerden yaralananlar ve ölenler olmuştur. Ancak bu saldırı esas amacına ulaşamamış, ne şehir insanlarını ne de Vali Faruk Yazıcı'yı yıldıramamıştır. Öte yandan emniyette komiser Nedim ve Zafer'in araştırmaları sonucunu vermiş, Şamil'in koruması Memet tespit edilmiştir. Eve düzenlenen baskında Memet ..

Söhret  / Yeni Bölüm Söhret / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-04saat: 20:00
Bölüm 68 / Yeni Bölüm - Gülşen hamile olduğunu öğrenince kulaklarına inanamaz. Büyük bir yanlışlık olduğunu düşünür. Fakat doktor kesinlikle emindir. Gülşen karnında Tuğra'nın bebeğini taşımaktadır. Gülşen büyük bir çıkmaza girer.Samet Müberra'ya kendini affettirebilmek için açlık grevine başlamıştır. Onu evinin önünde ohalde gören Müberra, küplere biner. Yakup Müberra'nın peşini

ACCORDING TO JIM ACCORDING TO JIM
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-04saat: 20:00
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

SIX FEET UNDER SIX FEET UNDER
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-03saat: 23:00
Ölülerle dolu bir ev ne kadar canlı olabilir? Evlerinin salonunda cenaze törenleri düzenleyen, bodrum katında da ölülerin makyajını yapan bir ailenin pek normal olması beklenemez zaten, ama bu aile sınırları gerçekten zorluyor. Geçimini cenaze levazımatçılığı yaparak kazanan Fisher ailesi üyelerinin ...

THE X-FILES THE X-FILES
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-03saat: 22:00
ABD'de ilk kez 1993 yılında ekranlarda görülen "The X-Files" dokuz sezon boyunca en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yer aldı. Chris Carter'ın yarattığı konsept üzerine inşa edilen dizi gerçek bir efsane haline geldi ve dünyanın dört bir yanında hayranları tarafından The X-Files kulüpleri kuruldu

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-03saat: 21:00
Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, CNBC-e'de. Dizinin adının "kahramanlar" olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.

Hepsi 1 Hepsi 1
Yerli DiziSHOW TV2007-06-03saat: 20:00
Kapıya gelen sürpriz kişi, Eren, Cemre, Yasemin ve Gülçin'e, kötü bir haber getirmiştir. Kızlar, hemen hastaneye koşturur. Hastanede durumu öğrenen kızlar, bozuk bir şekilde eve dönerler.

SMALLVILLE SMALLVILLE
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-03saat: 20:00
Superman, her çocuğun, her gencin ve belki de her orta yaşlının bir dönem kahramanı olmuştur. Ama biz onu hep süper bir kahraman olarak gördük. Halbuki her kahramanın bir başlangıcı vardır. Superman'den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı