Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sağır Oda / yeni bölüm Sağır Oda / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-26saat: 22:15
Kuzey Irak'ta ilkokula bombalı saldırı sonucu ölen Türkmen çocuklarının cenazeleri hüzünlü bir törenle toprağa verilir. Ancak Aras ve arkadaşları Türkiye'ye dönüşlerini bir kez daha ertelemek zorunda kalırlar. Çünkü Türkmenler köylerini boşaltmaya ve göçe zorlanmakta, kamplara gönderilmektedir. Yaralı olan Zahit ise, Sahar ile birlikte arkadaşlarının bilmediği bir yere gider. İstanbul'da ise, Cenap son anda gelen bir telefon üzerine Giray'ı öldürmekten vazgeçer.

Kaybolan Yıllar - yeni bölüm Kaybolan Yıllar - yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-26saat: 20:00
Ezel ve Ali`nin Amerika`ya gidişinin üstünden tam bir yıl geçmiştir.Esmer artık eski Esmer değildir.Güçlü bir iş adamı olmuştur.Hayatında birçok şey değişmiştir.Yaşamında Melek önemli bir yer almaktadır.Melek,Esmer,`in yanında çok mutludur,ancak acı yanıbaşındadır..

Bebeğim / Yeni Bölüm Bebeğim / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-26saat: 22:00
Bölüm 17 / Yeni Bölüm - Leyla Emel'in karşısında... Umut'u görene dek beklemeye kararlı. Yavuz, İstanbul'a dönmesi için karısını ikna etmeye çalışıyor ama nafile. Leyla'nın varlığından tedirgin olan Emel, gazetecilerin köye gelişiyle iyice köşeye sıkışıyor. Ona yardım edebilecek tek kişi Selim. Gazeteciler, yukarıdan gelen bir emirle köyden ayrılırken, bitkin düşen Leyla daha fazla direnemiyor. Yavuz, tüm itirazlarına rağmen Leyla'yı alıp İstanbul'a dönüyor.

Yersiz Yurtsuz / yeni bölüm Yersiz Yurtsuz / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-04-26saat: 20:00
Bölüm 5 / Yeni Bölüm - Sokaklarda tek başına nereye gideceğini bilmeden dolaşan Suna, sabaha karşı bu kasabada bildiği tek yere; Mülteci Misafirhanesi'nin bulunduğu bölgeye geri döner. Emrullah ve ailesi de misafirhaneden kaçan kızlarının çok da uzaklaşmış olamayacağı düşüncesiyle aynı kasabaya gelirler.

Kader   / yeni bölüm Kader / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-26saat: 21:40
Ali, Ömer'den Lamia'yı almaya kararlıdır. Fakat Ömer, hiç umulmadık bir şekilde Ali'nin karşısına çıkar... Arka arkaya yaşanan karmaşık olaylar artık Lamia'nın sabrını tüketir. Ne pahasına olursa olsun Ali'yle konuşmak Lamia için tek çözüm yoludur artık...

PRISON BREAK PRISON BREAK
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-26saat: 21:00
Suçsuz olduğuna inandığı idam mahkûmu ağabeyini kurtarmak için Fox River cezaevine giren Michael Scofield amacına ulaştı ve Lincoln Burrows'u bulunduğu hücreden özgürlüğe ulaştırdı. Peki bu özgürlük ne kadar sürecek?

Aliye / tekrar Aliye / tekrar
Yerli DiziATV2007-04-26saat: 11:00
kocası tarafından aldatılan ancak çocukları için terkettiği evine yeniden dönen güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Dizinin yönetmenliğini Kudret Sabancı üstleniyor. Senaryo ekibinde Güliz Kucur, Mehmet Bilal, Yıldız Tunç yer alıyor. Dizinin müzikleri ise Kıraç'a ait.

Zerda Zerda
Yerli DiziBLOOMBERG HT2007-04-26saat: 10:40
Tüm Türkiye'nin hafızasında derin izler bırakan ve Türk televizyon tarihinin başarılı yapıtları arasına girmeyi başaran ZERDA, aşkı için kumalığı kabul eden bir kadının hikayesi.

Avrupa Yakası / Yeni Bölüm Avrupa Yakası / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-25saat: 20:00
Bölüm 122 / Yeni Bölüm - Burhan evine bir yürüme bandı almıştır. Apartmanda büyük ilgi gören yürüme bandı yüzünden Gaffur ve Makbule, adeta Burhan'ın evinde yaşamaya başlarlar. Ancak Burhan, Makbule'nin karısı gibi davranmasından rahatsızlık duymaktadır. Sacit ve Zeynep, Zeynep'in ailesinin evde olmadığı bir akşam ...

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2007-04-25saat: 20:00
Ali Rıza Bey, Cem'in ailesinin ziyarete geleceğini söyleyince evin havası bir anda değişir. Hayriye Hanım, Necla'yı istemeye geleceklerini düşünerek umutlanır.

Kara Duvak / yeni bölüm Kara Duvak / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-04-25saat: 22:00
Süreyya yıllar sonra Mardin'e zengin ve güçlü bir kadın olarak döndükten hemen sonra Berfin'le Kenan'ın oğlunun sünnet düğününe gider.

Cumbadan Rumbaya Cumbadan Rumbaya
Yerli DiziTRT AVAZ2007-04-25saat: 20:00
Peyami Safa'nın hayatını kazanmak için Server Bedii imzasıyla yazdığı aynı adlı romanından uyarlanan "Cumbadan Rumbaya" adlı dizinin yönetmenliğini Yücel Çakmaklı üstleniyor.

NIGHTMARES AND DREAMSCAPES NIGHTMARES AND DREAMSCAPES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-25saat: 21:00
Dünyanın en çok tanınan korku yazarı Stephen King'in sekiz öyküsünden oluşan bu yapım, sizi karanlık gerçeklere sürükleyecek. Ustanın hikayelerini William H. Macy, William Hurt, Kim Delaney, Ron Livingston ve Tom Berenger'in yanı sıra "The 4400"den Jacqueline McKenzie ile "Six Feet Under"dan Jeremy Sisto'dan oluşan zengin bir kadro ekrana taşıyor. Stephen King'in kısa öykülerinden uyarlanan sekiz bölümlük mini dizi Nightmares and Dreamscapes, her çarşamba 21:00'de.

Elvada Derken / yeni bölüm Elvada Derken / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-25saat: 20:00
Ege kavanozda bulduğu kaseti izler. Lale, Zeynep'e Ege ile ayrılacaklarını söyleyip çocuklarına bakıcılık yapmasını teklif eder.

İki Yabancı / İYeni Bölüm İki Yabancı / İYeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-25saat: 22:00
Bölüm 4 / Yeni Bölüm - Zeyno, tedavi olabilmek için son çare olarak Doktor Cem'in yanına kaçmıştır. Cem, ilk başta Zeyno'yu kabul etmekte büyük tereddüt etse de, hastalığının ciddiyetini bildiği için Zeyno'yu sağlık ocağına kabul eder.Sabah olup da, Zeyno'nun konaktan kaçtığı anlaşıldığında; Mahmut Ağa delirir.

Yaralı Yürek / yeni bölüm Yaralı Yürek / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-04-25saat: 20:00
Beyaz ve Cevriye, Hanife'nin adamları tarafından kaçırılıp tekrar geneleve götürülürler. Hanife kızın gerçek hikayesini öğrenince çok üzülür ve Beyaz'a yardım etmeye karar verir. Beyaz ve annesini gizli bir bağevine götürür. Karnında babası belli olmayan bir bebeği taşımak Beyaz için büyük bir ıstırap olmayı sürdürmektedir. Hanife'nin de aklına girmesiyle Beyaz bebeğini aldırmaya karar verir.

HOW I MET YOUR MOTHER HOW I MET YOUR MOTHER
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-25saat: 20:30
CNBC-e'nin yeni dizisi "How I Met Your Mother", Ted'e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

THE KING OF QUEENS THE KING OF QUEENS
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-25saat: 20:00
Dağıtım şirketinde şoförlük yapan Doug Heffernan (Kevin James) ile hukuk bürosunda sekreterlik yapan eşi Carrie Heffernan'ın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanık oluyoruz. "The King of Queens", ilhamını gündelik yaşamdan alıyor. Genç evli çift Doug ve Carrie yaşadığımız çağı yansıtan gerçeklerle boğuşurken "kendi halimize gülmemizi" sağlıyor.

Le clan des siciliens Le clan des siciliens
Yabancı DiziTNT2007-04-24saat: 23:30
Yıllardan beri hapishanede cezasını çeken bir suçlu, geçirdiği zaman içerisinde bir galerinin güvenlik sisteminden sorumlu hapishane arkadaşından aldığı bilgilerle, iıktığında o galeriyi soyma fikirleri geliştirir. Cezası sona erdiğinde dıiarı çıktığında Sicilia Clan adlı suç örgütünün lideri ile tanışır ve bu fikir için birlikte çalışmaya başlarlar.

Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-24saat: 20:00
Bölüm 18 / Yeni Bölüm - Çıtır ailesini "sahne" heyecanı sarmıştır. Lütfiye sahneye çıkacaktır. Üstelik bir Şekspir uyarlamasında oynayacaktır. Gerçi Şekspir henüz aile için tanıdık bir isim değildir. ama Lütfiye tiyatro camiasının William Bey'den ne kadar etkilendiğini görmüştür. Cin olarak rolüne hazırdır.

Baba Oluyorum / yeni bölüm Baba Oluyorum / yeni bölüm
Yerli DiziTRT 12007-04-24saat: 20:30
Yapımcılığını Mahmut Özden, proje tasarımını ve yönetmenliğini Ertaş Uygun'un üstlendiği, senaryosu Yaşar Arak'a ait olan "Baba Oluyorum"da televizyon dünyasının usta isimleri başrolleri paylaşıyor. Deniz Uğur, Hakan Yılmaz, Ferdi Akarnur, Evin Esen, Yıldırım Öcek, Kemal Kuruçay, Türkan Eryavuz, Hilmi Erdem, Nilgün Karababa, Levent Ünsal, Selma Özkanlı, Didem Gürüzümcü ve Özhan Sargın'ın rol aldığı dizi ayrıca, Türk sanat dünyasına iki minik yıldız da kazandıracak: Emel Gözübüyük ve İrem Gökhan....

Binbir Gece / yeni bölüm Binbir Gece / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-24saat: 22:00
Şehrazat, Onur'un aşkına daha fazla direnemez. İstanbul 2010 projesinden sonra Binyapı'ya kültür işi teklifleri yağar. Bir proje için Kerem ve Bennu birlikte yolculuğa çıkarlar. Burhan, Şehrazat'ı işyerinde ziyaret etmek ister. Şehrazat ve Burhan'ın yakınlaşması Onur'un kafasında soru işareti yaratır. Şehrazat komşu evindeki aile içi şiddet nedeniyle gergin anlar...

DESPERATE HOUSEWIVES DESPERATE HOUSEWIVES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-24saat: 21:00
Wisteria Lane'in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları üçüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki "birkaç"tan biraz daha fazla...

Kurtlar Vadisi Pusu / Tekrar Kurtlar Vadisi Pusu / Tekrar
Yerli DiziSHOW TV2007-04-24saat: 22:00
"Kurtlar Vadisi - Pusu" işadamı Çağrı Toros'a yapılan suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmıştır.

Mini Dizi "Tapınak Şovalyeleri" Mini Dizi "Tapınak Şovalyeleri"
Yabancı DiziTRT 12007-04-23saat: 23:00
Yönetmenliğini Florian Baxmeyer'in üstlendiği iki bölümlük dizide, sıradan bir hayat süren başarılı bir gencin, beklenmedik bir şekilde yaşadığı soluk kesici macera anlatılıyor.

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-23saat: 21:00
araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Acı Hayat / yeni bölüm Acı Hayat / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-04-23saat: 21:00
Mehmet, yüreği yansa da aşkını ve masumiyetini kanıtlamaya çalışan Nermin'i affedememektedir. Tüm umudu her seferinde Mehmet'in sert duvarına çarpan Nermin, artık bu acı kadere isyan noktasına gelmiştir.

Köprü   / yeni bölüm Köprü / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-23saat: 22:00
Şehmuz'un kampından kaçan Selma ve Kadir, kısa süreli de olsa Erdal'ın yardımıyla köprü şantiyesinde saklanmaya başlar. Bu arada şehirde Şamil açlık grevine destek vermektedir. Adamın aklı tabii ki evi terkeden Şahnaz'dadır.

Beyaz Gelincik - Yeni Bölüm Beyaz Gelincik - Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-23saat: 22:00
Bölüm 67 / Yeni Bölüm - Dolaptan çıkan defterde ne yazıyor? Katil Hacı Sefer mi yoksa başka biri mi? Ömer ve Ceren'in hayatında belgeleri okuduktan sonra ne değişecek? Meryemce neden Aziz'le görüşmek istiyor? Resul Sulhi'ye ne söyleyecek? Aziz'in şaşıracağı olay ne olacak?

İki Aile / yeni bölüm İki Aile / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-23saat: 20:00
Serpil, Oğuz'a karşı yeni kozu yaralı yüzüdür. Sargıları açıldığında gördüğü manzara karşısında intihara kalkışarak durumun daha da ciddiyet kazanmasına neden olur.Bu silahı ne kadar iyi kullanırsa Oğuz'u yanında o kadar çok tutabileceğini keşfeden Serpil taktik değiştirir.Kendini acındırarak Oğuz'u yeniden elde etmeye çalışır.Atilla da Eda'ya yaklaşmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz.Atilla'nın ...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı