Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şöhret / Yeni Bölüm Şöhret / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-23saat: 20:00
Bölüm 62 / Yeni Bölüm - Melda'nın beklediği gizemli kişinin Tuğra olduğunu öğrenen Gülşen şok olur. Tuğra2nın ne yapmaya çalıştığını anlayamaz. Tuğra oldukça keyifli ve rahattır.

THE NEW ADVENTURES OF OLD CHRISTINE THE NEW ADVENTURES OF OLD CHRISTINE
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-23saat: 20:30
Julia Louis-Dreyfus sonunda "Seinfeld laneti"ni kırmayı başardı. The New Adventures of Old Christine ona bir Emmy ödülü ile bir Altın Küre adaylığı getirdi.

According To Jim According To Jim
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-23saat: 20:00
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

THE X-FILES THE X-FILES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-22saat: 20:00
Dünya dışı varlıklara inanıyor musunuz? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencereden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan o uçan nesne UFO olabilir mi?

WISE GUY WISE GUY
Yabancı DiziTNT2007-04-22saat: 20:00
Gösterime girdiği yıllarda etkileyici, benzersiz tanımlaması yapılabilecek suç sahneleriyle seyircinin ilgisini çeken bu dizi ülkemizde daha once ‘Büyük Tuzak' adıyla yayınlanmış ve zihinlerde kalarak çok konuşulmuştu. Yerli yapımlar arasında oldukça ses getiren, sinema filmi de çekilen Kurtlar Vadisi'ne de esin kaynağı olmuştu.

SMALLVILLE SMALLVILLE
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-22saat: 19:00
Superman, her çocuğun, her gencin ve belki de her orta yaşlının bir dönem kahramanı olmuştur. Ama biz onu hep süper bir kahraman olarak gördük. Halbuki her kahramanın bir başlangıcı vardır. Superman'den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı...

Yıldız Geçidi Yıldız Geçidi
Yabancı DiziTRT 12007-04-21saat: 23:20
Özellikle bilim- kurgu meraklılarının fanatik bir şekilde takip ettiği

Fırtına Fırtına
Yerli DiziATV2007-04-21saat: 20:00
Ali, Faruk'a yardım etmek isterken, güvenlik görevlisi Ali'yi elinde bıçakla görür. Ortaya çıkan manzara, Faruk'u bıçaklayan kişinin Ali olduğunu göstermektedir. Ali, Faruk'u bir an önce hastaneye yetiştirmek isterken, durumu öğrenen Zeynep paniğe kapılır.

Duvar / Yeni bölüm Duvar / Yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-04-21saat: 22:00
Bölüm 2 / Yeni Bölüm - Ege hırsızlıkla suçlanmayı gururuna yediremez. Taylan ile kavga etmesi, dikkatleri üzerine çekmesine neden olur. Hor görülmektense, orayı terk etmek ister ama Ali'ye verilmiş bir sözü vardır. Ege defilede İklim'in güzelliğinden etkilenir. İkisinin yakınlaşması Taylan'ı çılgına çevirir. Taylan Ege'den intikam almadan onun peşini bırakmayacaktır. Taylan'ın öfke ile yaptıkları kendisinin bile tahmin edemediği sonuçlar doğurur. Ege, Taylan'la ettiğ....

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-04-21saat: 20:15
İdealist bir öğretmen olan Hayat'ın, eğitim mücadelesini anlatan "Hayat Türküsü"nde heyecan sürüyor.

Selena / yeni bölüm Selena / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-04-21saat: 20:00
Bölüm 32 / Yeni Bölüm - Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.

West Wing - Batı Kanadı West Wing - Batı Kanadı
Yabancı DiziTNT2007-04-21saat: 19:00
Amerika'daki en popüler televizyon dizilerinden biri olan West Wing yani Batı Kanadı, Amerikan demokrasisinin beyni olan Beyaz Saray'da geçiyor. 7 yıldır her Pazar akşamı milyonlarca Amerikalıyı televizyon karşısında toplamayı başaran West Wing dizisinde, kurgusal başkan Jeb Bartlett'i ünlü aktris Martin Sheen canlandırıyor.

E.R. E.R.
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-21saat: 18:00
Koridorlarında sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı acil serviste özel yaşamlarını arka plana atan fedakar doktorlar insanüstü çabalarıyla yine nefesleri kesiyor. İlerleyen bölümlerde, "ER" ailesine yeni üyelerin katılmasıyla hırslı doktorlar arasındaki otorite çekişmeleri gittikçe büyüyecek. Bu sezon da sürpriz ilişkiler, öğrenilmemesi gereken gerçekler ve beklenmeyen ölümlerle çalkalanacak olan "ER", hastane dramasında bir numara olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.

Geniş Zamanlar   / yeni bölüm Geniş Zamanlar / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-20saat: 24:45
Bebeğin Ahmet'ten olduğunu öğrenen Fatik neye uğradığını şaşırır. Bu durumu önce Ayla'yla, sonra da Zehra'yla paylaşır. Her ikisi de Fatik'e işin aslının böyle olmadığını söyleseler de Fatik'in içine kurt düşmüştür bir kere. Üstelik kızının hem kariyer sahibi, hem de zengin olan Ahmet'e layık olduğunu düşünmektedir.

Yabancı damat / yeni bölüm Yabancı damat / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-20saat: 20:00
98. yeni bölüm - Nazire'nin silikonlu göğüslerini gören herkesin ağzı bir karış açık kalır. Kahraman tekrar ameliyat olup silikonlarını çıkarttırana kadar Nazire'nin evden çıkmasını yasaklar. Mustafa Can'ı başka bir kızla gören Zehra, Mustafa Can'ı fena tersler. Mustafa Can sevgisini kanıtlamak için koluna "Zehra" yazılı bir dövme yaptırır.

Hatırla Sevgili / yeni bölüm Hatırla Sevgili / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-04-20saat: 22:00
Bölüm 21 / Yeni Bölüm - Her bölümünün heyecanla beklendiği "HATIRLA SEVGİLİ" yepyeni bir dönemle ve karakterlerle ekranda olacak. Şimdiye kadar yayınlanan 15 bölümüyle; özellikle 1960 ihtilali, yargılama süreci ve en son Andan Menderes'in idamına kadar geçen dönemi tarafsız bir gözle anlatan dizi, 16. bölümünden itibaren 1966 yılından başlayacak ve oyuncu kadrosuna dahil olan yepyeni isimlerle ekrana gelmeye devam edecek. Belçim Erdoğan, Özgür Özberk, Kadir Özdal, Berk Hakman dizinin ...

WISE GUY WISE GUY
Yabancı DiziTNT2007-04-20saat: 20:00
Gösterime girdiği yıllarda etkileyici, benzersiz tanımlaması yapılabilecek suç sahneleriyle seyircinin ilgisini çeken bu dizi ülkemizde daha once ‘Büyük Tuzak' adıyla yayınlanmış ve zihinlerde kalarak çok konuşulmuştu. Yerli yapımlar arasında oldukça ses getiren, sinema filmi de çekilen Kurtlar Vadisi'ne de esin kaynağı olmuştu.

COLD CASE COLD CASE
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-20saat: 21:00
Lilly Rush (Kathryn Morris). Philadelphia'da cinayet davaları üzerine çalışan, yalnız bir kadın detektif. 25 yıl önce işlenmiş bir cinayeti başarıyla çözmesinin ardından Philadelphia Polis Merkezi daha önce kimsenin aklına gelmeyen bir proje başlatıyor. Çözülemeyip rafa kalkmış davalara atanan Lilly Rush'ın kariyerinde yeni bir pencere açıyor.

THE O.C. THE O.C.
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-20saat: 20:00
"The O.C.", diğer adıyla "Orange County", California'da cennet gibi bir yer. Burada herkes varlıklı ya da öyle görünmek için elinden geleni yapıyor. Kusursuz olmaya çalışsalar da madalyonun görünmeyen yüzünde sadakat ve kimlik kaybı yaşanıyor. Çocukların ailelerinden gizlediği, yetişkinlerin de çocuklarından gizlediği yaşamları olabiliyor "Orange County"de.

Sıla / yeni nölüm Sıla / yeni nölüm
Yerli DiziATV2007-04-20saat: 20:00
Bölüm 30 / Yeni Bölüm - Herkes Boran'ın verdiği karar karşısında şok olur. Cihan bu atak karşısında boş durmaz ve Sıla'nın hala toprak alımı yaptığını iddia eder. Boran bunu Sıla'ya sorar. Sıla kesinlikle böyle bir alım yapmadığını söyler ama Boran yine de buna pek ikna olmaz.Evden de aşiretten de kovulan Cihan gider ama bu işin burada bitmeyeceği bellidir.

Acemi Cadı / yeni bölüm Acemi Cadı / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-20saat: 20:00
Ayşegül ve Selim'in karşılıklı Jüliet ile Romeo oynamaları okulda büyük kıskançlığın yaşanmasına neden olur. Bütün kızların gözü Ayşegül'ün üzerindedir. Büyük gerginlik provalarda patlak verir. Ayşegül'ü Murat'tan kıskanan Ceren öyle bir laf eder ki çok kırılan Ayşegül provaları terk eder. Selda ise kafayı genç kalmakla bozmuştur....

Ihlamurlar Altında / yeni bölüm Ihlamurlar Altında / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-20saat: 22:00
Yavaş yavaş geçmişini ve Nevzat'ı hatırlamaya başlayan Feride'nin, Ömer'le ilişkisi bir dönüm noktasındadır.

Kurtlar Vadisi Pusu / 1. Yeni Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu / 1. Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-04-19saat: 22:00
"Kurtlar Vadisi - Pusu" işadamı Çağrı Toros'a yapılan suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmıştır.

Sağır Oda / yeni bölüm Sağır Oda / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-19saat: 22:00
Aras Dağlı ve arkadaşlarının kuzey Irak operasyonu ,Türkiye'ye dönüşleri sırasında trajik bir patlamayla nasıl yön değiştiriyor?

Kaybolan Yıllar / yeni bölüm Kaybolan Yıllar / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-19saat: 20:00
Esmer'in yüreği alev alev yansa da Ezel'e karşı son derece soğuk ve ilgisizdir. Ezel, O'nun bu tavrı karşısında çılgına döner. Ne yapacağını bilemez. Esmer'in bu anlamsız ilgisizliğini Melek'e bağlar. Ezel'in bu düşüncesi Esmer'in direncini bir an için kırar. Hasretle Ezel'e sarılacağı sırada Ali'den gelen telefon buna engel olur. Ali, yine kriz geçirmektedir.

Bebeğim / Yeni Bölüm Bebeğim / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-19saat: 22:00
Bölüm 16 / Yeni Bölüm - Leyla televizyon programında, Emel'i, Umut'u ve yaşadıklarını anlatınca; karısına engel olamayan Yavuz'un tüm planları altüst oluyor. Leyla'nın açıklamaları, Emel için gergin günleri beraberinde getirirken, en büyük desteği yine Selim'den görüyor. Ali, ikili arasındaki ...

West Wing - Batı Kanadı West Wing - Batı Kanadı
Yabancı DiziTNT2007-04-19saat: 20:00
Amerika'daki en popüler televizyon dizilerinden biri olan West Wing yani Batı Kanadı, Amerikan demokrasisinin beyni olan Beyaz Saray'da geçiyor. 7 yıldır her Pazar akşamı milyonlarca Amerikalıyı televizyon karşısında toplamayı başaran West Wing dizisinde, kurgusal başkan Jeb Bartlett'i ünlü aktris Martin Sheen canlandırıyor.

PRISON BREAK PRISON BREAK
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-19saat: 21:00
Suçsuz olduğuna inandığı idam mahkûmu ağabeyini kurtarmak için Fox River cezaevine giren Michael Scofield amacına ulaştı ve Lincoln Burrows'u bulunduğu hücreden özgürlüğe ulaştırdı. Peki bu özgürlük ne kadar sürecek?...

Kader / Yeni Bölüm Kader / Yeni Bölüm
Yabancı DiziSTAR TV2007-04-19saat: 21:40
Ali, hiç beklemediği bir anda Lamia'yı Şeyh Ömer'in yanında görünce şok olur ve Lamia'nın yanına gitmek ister. Ömer, içten içe Lamia'yı kaybetme korkusu yaşamakta fakat öyle sağlam adımlar atmaktadır ki Lamia'nın kalbi Ali'de olmasına rağmen aklı çok karışmıştır.

Yersiz Yurtsuz / yeni bölüm Yersiz Yurtsuz / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-04-19saat: 20:00
Bölüm 4 / Yeni Bölüm - Suna ve İshak mültecilerle beraber polisin eline düşerler. Getirildikleri bir misafirhaneden kaçmak isterlerken, İshak görevliler tarafından tartaklanır.O kargaşa anında kendini dışarı atar Suna. Hayatında ilk kez evinden bu kadar uzakta, yalnız ve sokaktadır... Emrullah, İshak'ın ablasından mülteci misafirhanesinin adresini alınca büyük bir umutla kızını almaya gider. Bu arada
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı