Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Avrupa Yakası / Yeni Bölüm Avrupa Yakası / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-18saat: 20:00
Bölüm 121 / Yeni Bölüm * Aslı ve Burhan, evlenecek çiftlere büyük indirim yapan bir beyaz eşya mağazasına gidip, nişanlı gibi davranıp alışveriş yapmaya karar verirler! İkisinin alacakları, mağazanın indirim için şart koştuğu minimum tutarını ancak bulmaktadır. Ancak mağazanın indirim için öngördüğü kural ve şartlar bundan ibaret değildir, ve Aslı'yla Burhan'ı zor anlar beklemektedir! Aslı'yla ...

İki Yabancı / Yeni Bölüm İki Yabancı / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-18saat: 22:00
Cem'in Ağa'ya rağmen kızını tedavi etmek istemesi görünen o ki başına çok büyük işler açacak. Cem İstanbul'a gidip Zeyno'nun tahlillerini kendisi yapmıştır ve çıkan sonuç onu herkesin korktuğu ve karşısında konuşmaya bile çekindiği Ağa'nın kapısına dayanmaya ...

HOW I MET YOUR MOTHER HOW I MET YOUR MOTHER
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-18saat: 20:30
CNBC-e'nin yeni dizisi "How I Met Your Mother", Ted'e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

Kara Duvak / yeni bölüm Kara Duvak / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-04-18saat: 22:00
Mardin'de, yörenin en güçlü ve saygın adamlarından Haşim Mevlütoğlu'nun aşiretlerin arasını bulma, düşmanlıkları ortadan kaldırma gibi bir misyonu vardır.

Yalancı Yarim Yalancı Yarim
Yerli DiziSTAR TV2007-04-18saat: 20:00
Vahi ve Tarık, Tarık'ın yerine gelen yeni şoföre güvenmemektedirler. Naz'ı kime emanet ettiklerinden emin olmak için şoförü takip etmeye karar verirler. Hulusi Tarık'ı bulacağına dair Belgin'e söz verir ve Tarık'ın İtalya'ya gittiğini zannedip peşinden gider.

Zerda Zerda
Yerli DiziBLOOMBERG HT2007-04-18saat: 10:40
Tüm Türkiye'nin hafızasında derin izler bırakan ve Türk televizyon tarihinin başarılı yapıtları arasına girmeyi başaran ZERDA, aşkı için kumalığı kabul eden bir kadının hikayesi.

Aliye / Tekrar Aliye / Tekrar
Yerli DiziATV2007-04-18saat: 11:00
atv'nin rakipsiz dizisi, Salı ekranının zirvesinde fırtına gibi esen "ALİYE"ekranlara veda ediyor. "ALİYE"nin Salı akşamı izleyeceğiniz final bölümünde duygular savaşacak, düğümler çözülecek, Aliye son kararını verecek... "ALİYE", "TMC Film-Erol Avcı'nın imzasını taşıyor. Başrollerini Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç' in (Sinan) paylaştığı ve İlhan Şeşen (Feyyaz), ...

Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-17saat: 20:00
Bölüm 17 / Yeni Bölüm - Yeni bir hayatın keyfini sürmeye başlayan Mükremin ve Tribüşon, kısa bir nostalji anı için, deniz kenarına inerler. Ancak macera onları yine bulacaktır! Elinde ip bağladığı bir taş ile, Şermiye oradadır! Şermiye bazen Hülya bazen Nazan olan karışık bir karakterdir. Ve elbette herkesin hayatını karıştıracaktır. İntihar girişiminde bulunan Şermiye - Hülya - Nazan, delikanlı Mükremin ve Tribüşon tarafından kurtarılır.

Baba Oluyorum Baba Oluyorum
Yerli DiziTRT 12007-04-17saat:
Yapımcılığını Mahmut Özden, proje tasarımını ve yönetmenliğini Ertaş Uygun'un üstlendiği, senaryosu Yaşar Arak'a ait olan "Baba Oluyorum"da televizyon dünyasının usta isimleri başrolleri paylaşıyor. Deniz Uğur, Hakan Yılmaz, Ferdi Akarnur, Evin Esen, Yıldırım Öcek, Kemal Kuruçay, Türkan Eryavuz, Hilmi Erdem, Nilgün Karababa, Levent Ünsal, Selma Özkanlı, Didem Gürüzümcü ve Özhan Sargın'ın rol aldığı dizi ayrıca, Türk sanat dünyasına iki minik yıldız da kazandıracak: Emel Gözübüyük ve İrem Gökhan....

Binbir Gece yeni bölüm Binbir Gece yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-17saat: 22:00
İş teklifi gerekçesiyle tuzağa düşürüldüğünü hisseden Şehrazat korkulu anlar yaşar. Bin Yapı'nın işçilerine yapılan saldırı basına sızınca holding alarma geçer. Kerem saldırı sonrası yaptığı bir ziyaret sonucu hiç tanımadığı bir dünyaya adım atar. Cansel'den ayrılan Ali Kemal eve dönme konusunda kararsızlık içindedir.

Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2007-04-17saat: 20:00
Ezo'ya bir türlü kavuşamayan Ömer, bunalıma girer. Bilinçaltı ona bu çıkmazın içinden, Fatma'dan kurtularak çıkmasını emretmektedir. Sanrılar görmeye başlayan Ömer, Emre'ye muayene olmak için hastaneye gider. Hastanede onu karşılayan ise Ezo olacaktır.

DESPERATE HOUSEWIVES DESPERATE HOUSEWIVES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-17saat: 21:00
Wisteria Lane'in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları üçüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki "birkaç"tan biraz daha fazla...

Affedilmeyen / yeni bölüm Affedilmeyen / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-04-17saat: 22:00
Bölüm 5 / Yeni Bölüm - Güneydoğu'da komutan koruması olarak askerliğini yapan Aziz, bir operasyon sırasında yaralanarak gazi olur ve evine döner. Annesi o askerdeyken vefat etmiş, babasını ise zaten üç yaşından beri hiç görmemiştir. Mahallede bir tek nişanlısı Ayşe vardır onun yolunu gözleyen..

MY NAME IS EARL MY NAME IS EARL
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-17saat: 20:00
Kimseye yararı dokunmamış bir kapkaçcının hayat felsefesi piyangodan 100 bin dolar kazanınca baştan aşağı değişiyor. Kazandığı para ona "yar olmayan" Earl, geçirdiği kazadan sonra karma felsefesine sığınıyor. CNBC-e ekranlarının yeni dizisi "My Name Is Earl"ün başkahramanı, "iyilik yapıp, iyilik bulma" peşinde...

Avrupa Yakası Tekrar bölümü Avrupa Yakası Tekrar bölümü
Yerli DiziATV2007-04-17saat: 17:15
atv'nin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiye'yi güldüren

Tapınak Şovelyeleri Tapınak Şovelyeleri
Yabancı DiziTRT 12007-04-16saat: 23:00
Yönetmenliğini Florian Baxmeyer'in üstlendiği iki bölümlük dizide, sıradan bir hayat süren başarılı bir gencin, beklenmedik bir şekilde yaşadığı soluk kesici macera anlatılıyor.

Şöhret Şöhret
Yerli DiziATV2007-04-16saat: 20:00
Gülşen'in nikah masasında verdiği karar herkesi şoka sokar. Tam mutluluğu yakalamışken yine kaybeden Gülşen hayata karşı iyice çöker. Tuğra şaşkındır... İnanamaz olanlara. Olayın peşini bırakmaya hiç de niyetli değildir.Lale ve Mert'in nikahı kıyılmıştır fakat mutlu olabilecekler midir?

İki Aile İki Aile
Yerli DiziSTAR TV2007-04-16saat: 20:00
Kazadan dolayı kendini suçlayan Oğuz hastanede Serpil'in yanındadır.Ancak Serpil'in durumu iyi değildir.Hayati tehlikeyi atlatsa bile felç olma ihtimali vardır.Kaza haberini duyan Eda'da hastaneye gelir, o da Serpil'e ettiği beddualar yüzünden vicdan azabı çekmektedir.Eda oğlu Efe'nin yokluğunu biraz olsun doldurabilmek için kendi yeni açtığı cafe'ye verir.Ferit'in Damla ile olan birlikteliğine ...

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-16saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Acı Hayat Acı Hayat
Yerli DiziSHOW TV2007-04-16saat: 21:00
Nermin, Mehmet'in onu para için terk ettiğini düşünmesine dayanamamaktadır. Mehmet'in onu anlamak istememesine çok kırılmıştır. Bir yandan da Ender'den boşanma işlemlerine başlayan ve Ender'in verdiği rahatsızlıklarla boğuşan Nermin'in sinirleri yaşananları daha fazla kaldıramayacaktır.

Köprü / yeni bölüm Köprü / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-16saat: 22:00
Leyla, hastanede tedavi edilmektedir, Tekin kadının başından ayrılmaz. Kadının durumu iyiye gider ancak onun kadar şanslı olmayanlar da vardır. Karasu'ya dökülen atıklar yüzünden dört kişi hayatını kaybeder. Vali Faruk Yazıcı şimdi, baştan beri karşı olduğu fabrikanın sebep olduğu acılarla da boğuşmak zorundadır. Şamil ve fabrikanın müdürü emniyette sorgudadır. Şamil fena terletilir ancak üstüne gitmek sonuç vermez. Atıkları taşıyan araçlarla ilgisi olmadığını söyler. Suç fabrika müdürünün üzerine ...

Beyaz Gelincik - Yeni Bölüm Beyaz Gelincik - Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-16saat: 22:00
Bölüm 66 / Yeni Bölüm - Ceren, yıllar önce gazetecinin verdiği anahtarı yeniden ortaya çıkarmış ve anahtarın açtığı dolabın yerini de öğrenmiştir. Tüm sırların bu dolapta açıklandığını bilen Ceren, yola çıkmışken Ömer tarafından yakalanmıştır... Ömer'in bu olaya tepkisi büyük olur.

THE NEW ADVENTURES OF OLD CHRISTINE THE NEW ADVENTURES OF OLD CHRISTINE
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-16saat: 20:30
Julia Louis-Dreyfus sonunda "Seinfeld laneti"ni kırmayı başardı. The New Adventures of Old Christine ona bir Emmy ödülü ile bir Altın Küre adaylığı getirdi.

ACCORDING TO JIM ACCORDING TO JIM
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-16saat: 20:00
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

SIX FEET UNDER SIX FEET UNDER
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-15saat: 23:00
Ölülerle dolu bir ev ne kadar canlı olabilir? Evlerinin salonunda cenaze törenleri düzenleyen, bodrum katında da ölülerin makyajını yapan bir ailenin pek normal olması beklenemez zaten, ama bu aile sınırları gerçekten zorluyor. Geçimini cenaze levazımatçılığı yaparak kazanan Fisher ailesi üyelerinin ilk sezonda hep beraber tanıdık. Babaları Nathaniel'ın öldükten sonra denize düşen akvaryum

BATTLESTAR GALACTICA BATTLESTAR GALACTICA
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-15saat: 22:10
Miğferlerindeki bir sağa bir sola hareket eden ışıkla bilimkurgu tarihinin unutulmazları arasında yerini alan Cylon'lar (Saylonlar) geri dönüyor. Üstelik kendilerini geliştirmiş olarak. Artık, insanlardan ayırt edilemeyen yepyeni modelleri de var. Ve bir kez daha uzayın uzak bir köşesindeki insan kolonilerini yıkıma uğratıyor, savaş yıldızı Galactica ve yanındaki irili ufaklı gemilerden oluşan filonun peşine düşüyorlar.

HEROES HEROES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-15saat: 21:00
Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, CNBC-e'de. Dizinin adının "kahramanlar" olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.

THE X-FILES THE X-FILES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-15saat: 20:00
Dünya dışı varlıklara inanıyor musunuz? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencereden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan o uçan nesne UFO olabilir mi?

Silikon Vadisi Silikon Vadisi
Yerli DiziTV82007-04-15saat: 13:40
Türkiye'nin vazgeçilmez teknoloji klasiği Silikon Vadisi, yenilenen yüzüyle teknoloji ve bilişim dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Bilişim ve teknoloji dünyasından en son gelişmeleriyle, ünlü konuklarıyla, teknoloji dünyasından en yeni haberleriyle ve klasikleşen "Hedef Bulma" yarışmasıyla Silikon Vadisi her hafta tv8 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor...

Fırtına / Yeni bölüm Fırtına / Yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-14saat: 20:00
Zeynep, Faruk'un kendisine olan ilgisini öğrenince, istifa etmiştir. Ama işten ayrılması tahmin ettiği kadar kolay değildir. Faruk, Zeynep'in işe dönmesini ister. Aksi halde yüklü bir tazminat ödeyecektir. Çaresiz kalan Zeynep, bu durumu Ali'ye açıklamak durumundadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı