Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Elvada Derken Elvada Derken
Yerli DiziKANAL D2007-04-04saat: 21:45
Lale bir otele yerleşir. Ege'yi arayıp Ankara'ya ulaştığını söyler. Çocuklara anaokulu öğretmenliğinden istifa eden Zeynep bakmaktadır.

İki yabancı / yeni dizi İki yabancı / yeni dizi
Yerli DiziATV2007-04-04saat: 22:00
Bölüm 1 / Yeni Dizi - Cem Arifoğlu (Kerem Cem), Türkiye'nin önde gelen cerrahlarından ve bünyesinde çok sayıda özel hastahane bulunduran Sağlık Holding'in sahibi ve yönetim kurulu başkanı Mustafa Hasırcı'nın oğludur. Cem, dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi'nin Tıp Fakültesi'nden mezun olup, Amerika Birleşik Devletleri'nin çok önemli...

Yaprak Dökümü / yeni bölüm Yaprak Dökümü / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-04saat: 20:00
Ali Rıza Bey'in, Şevket'in borçlarını ödeyebilmek için evi satmaya karar verdiğini öğrenen Ferhunde çok sevinir. Yeni bir evin hayalini kuran Hayriye Hanım da gelen müşterilere evi beğendirebilmek için elinden geleni yapar.

THE SOPRANOS THE SOPRANOS
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-04saat: 21:00
Tony Soprano ve ailesi, hikâyelerine sıfır noktasından başlıyor. New Jersey'de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi, CNBC-e'de. 10 Ocak 1999'da yayına giren Sopranos ailesi çok geçmeden herkesi etkisi altında aldı. "New York Times"ta çıkan bir yazıda, "Son çeyrek yüzyılda Amerikan pop kültürünün en büyük ürünü" olarak tanımlandı.

HOW I MET YOUR MOTHER HOW I MET YOUR MOTHER
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-04saat: 20:30
CNBC-e'nin yeni dizisi "How I Met Your Mother", Ted'e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

Kara Duvak Kara Duvak
Yerli DiziSHOW TV2007-04-04saat: 22:00
Mardin'de, yörenin en güçlü ve saygın adamlarından Haşim Mevlütoğlu'nun aşiretlerin arasını bulma, düşmanlıkları ortadan kaldırma gibi bir misyonu vardır.

Yalancı Yarim / yeni bölüm Yalancı Yarim / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-04-04saat: 20:00
Naz Filiz'den Sofia'yla konuşmak için yardım ister. Böylelikle Sofia'dan Alfonso hakkında bilmek istediği herşeyi öğrenebilecektir.

SCRUBS SCRUBS
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-04saat: 20:30
Genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan Scrubs, prestijli Humanitas Prize Ödülü'ne sahip, iki kez de Emmy'ye aday gösterilmiş keyifli bir komedi dizisi.

Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-04-03saat: 20:00
Bölüm 15 / Yeni Bölüm - Çıtır ailesi için artık yeni bir hayat başlamıştır. Mükremin ve Tribüşon, Fehmi'nin verdiği fikirle önce bakkal dükkanını büyütmeye karar verirler. Dükkan yıkılıp, yeniden, daha büyük ve modern bir şekilde inşa edilecektir. Hem de bir iç mimar tarafından!Yeni bir hayata başlanıyor olsa da, Çıtır ailesinin evinin salonunda şimdilik hayat aynıdır. Mükremin, büyüdüğü salonda, yaşlanmaya başlamıştır.

Binbir Gece / yeni bölüm Binbir Gece / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-04-03saat: 22:00
19. yeni Bölüm * Peride tarafından toplantıda küçük düşürülen Şehrazat şok içindedir. Annesine öfke duyan Onur, Şehrazat'a karşı çaresizlik hisseder. Şehrazat'ın aşkından ümidini kesen Kerem, Onur'un üzüntüsünü paylaşır. Kerem'in kendisini aldattığını düşünen Bennu, kardeşi Melek'ten şüphe eder. Cansel'in dükkanına baskın yapan Füsun, Ali Kemal'e ulaşmanın başka yollarını bulur. Şehrazat'ın yazdığı mektup Onur'u yüreğinden yaralar.

Baba Oluyorum Baba Oluyorum
Yerli DiziTRT 12007-04-03saat: 20:30
Hakkı, hamilelikte ilk üç ayın çok önemli olduğunu öğrenir. Canan'ın kendisine, dolayısıyla doğacak torununa iyi bakamayacağını düşündüğünden, ailece Özgür'lerin evine yerleşirler. Ne yapacağını şaşıran Canan, annesinden yardım ister....

Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2007-04-03saat: 20:00
Ezo, çok küçük yaşta anne ve babasını kaybeder... Çok çocuklu kalabalık akrabalarının yanında öksüz olarak büyür...

DESPERATE HOUSEWIVES DESPERATE HOUSEWIVES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-03saat: 21:00
Wisteria Lane'in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları üçüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki "birkaç"tan biraz daha fazla...

MY NAME IS EARL MY NAME IS EARL
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-03saat: 20:00
Kimseye yararı dokunmamış bir kapkaçcının hayat felsefesi piyangodan 100 bin dolar kazanınca baştan aşağı değişiyor. Kazandığı para ona "yar olmayan" Earl, geçirdiği kazadan sonra karma felsefesine sığınıyor. CNBC-e ekranlarının yeni dizisi "My Name Is Earl"ün başkahramanı, "iyilik yapıp, iyilik bulma" peşinde...

Yersiz Yurtsuz / 1. bölüm tekrar Yersiz Yurtsuz / 1. bölüm tekrar
Yerli DiziATV2007-04-03saat: 22:00
Kardeşleriyle beraber taş işçiliği yapan Emrullah kendi yağında kavrulan, tertemiz iç dünyasıyla, yoksulluğuna rağmen mutlu sayılabilecek bir adamdır. Ta ki kızı Suna, köyün dibinde kurulan barajın mühendislerinden Hüseyin'e sevdalanıp ondan hamile kalana kadar! Önce evin içinde patlar bu haber.

Acı Hayat Acı Hayat
Yerli DiziSHOW TV2007-04-02saat: 20:45
Türk melodramlarının mihenk taşı ACI HAYAT, sadece basit bir aşk hikayesi değil, aşklarını, sosyal çatışmaların arasında yaşamak zorunda kalan, hatta aşklarını buna kurban veren insanların, yürek burkucu hikayesidir.

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-02saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor

İki Aile  / Yeni Bölüm* İki Aile / Yeni Bölüm*
Yerli DiziSTAR TV2007-04-02saat: 20:00
Mahkemeye geç gelen Yaman olayların gidişatını değiştiremez. Efe kararını açıklar .Efe ‘nin babasını seçmesi Eda'yı yıkar.Bu zafer Yaman'dan çok Serpil'indir. Serpil, sevdiği erkeğin elinden almasının bedelini onunda bir erkeğini alarak Eda'ya ödetmiştir.Mahkeme sonunda Serpil'in keyfine diyecek yoktur.

ACCORDING TO JIM ACCORDING TO JIM
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-02saat: 20:00
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor

HEROES HEROES
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-01saat: 21:00
Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, CNBC-e'de. Dizinin adının "kahramanlar" olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin.

Cennet Mahallesi Cennet Mahallesi
Yerli DiziSHOW TV2007-04-01saat: 20:00
Cennet Mahallesi İstanbul'un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar.

SMALLVILLE SMALLVILLE
Yabancı DiziCNBC-E2007-04-01saat: 19:00
Superman, her çocuğun, her gencin ve belki de her orta yaşlının bir dönem kahramanı olmuştur. Ama biz onu hep süper bir kahraman olarak gördük. Halbuki her kahramanın bir başlangıcı vardır. Superman'den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı...

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-03-31saat: 20:15
İdealist bir öğretmen olan Hayat'ın, eğitim mücadelesini anlatan "Hayat Türküsü"nde heyecan sürüyor.

Sıla / Yeni Bölüm Sıla / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-30saat: 20:00
Mezopotamya'nın bereketli toprakları. Hiçbir penceresi birbirine bakmayan, yüksek avlulu evleri, daracık sokakları olan topraklarda kanun tanımaz töreler, töreye karşı gelen aşk!

Acemi Cadı / Yeni Bölüm Acemi Cadı / Yeni Bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-03-30saat: 20:00
Ayşegül, (Merve Boluğur)görünüşte Melda(Nergis Kumbasar) ve Selda (Şenay Gürler) adlı iki halası ile yaşayan normal bir genç kızıdır.Ancak Ayşegül'ün 16 yaşına bastığı gün her şey bir daha eskisi gibi olmamak üzere değişir. Yeni okulunda yeni bir öğrenim hayatına başlayamaya hazır olan Ayşegül'ün yaşamı hiç beklemediği bir anda alt üst olur. Ayşegül bir cadıdır.Üstelik sadece o değil babası ve her iki halasıda cadıdır.

Fırtınalı Ask Fırtınalı Ask
Yerli DiziATV2007-03-30saat: 15:40
Türkiye'nin 'İlk Pembe Dizisi' olma özelliğini taşıyacak olan "FIRTINALI AŞK" 14 Şubat 'Sevgililer Günü'nde Atv'de başlıyor! Hafta içi hergün öğleden sonra yayınlanacak"FIRTINALI AŞK", kasabada yaşayan bir genç kızın şehre geldikten sonra yaşadıklarını konu alıyor.

Sağır Oda Sağır Oda
Yerli DiziKANAL D2007-03-29saat: 22:15
Aras Dağlı ve ekibi, Kerkük referandumu için Barzanbank'a gönderilen 500 milyon doları geri almak için sınır ötesi operasyon yapmaya karar veriyor. Ancak bunun için sadece 48 saatleri var!

Yersiz Yurtsuz / Yeni Dizi Yersiz Yurtsuz / Yeni Dizi
Yerli DiziATV2007-03-29saat: 20:00
Bu her şeyden önce bir baba kız hikayesi... Baba sevgisinin bir genç kızın hayatını nasıl değiştirdiğinin hikayesi. Taş ustası Emrullah ile kızı Suna'nın insanın içini burkan hikayesi...

Kader Kader
Yerli DiziSTAR TV2007-03-29saat: 21:40
Ali, Lamia'yı Halep'ten kaçırmak için Cem'le beraber her şeyi ayarlar. Lamia'nın kaçışı Mennan'ı delirtmiş, Echer ve Şeyda ise Lamia evden kaçtığı için mutludurlar. Ayşe'yi Lamia ile beraber Türkiye'ye geçirmek isteyen Ali, Ayşe'yi evden çıkartamaz. Ancak Echer ve Şeyda'nın Ayşe ile ilgili planları vardır.

PRISON BREAK PRISON BREAK
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-29saat:
Suçsuz olduğuna inandığı idam mahkûmu ağabeyini kurtarmak için Fox River cezaevine giren Michael Scofield amacına ulaştı ve Lincoln Burrows'u bulunduğu hücreden özgürlüğe ulaştırdı. Peki bu özgürlük ne kadar sürecek?
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı