Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kaybolan Yıllar Kaybolan Yıllar
Yerli DiziSTAR TV2007-03-29saat: 20:00
Ali'de ameliyatı bile olanaksız beyin tümörü olduğunu öğrenen Ezel yıkılmıştır. Bir taraftan Esmer bir taraftan Ali, Ezel kendini çaresiz hisseder. İkisini de kaybedeceğini düşünür,bunun korkusunu tüm yüreğinde hisseder.Ancak umudunu kaybetmemiştir,her ikisi için de mücadele etmeye kararlıdır. Esmer için önce Çesen'e gider,O'ndan Esmer'e yardım etmesini ister,ama Çesen neredeyse umursamaz bile..İkinci durağı ise şeytanca planlar içinde olan Niran'dır..

Bir Demet Tiyatro Bir Demet Tiyatro
Yerli DiziATV2007-03-27saat: 20:00
Mükremin'in kuponunun altılıyı tutturduğu ve artık 750 Bin YTL'lik bir serveti olduğu kesinleşmiştir. Çıtır ailesi bir yandan yaşamını değiştirmeye çalışmaktadır; bir yandan da ikramiyenin Tribüşon ile Mükremin arasında nasıl paylaşılacağını bulmaya!Mükremin eşit bir paylaşımdan yanadır ama, Tribüşon bu konuda konuşmak bile istemez

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2007-03-27saat: 22:00
Cansel'in dükkânına baskın yapan Füsun ortalığı birbirine katar. Cansel, Füsun'a duyduğu öfkeyi Ali Kemal'den çıkarır. Onur'la Şehrazat arasındaki ilişki Bennu'yu şaşkınlığa uğratır. Onur, Kerem ile Bennu'nun flörtünden ilk kez haberdar olur. Burhan, Mihriban'ın pasaportunu bulmak için harekete geçer. Şehrazat ve Onur arasında bir dergi haberi nedeniyle sert bir tartışma çıkar. Şehrazat'la ilk kez dertleşen Kerem aşk umudunu yitirir. Burhan eve sürpriz bir misafir getirir. Ali Kemal, Cansel'in

Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2007-03-27saat: 20:00
Ezo, çok küçük yaşta anne ve babasını kaybeder... Çok çocuklu kalabalık akrabalarının yanında öksüz olarak büyür...

BATTLESTAR GALACTICA BATTLESTAR GALACTICA
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-25saat: 22:00
Miğferlerindeki bir sağa bir sola hareket eden ışıkla bilimkurgu tarihinin unutulmazları arasında yerini alan Cylon'lar (Saylonlar) geri dönüyor. Üstelik kendilerini geliştirmiş olarak. Artık, insanlardan ayırt edilemeyen yepyeni modelleri de var

SIX FEET UNDER SIX FEET UNDER
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-25saat: 23:00
Ölülerle dolu bir ev ne kadar canlı olabilir? Evlerinin salonunda cenaze törenleri düzenleyen, bodrum katında da ölülerin makyajını yapan bir ailenin pek normal olması beklenemez zaten, ama bu aile sınırları gerçekten zorluyor

HEROES HEROES
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-25saat: 21:00
Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, yakında CNBC-e'de. Dizinin adının "kahramanlar" olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.

Acemi Cadı / Yeni Bölüm Acemi Cadı / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-03-25saat: 20:00
24. yeni bölüm - Selda, Melda ve Ayşegül, Deli Ferit tarafından olağanüstü toplantıya çağrılırlar. Sihir Düzenleme ve Denetleme Kurulu yeni bir karar almıştır. Artık tüm cadılar, istediklerini gerçekleştirmek için sihir kullanmakta özgürdür.

THE X-FILES THE X-FILES
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-25saat: 20:00
Dünya dışı varlıklara inanıyor musunuz? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencereden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan o uçan nesne UFO olabilir mi?

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-03-24saat: 20:15
İdealist bir öğretmen olan Hayat'ın, eğitim mücadelesini anlatan "Hayat Türküsü"nde heyecan sürüyor.

Yabancı Damat Yabancı Damat
Yerli DiziKANAL D2007-03-23saat: 20:00
Ruşen hala eve dönmemiştir. Evdekiler, Ruşen'in başına kötü bir şey geldiğini düşünür ve endişelenirler.

Sıla / Yeni Bölüm Sıla / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-23saat: 20:00
Bölüm 26 / Yeni Bölüm -Sıla Boran'ın Mardin'e gitme teklifi karşısında ne diyeceğini bilemez. Törelere Boran'la birlikte karşı gelme fikri Sıla'nın hoşuna gitse de, orada yaşayacakları sıkıntılar gözünü korkutur. Boran tek başına Mardin'e doğru yola çıkar. Sıla ise Emre'yi yeni buldukları doktora gitmek için ikna etmeye çalışır.

COLD CASE COLD CASE
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-23saat: 21:00
Lilly Rush (Kathryn Morris). Philadelphia'da cinayet davaları üzerine çalışan, yalnız bir kadın detektif. 25 yıl önce işlenmiş bir cinayeti başarıyla çözmesinin ardından Philadelphia Polis Merkezi daha önce kimsenin aklına gelmeyen bir proje başlatıyor. Çözülemeyip rafa kalkmış davalara atanan Lilly Rush'ın kariyerinde yeni bir pencere açıyor.

THE O.C. THE O.C.
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-23saat: 20:00
"The O.C.", diğer adıyla "Orange County", California'da cennet gibi bir yer. Burada herkes varlıklı ya da öyle görünmek için elinden geleni yapıyor. Kusursuz olmaya çalışsalar da madalyonun görünmeyen yüzünde sadakat ve kimlik kaybı yaşanıyor. Çocukların ailelerinden gizlediği, yetişkinlerin de çocuklarından gizlediği yaşamları olabiliyor "Orange County"de.

Sağır Oda Sağır Oda
Yerli DiziKANAL D2007-03-22saat: 22:00
Galip Bey ve diğerleri bombalı tuzaktan kurtulabilecek mi? Zahit

Kader Kader
Yerli DiziSTAR TV2007-03-22saat: 21:45
Mirza'nın Hatice'yi kaçırdığı anlaşılır ve inşaattaki olaylardan sonra Mennan, Mirza'yı bulmak için evine gider. Mirza'nın evinde olan Lamia ve Ali Mennan'ın geldiğini görünce kaçmaya çalışırlar.Lamia'nın evden çıkıp yerine Ayşe'yi bıraktığını anlayan aile Ayşe'ye baskı yapar, ancak Ayşe hiçbir şey bilmediğini söyler. İstanbul'a kızı ile ilgili problemleri için giden Cem inşaatta yaşananlardan sonra geri dönmek zorunda kalır.

Dicle / Yebi bölüm Dicle / Yebi bölüm
Yerli DiziATV2007-03-22saat: 20:00
Bölüm 3 / Yeni Bölüm - Seyit Dicle'yi konakta bir odaya hapseder.Ferhat ise Seyit'i savcılığa ihbar eder.Halilzat ve annesi Cennet köye dönerken Mustafa ile Lal kaçmaya devam ederler.Halilzat iki arada kalmıştır. Ne yapacağını bilemez. Bir de Mustafa'nın bıraktığı mektubu okuyunca yıkılır.

Kaybolan Yıllar Kaybolan Yıllar
Yerli DiziSTAR TV2007-03-22saat: 20:00
Esmer ve Ezel en mutlu anlarını yaşadıkları nikah salonu bilinmeyen kişiler tarafından basılır.Ortalık toz duman olur. Sis dağıldığında Ezel'in kaçırıldığını fark eden Esmer deliye döner.Esmer ve Ali hemen Ezel'i aramaya başlarlar. Ezel'in gerçek kızı olmadığına inanan Bulgar'ın gözü dönmüştür.Ezel'i gözünü kırpmadan öldürmeye hazırdır.Ezel'in hayatı tehlikededir.. Niran,şeytanca bir planla

Avrupa Yakası / Yeni Bölüm Avrupa Yakası / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-21saat: 20:00
Bölüm 118 / Yeni Bölüm - Burhan, Zeynep'in, Gaffur'un kardeşi olduğunu öğrendiğinden beri, elindeki bu koz sayesinde haddini aşmaya başlamıştır. Makbule'ye gayet yakın, Sacit'e son derece laubali davranır. Sacit çaresiz kalır ve bir süre önce Makbule'yi beğenen İzzet'ten yardım ister. Burhan ısrar kıyamet herkesi evine yemeğe çağırıp durmaktadır. Bu davetlerden bir süre kaçan ofis ekibi, en sonunda mecbur kalır ve Burhan'a misafirliğe gider.

Elvada Derken / yeni dizi Elvada Derken / yeni dizi
Yerli DiziKANAL D2007-03-21saat: 22:00
1.yeni bölüm - İzleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday olan "Elveda Derken"in ilk bölümünün konusu şöyle;

Kara Duvak Kara Duvak
Yerli DiziSHOW TV2007-03-21saat: 22:00
Mardin'de, yörenin en güçlü ve saygın adamlarından Haşim Mevlütoğlu'nun aşiretlerin arasını bulma, düşmanlıkları ortadan kaldırma gibi bir misyonu vardır.

Yaprak Dökümü / yeni bölüm Yaprak Dökümü / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-03-21saat: 20:00
Oğuz ve Ceyda'nın gizli sığınağını keşfeden Ferhunde, eline geçen fırsatı değerlendirmek için hemen harekete geçer. Paniğe kapılan Oğuz onu susturmanın yollarını aramaktadır.

Yaralı Yürek Yaralı Yürek
Yerli DiziSHOW TV2007-03-21saat: 20:00
Türkiye'nin kanayan yarası, töre adı altında işlenen cinayetlere hem yasalar hem de töre kurbanların açısından bakıyor "Yaralı Yürek" dizisi.

HOW I MET YOUR MOTHER HOW I MET YOUR MOTHER
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-21saat: 20:30
CNBC-e'nin yeni dizisi "How I Met Your Mother", Ted'e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

Bebeğim / Yeni Bölüm Bebeğim / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-21saat: 22:00
Bir adam, bir bebek ve iki kadın. Onlar artık bir aile... Yavuz, karısı ve oğluyla, yıllardır beklediği anın tadını çıkarmaya çalışıyor. Ama Emel hayatlarının öyle ortasındaki, tüm planlar, hayaller yeniden gözden geçirilmeli. Diğer taraftan Ali ve Rahşan, Emel'i kararından döndürmek için gizli bir ortaklık içine girerken, artık bir iş kadını olan Nuran Adem'i köşeye sıkıştırmaya devam ediyor

THE KING OF QUEENS THE KING OF QUEENS
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-21saat: 20:00
Dağıtım şirketinde şoförlük yapan Doug Heffernan (Kevin James) ile hukuk bürosunda sekreterlik yapan eşi Carrie Heffernan'ın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanık oluyoruz. "The King of Queens", ilhamını gündelik yaşamdan alıyor

Baba Oluyorum / yeni Baba Oluyorum / yeni
Yerli DiziTRT 12007-03-20saat: 20:30
TRT'de Muhteşem Bir Komedi TRT bu haftadan itibaren yepyeni, eğlenceli muhteşem bir komediyi izleyicileriyle buluşturuyor. Deneyimli kadrosu, izleyenleri güldürürken düşündüren senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosuyla dizi kısa sürede bağımlısı olacağınız, "Baba Oluyorum" hafızalardan silinmeyen komedi klasikleri arasında başköşeye yerleşecek...

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2007-03-20saat: 21:45
Onur ve Kaan'ı evde baba oğul gibi kaynaşmış bulan Şehrazat çok mutlu olur. Füsun, Ali Kemal'in kızlarını görmemesi için önlem alır. Şehrazat, Mihriban'ın yokluğunda Kaan'ı holdinge getirmek zorunda kalır. Burhan, Ali Kemal'in kendine ait tapularını alıp götürdüğünü fark eder

DESPERATE HOUSEWIVES DESPERATE HOUSEWIVES
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-20saat: 21:00
Wisteria Lane'in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları üçüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki "birkaç"tan biraz daha fazla...

Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2007-03-20saat: 20:00
Ezo, çok küçük yaşta anne ve babasını kaybeder... Çok çocuklu kalabalık akrabalarının yanında öksüz olarak büyür...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı