Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
MY NAME IS EARL MY NAME IS EARL
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-20saat: 20:00
Kimseye yararı dokunmamış bir kapkaçcının hayat felsefesi piyangodan 100 bin dolar kazanınca baştan aşağı değişiyor. Kazandığı para ona "yar olmayan" Earl, geçirdiği kazadan sonra karma felsefesine sığınıyor. CNBC-e ekranlarının yeni dizisi "My Name Is Earl"ün başkahramanı, "iyilik yapıp, iyilik bulma" peşinde...

Yıldızlar savaşı Yıldızlar savaşı
Yerli DiziKANAL D2007-03-19saat: 22:20
Yıldız'ın eski sevgilisinin geri döndüğünü ve Yıldız'a evlenme teklif ettiğini öğrenen Savaş yıkılır. Yıldız'ın teklifi kabul ettiğini zanneden Savaş kahrından kendini içkiye verir. Bu sırada ellerinde bir mektupla anneleri tarafından kanalın kapısına bırakılmış iki çocuk Yıldız'ın başına dert olur....

Acı Hayat Acı Hayat
Yerli DiziSHOW TV2007-03-19saat: 20:00
Türk melodramlarının mihenk taşı ACI HAYAT, sadece basit bir aşk hikayesi değil, aşklarını, sosyal çatışmaların arasında yaşamak zorunda kalan, hatta aşklarını buna kurban veren insanların, yürek burkucu hikayesidir.

İki Aile / yeni bölüm İki Aile / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-03-19saat: 20:00
Yaman'ın ektiği kötü tohumlar işe yarar. Efe annesine saldırıya geçer.Eda ve Efe arasında köşkte çok şiddetli bir tartışma yaşanır.Oğuz'un özür için gönderdiği kırmızı güllerde bu kavgayı iyice körükler.Eda köşeye fena sıkışır.

Beyaz Gelincik / Yeni Bölüm Beyaz Gelincik / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-19saat: 22:00
Bölüm 62 / Yeni Bölüm - Halil'in adamı Hasan, Feyyaz'ın defterini çalmak için Ceren'in evine girmiştir...O sırada eve gelen Ömer ve Ceren içerideki adamlarla karşılaşır ve ortalık fazlasıyla karışır! Şirkette ise Ceren, üzerinde çalıştığı yeni projesini Ömer'e anlatır. ...

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-19saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Ayrılık Ayrılık
Yerli DiziSHOW TV2007-03-19saat: 22:00
1970'lerin Türkiye'sinde Ermeni kızı Maria ile Türk genci Yunus arasında yaşanan sevda, Erivan-Los Angeles hattında bir hasret hikayesine dönüşür.

ACCORDING TO JIM ACCORDING TO JIM
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-19saat: 20:00
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

Acemi Cadı / Yeni Bölüm Acemi Cadı / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-03-18saat: 20:00
33. Yeni Bölüm - Okuldaki bilgi yarışmasında sihir kullanmak isteyen Ayşegül'ü Melda engeller. Okulun en çalışkan öğrencisini gruplarına dahil eden Tuğçe ve Toygar, yarışmayı kazanacaklarından çok emindirler. Bilgi yarışmasında sihir kullanmayacağını anlayan Ayşegül ise daha yarışma başlamadan yenilgiyi kabullenir.

SMALLVILLE SMALLVILLE
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-18saat: 19:00
Superman, her çocuğun, her gencin ve belki de her orta yaşlının bir dönem kahramanı olmuştur. Ama biz onu hep süper bir kahraman olarak gördük. Halbuki her kahramanın bir başlangıcı vardır. Superman'den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı...

Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen
Yerli DiziTRT22007-03-18saat: 18:25
Müzik ve sinema...İşitsel ve görsel birlikteliğin olağan üstü bileşimi olan bu iki sanat dalı, yıllardır bin bir estetik kaygıyla eğlence hayatımızda derin izler bıraktı. Bırakmaya da devam ediyor. Bir dönemin kuşağı bu izlerle iç içe, bire bir yaşadı.

Fırtına / yeni bölüm Fırtına / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-03-17saat: 20:00
Ali, Faruk'un yardım önerisinden oldukça rahatsız olmuştur. Zeynep, hemen arayıp, parayı kabul etmeyeceklerini söylemelidir. Ancak Zeynep önce onun neden bu kadar tepkili davrandığını öğrenmek ister. Ali'nin söyledikleri, Zeynep'i şaşkına çevirir.

Geniş Zamanlar   Yeni bölüm Geniş Zamanlar Yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-03-17saat: 22:00
Yazlık kaçamakları davetsiz misafirlerin ziyaretiyle mahvolan Tarık ve Ayla şehre dönmek zorunda kalır. Ayla'yla bir türlü yalnız kalamadıkları için sinir olan Tarık geceyi evinde geçirir. Ayla sabah yalnız başına kahvaltı ederken, ...

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-03-17saat: 20:15
"Haydi Kızlar Okula" kampanyasından esinlenilerek oluşturulan "Hayat Türküsü", idealist bir öğretmen olan Hayat'ın, Van'ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor.

BUFFY THE VAMPIRE SLAYER BUFFY THE VAMPIRE SLAYER
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-17saat: 23:00
Buffy için hayat, yaşıtlarınınkinden çok daha zor. Dünyanın kaderi onun ellerinde. Neyse ki bu yükü omuzlarında tek başına taşımak zorunda değil. Onu

Selana / yeni bölüm Selana / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-03-17saat: 20:00
Bölüm 28 / Yeni Bölüm - Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir

Kara Duvak Kara Duvak
Yerli DiziSHOW TV2007-03-16saat: 22:00
Mardin'de, yörenin en güçlü ve saygın adamlarından Haşim Mevlütoğlu'nun aşiretlerin arasını bulma, düşmanlıkları ortadan kaldırma gibi bir misyonu vardır.

Yabancı damat / Yeni Bölüm Yabancı damat / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-03-16saat: 20:00
93. Yeni Bölüm - Ada'nın ateşi hala düşmemiştir. Doktorlar araştırmaya devam ederler. Artık sonuca yaklaşmışlardır. Feride, Kahraman, Stavro ve Eleni, Ada'nın hastalığı yüzünden İstanbul'a gelirler. İki ailenin arası hala gergindir. Bir de Eftelya'nın tavernada sirtaki yaparken çekilmiş fotoğrafları gazetelerde çıkınca kavga iyice kızışır. Bu kavgalar Nazlı ve Niko'yu da etkiler.

COLD CASE COLD CASE
Yabancı DiziCNBC-E2007-03-16saat: 21:00
Lilly Rush (Kathryn Morris). Philadelphia'da cinayet davaları üzerine çalışan, yalnız bir kadın detektif. 25 yıl önce işlenmiş bir cinayeti başarıyla çözmesinin ardından Philadelphia Polis Merkezi daha önce kimsenin aklına gelmeyen bir proje başlatıyor. Çözülemeyip rafa kalkmış davalara atanan Lilly Rush'ın kariyerinde yeni bir pencere açıyor

Sıla / Yeni Bölüm Sıla / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-16saat: 20:00
Bölüm 25 / Yeni Bölüm - Boran, topraklarında hakimiyet kurmaya çalışan şirketin Sıla'ya ait olduğunu öğrenince şok olur. Sıla her şeyden habersiz Boran'a aşk ve özlemle gelir. Boran önce ne yapacağını bilemez ama daha sonra bunun hesabını Sıla'ya sorar.

Fırtınalı Ask Fırtınalı Ask
Yerli DiziATV2007-03-16saat: 15:40
Türkiye'nin 'İlk Pembe Dizisi' olma özelliğini taşıyacak olan "FIRTINALI AŞK" 14 Şubat 'Sevgililer Günü'nde Atv'de başlıyor! Hafta içi hergün öğleden sonra yayınlanacak"FIRTINALI AŞK", kasabada yaşayan bir genç kızın şehre geldikten sonra yaşadıklarını konu alıyor.

Kader / Yeni Dizi Kader / Yeni Dizi
Yerli DiziSTAR TV2007-03-15saat: 21:45
Ali Asyalı ve ailesi Türkiye ve Ortadoğu'daki inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Suriye'nin Halep şehrinde, Abdülmecit Halabi ile ortaklık kuran aile işin başına Ali'yi ve kuzeni Cem'i gönderir.

Affedilmeyen /  yeni bölün Affedilmeyen / yeni bölün
Yerli DiziATV2007-03-15saat: 22:00
Bölüm 2 / Yeni Bölüm - Güneydoğu'da komutan koruması olarak askerliğini yapan Aziz, bir operasyon sırasında yaralanarak gazi olur ve evine döner. Annesi o askerdeyken vefat etmiş, babasını ise zaten üç yaşından beri hiç görmemiştir. Mahallede bir tek nişanlısı Ayşe vardır onun yolunu gözleyen..

Kaybolan Yıllar / Yeni Bölüm Kaybolan Yıllar / Yeni Bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-03-15saat: 20:00
Esmer ve Ezel'in bir hafta içinde evleneceğini duyunca allak bullak olan Ali.birkaç saniye sonra şiddetli baş dönmesi ile yere yıkılır. Esmer ve Ezel O'nu panik halinde hastaneye götürür. Hastanede Ezel ve Esmer'i bir arada gören Meral ise deliye döner ve var gücüyle Esmer'e saldırır.Meral artık kontrolden çıkmıştır.

Hırsız-Polis Hırsız-Polis
Yerli DiziKANAL D2007-03-15saat: 22:00
Sığındıkları villanın bahçıvanı, Çınar ve Mavi'nin hırsızlık için gelmediğini anlar. Ama polisten kaçtıklarını da sezmiştir. Tam telefona sarılıp polise haber verecekken Mavi'nin yaptığı bir şey bahçıvanı durdurur. Bundan sonra olaylar, hiç beklemedikleri biçimde gelişecektir.

 Ayrılık Ayrılık
Yerli DiziSHOW TV2007-03-15saat: 22:00
1970'lerin Türkiye'sinde Ermeni kızı Maria ile Türk genci Yunus arasında yaşanan sevda, Erivan-Los Angeles hattında bir hasret hikayesine dönüşür. Ayrılıkla geçen yıllar, Asala cinayetlerinin de işlendiği, Ermeni diasporası ile Türkiye arasındaki gerilimin en sıcak zamanlarıdır.

Dicle / Yebi bölüm Dicle / Yebi bölüm
Yerli DiziATV2007-03-15saat: 20:00
Bölüm 2 / Yeni Bölüm - Yörenin en güçlü ağası Seyit Hekimhan, gördüğü bir düş üzerine dördüncü kez evlenmeye karar verir; fakat gelin olarak seçtiği kız, Kahyası Halizat'ın kardeşi Mustafa'nın sevgilisi Zal'dır.Düğün günü Zal ve Mustafa kaçarlar.

Avrupa Yakası / Yeni Bölüm Avrupa Yakası / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-14saat: 20:00
Bölüm 117 / Yeni Bölüm - Sacit, Makbule ve Burhan arasında birşey olduğunu bilmekte ve her yerde Burhan'ı aramaktadır! Burhan herkese Tokat'ta olduğunu söyleyerek kılık değiştirerek dolaşır ve evine gizlice girer! Bu arada Tanrıverdi ve Burhan kavgaları zirve yapmıştır ve ofiste huzur kalmamıştır.

Yaprak Dökümü  Yeni Bölüm Yaprak Dökümü Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-03-14saat: 20:00
24. Yeni Bölüm - Ali Rıza Bey ve Oğuz nikahtan sonra ilk kez karşı karşıya gelirler. Nefesler tutulmuş, olacaklar korkuyla beklenirken Ali Rıza Bey herkesi şaşırtacak bir karar verir. Ali Rıza Bey'in en büyük destekçisi olan Fikret hayal kırıklığı yaşamaktadır. Fikret kendi kabuğuna çekilir.

Bebeğim / Yeni Bölüm Bebeğim / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-03-14saat: 22:00
Bölüm 11 / Yeni Bölüm - Bizim oğlumuz olsun Umut!Emel ve Leyla, Nazlı'nın acısını unutmaya çalışırken, Umut'la tutunuyorlar hayata. Yavuz Ali'yi hapisten çıkarmak için büyük bir riske giriyor. Nuran'ı ikna etmeyi başaran Adem, Umut'la ilgili gerçeği öğreniyor ve ortalık karışıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı