Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
SIX FEET UNDER SIX FEET UNDER
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-18saat: 23:00
Ölülerle dolu bir ev ne kadar canlı olabilir? Evlerinin salonunda cenaze törenleri düzenleyen, bodrum katında da ölülerin makyajını yapan bir ailenin pek normal olması beklenemez zaten, ama bu aile sınırları gerçekten zorluyor.

THE X-FILES THE X-FILES
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-18saat: 21:00
Dünya dışı varlıklara inanıyor musunuz? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencereden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan o uçan nesne UFO olabilir mi?

Fırtına / Yeni Bölüm Fırtına / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-02-17saat: 20:00
Ali, yeni işi için Mine’yle Fırtına’ya gitmeyi kabul eder. Zeynep, Ali ve Mine’nin birlikte çalışmalarından tedirgin olmaktadır. İçini rahatlatmak için uygun bir aday bulup, Mine’nin başını bağlamaya karar verir. Ancak olaylar Zeynep’in tasarladığı gibi gelişmez.

Geniş Zamanlar – yeni bölüm Geniş Zamanlar – yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-02-17saat: 22:00
Zehra Aydın’ın evlilik teklifini kabul eder. Ancak bu fikri çevresindekilere kabul ettirmek hiç de kolay olmayacaktır. Bir yandan Fatik ve Recep, diğer yandan Ayla onu bu kararından vazgeçirmek için uğraşırlar. Acaba Zehra’yı kararından vazgeçirebilecekler midir?...

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-02-17saat: 20:15
İdealist bir öğretmen olan Hayat’ın, eğitim mücadelesini anlatan “Hayat Türküsü”nde heyecan sürüyor.

BUFFY THE VAMPIRE SLAYER BUFFY THE VAMPIRE SLAYER
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-17saat: 23:00
Neyse ki bu yükü omuzlarında tek başına taşımak zorunda değil. Onu daha önceki Avcı’lardan daha güçlü kılan arkadaşları Willow, Xander, kız arkadaşı eski iblis Anya ve hükümet için çalışan Ryan, Buffy’nin en büyük destekçileri. Tabii, Buffy’nin aşırı disiplinli gözetmeni Giles’ı saymazsak. Televizyonda gelmiş geçmiş en zeki ve hızlı diyalogların yer aldığı Buffy the Vampire ...

Macera Filmleri:   THE COLOR OF MONEY Macera Filmleri: THE COLOR OF MONEY
Yerli DiziCNBC-E2007-02-16saat: 22:00
Paul Newman’ın 1961 yılında çevirdiği ve oyuncuyu unutulmazlar arasına sokan “The Hustler” adlı filmin devamı niteliğindeki “The Color of Money”, izleyiciyi profesyonel bilardo dünyasında heyecan dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Hatırla Sevgili / Yeni Bölüm Hatırla Sevgili / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-02-16saat: 22:00
Bölüm 13 / Yeni Bölüm - Yasemin, Necdet’in evlilik teklifini kabul etmiştir. Amerika’da kalp ameliyatı geçirmekte olan Şevket’i kritik saatler beklemektedir. Bir süre daha Amerika’da kalmaları kesinleşen Gürsoy ailesi paraya sıkışır. Ahmet para temin etmek üzere İstanbul’a doğru yola çıkar.

Ihlamurlar Altında / Yeni Bölüm Ihlamurlar Altında / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-02-16saat: 22:00
61. Yeni Bölüm / Handan, Filiz’in bir başka adamdan hamile olduğunu iddia ettiğinde, Yılmaz ona inanmaz. Bunun üzerine Handan, iddiasını destekleyecek bir doktor raporunu Yılmaz’a verir. Yılmaz çok sarsılır. Filiz çiftlik evinde heyecanla Yılmaz’ın gelmesini bekler. Her şeye rağmen çiftlik evine gelen Yılmaz, orada Cem’le karşılaşmasının ardından yine de Filiz’in kapısını çalıp, onunla konuşacak mı?

THE O.C. THE O.C.
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-16saat: 20:00
“The O.C.”, diğer adıyla “Orange County”, California’da cennet gibi bir yer. Burada herkes varlıklı ya da öyle görünmek için elinden geleni yapıyor. Kusursuz olmaya çalışsalar da madalyonun görünmeyen yüzünde sadakat ve kimlik kaybı yaşanıyor.

Fırtınalı Aşk / Yeni bölüm Fırtınalı Aşk / Yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-02-16saat: 15:40
Türkiye’nin ‘İlk Pembe Dizisi’ olma özelliğini taşıyacak olan “FIRTINALI AŞK” 14 Şubat ‘Sevgililer Günü’nde Atv’de başlıyor! Hafta içi hergün öğleden sonra yayınlanacak“FIRTINALI AŞK”, kasabada yaşayan bir genç kızın şehre geldikten sonra yaşadıklarını konu alıyor.

Kurtlar Vadisi-Terör Kurtlar Vadisi-Terör
Yerli DiziSHOW TV2007-02-15saat: 22:00
Resmi rakamlara göre terör eylemlerinin Türkiye'ye doğrudan maliyeti 100 milyar ABD Doları'ndan fazla. Dolaylı maliyetlerle birlikte zararımız 300 milyar doları buluyor.

Kaybolan Yıllar   – yeni bölüm Kaybolan Yıllar – yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-02-15saat: 22:00
Esmer ve Ezel kaybolan yılların acısını çıkarırcasına mutludur.Birbirlerini bulmanın tadını doya doya çıkarmaya bakarlar,evlilik kararı alırlar. Esmer,Selçuk ve Meral’den Ezel’i istemeye gider.

Şöhret Okulu / Final Şöhret Okulu / Final
Yerli DiziATV2007-02-15saat: 20:00
Bölüm 4 / Final - Bu okula girmek isteyen çoktur ancak İstanbul Sahne Sanatları Akademisi Süheyla Hanım'ın babasından yadigar bir okuldur. Tüm çabalarıyla bu okulu tek başına ayakta tutmaya çalışan Süheyla, bunu yaparken babasının yetenek seçme konusundaki titizliğinden de asla taviz vermemektedir.

Saklambaç Saklambaç
Yerli DiziBLOOMBERG HT2007-02-15saat: 13:40
Yönetmenliğini Ömer Uğur’un, Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği “SAKLAMBAÇ” Kanal 1 ekranlarında… Başrollerini Sibel Can, Talat Bulut ve Yıldız Kenter’in paylaştığı “Saklambaç”, üç çocuğuyla çaresiz kalmış bir kadının, onların varlığını saklayarak ve yatılı hizmetçi olarak girdiği evde yaşadığı komik olayları konu alıyor

Avrupa Yakası / Tekrar Avrupa Yakası / Tekrar
Yerli DiziATV2007-02-14saat: 20:00
Bölüm 113 / Tekrar - Aslı Cem’le ilişkilerinin monotonlaştığından şikayet etmektedir. Bunun sebeplerinden biri de sürekli parasız olmalarıdır. Tahsin bey bir tanıdığını ikna ederek, Cem’in onların firması için katalog çekimi yapmasını organize eder. Ancak Cem firma sahiplerinin, kayınpederinin arkadaşı olduğunu bilmeyecektir.

Yaralı Yürek Yaralı Yürek
Yerli DiziSHOW TV2007-02-14saat: 22:00
Türkiye'nin kanayan yarası, töre adı altında işlenen cinayetlere hem yasalar hem de töre kurbanların açısından bakıyor "Yaralı Yürek" dizisi.

Hayatım Sana Feda  / Final Hayatım Sana Feda / Final
Yerli DiziATV2007-02-14saat: 22:00
Bölüm 7 / Final - İrina`nın bebeği aldırdığını düşünen Levent İrina`ya soğuk davranmaya başlar.İrina Levent`deki değişimi görünce şaşırır…Levent`in çocuğu aldırmaya ikna etmeye çalıştığını o nedenle kendisine iyi davrandığını anlayan İrina memleketine dönmeye karar verir.

THE SOPRANOS THE SOPRANOS
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-14saat: 21:00
Tony Soprano ve ailesi, hikâyelerine sıfır noktasından başlıyor. New Jersey’de yaşayan,dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi, CNBC-e’de. 10 Ocak 1999’da yayına giren Sopranos ailesi çok geçmeden herkesi etkisi altında aldı. “New York Times”ta çıkan bir yazıda, “Son çeyrek yüzyılda Amerikan pop kültürünün en büyük ürünü” olarak tanımlandı.

HOW I MET YOUR MOTHER HOW I MET YOUR MOTHER
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-14saat: 20:30
CNBC-e’nin yeni dizisi “How I Met Your Mother”, Ted’e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

Fırtınalı Aşk / Yrni Fırtınalı Aşk / Yrni
Yerli DiziATV2007-02-14saat: 15:40
Türkiye’nin ‘İlk Pembe Dizisi’ olma özelliğini taşıyacak olan “FIRTINALI AŞK” 14 Şubat ‘Sevgililer Günü’nde Atv’de başlıyor! Hafta içi hergün öğleden sonra yayınlanacak“FIRTINALI AŞK”, kasabada yaşayan bir genç kızın şehre geldikten sonra yaşadıklarını konu alıyor. Çekişmelerin, entrikaların ve gerçek aşka dair bir hikayenin anlatılacağı dizi, görkemli bir otelde yaşanan modern bir peri masalı...

Yalnız Kalpler Yalnız Kalpler
Yerli DiziBLOOMBERG HT2007-02-14saat: 16:20
"Yalnız Kalpler" aşk, sevgi, dostluk, dayanışma ve hayatları kabusa çeviren olaylarıyla Vilmer Özçınar'ın akıcı kaleminden çıkan aksiyon dolu sahneleri Kanal 1 izleyicileriyle buluşturacak. Her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosuyla "Yalnız Kalpler" televizyon izleyicilerinin hergün heyecanla beklediği dizilerden biri olacak. ...

Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm Bir Demet Tiyatro / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-02-13saat: 20:00
Bölüm 9 / Yeni Bölüm - Mahallede düğün telaşı sona ermiş, çifte kumrular “evli çiftler” olarak mahallenin sosyal hayatında yerlerini almıştır. Düğünün büyük sürprizi Züleyha, bir sürpriz de sabah programında yapar ve Mükremin ve Asuman dahil tüm çiftleri balayına Uludağ’a göndereceğini söyler. Züleyha’nın bu kalabalık jesti, Eyvah Necdet ve Niksar’ın hiç hoşuna gitmez. Aslında bu balayı hediyesi bir kişinin daha sinirini bozar: Lütfiye’nin. Çünkü balayına gitmek için “çift” olmak ...

Binbir Gece / Yeni Bölüm Binbir Gece / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-02-13saat: 21:45
21:45 12. Yeni Bölüm - Şehrazat kendisinden cevap bekleyen Onur’a çok önemli açıklamalar yapar. Mihriban’ın rahatsızlığı Şehrazat’ı zor durumda bırakır. Füsun’un doğum sonrası bunalımı evdeki herkesi tedirgin eder. Şehrazat’ın Füsun’u ziyaret etmesi Burhan’ın çok hoşuna gider. Burhan torunu Kaan’la görüşmek için ümitlenir. Gani tarafından tehdit edilen Ali Kemal, babasından gizli, bir çözüm arar. Kız kardeşi Melek’in görüşme ısrarı Bennu’yu ...

Kınalı Kuzular Kınalı Kuzular
Yabancı DiziTRT 12007-02-12saat: 20:30
Her bölümünü ilgiyle izlediğiniz Çanakkale Destanı’nı anlatan “Kınalı Kuzular”ın bu haftaki bölümü “Mehmet Akif” adını taşıyor.

DESPERATE HOUSEWIVES DESPERATE HOUSEWIVES
Yabancı DiziCNBC-E2007-02-13saat: 21:00
Wisteria Lane’in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları üçüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki “birkaç”tan biraz daha fazla...

Kod Adı: Kaos Kod Adı: Kaos
Yerli DiziKANAL D2007-02-12saat: 22:30
Kanal D’nin, derin devlet, siyaset ve mafya üçgeninde Türkiye gerçeklerini ele alan “Kod Adı : Kaos” adlı yeni dizisi bugün bomba gibi bir bölümle başlıyor.

Mini Dizi "Harmonie Mini Dizi "Harmonie'nin Evi"
Yabancı DiziTRT 12007-02-12saat: 23:00
Singapur’un en iyi doktorlarından birinin kızı olan Mei Ling, kendisini kurtarmak isterken yaralanan Richard Barcley adlı bir adamın bakımını üstlenir. Bu yabancıya aşık olmaktan kendini alamayan genç kız hamile kalır ve Harmonie adını verdiği bir kızı olur. Ama hayatını değiştiren bu yabancı adam çoktan gitmiştir.

Köprü / yeni bölüm Köprü / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-02-12saat: 22:15
Köprü açılışına giden konvoy, roketatar mermisiyle isabet alır. Albay Tarık ve askerlerinin bulunduğu araç havaya uçar, içindekiler ölür. Uzun bir aradan sonra Karasu’ya yine şehit verilmiştir! Bu yaşananlar Faruk Yazıcı’daki acı ve isyanı körüklerken, vazgeçmek bir yana dursun, vali için ‘köprü’ şimdi daha da önemli bir hale gelmiştir. Şehmuz ise büyük ses getiren ...

Acı Hayat Acı Hayat
Yerli DiziSHOW TV2007-02-12saat: 20:00
Türk melodramlarının mihenk taşı ACI HAYAT, sadece basit bir aşk hikayesi değil, aşklarını, sosyal çatışmaların arasında yaşamak zorunda kalan, hatta aşklarını buna kurban veren insanların, yürek burkucu hikayesidir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı