Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aslı Aybars Biyografisi
Aslı Aybars fotoğrafı

2007 - Çok Özel Tim / Ç.Ö.T. : Neval

2006 - Fırtınalı Aşk

2004 - İstanbul Şahidimdir : Harika

2003 - Baba - 2003 : Damla

2002 - Azad : Okşan

2001 - Benimle Evlenir misin? : Nur

2000 - Dikkat Bebek var

1999 - Ayrılsak da Beraberiz

1999 - Baba Evi

1996 - Tatlı Kaçıklar : Ayşecan

1994 - Sonradan Görmeler

1994 - Radyo Madyo

Aslı Aybars
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 25 Mayıs 1972
Eğitimi : Lisans

1990-1994 yılları arası Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde okumuştur. Tiyatrocu bir aileden gelmektedir; babası konservatuarın ilk mezunlarından Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Nihat Aybars'tır; baba Aybars ayrıca Hollywwod'da film çeken ve de oynayan ilk Türk aktörüdür.

Aslı Aybars'ın hocalarından bazıları; Zeliha Berksoy, Müşfik Kenter, Haluk Kurdoglu, Cihan Ünal olmakla birlikte okul yıllarının son senesinde hocası Zeliha Berksoy'a "Leonce ile Lena Büchner'in Oyunu" adlı eserde hem asistanlık yapmış, hem de Lena karakterini canlandırmıştır.

İlk dizi filmi "Sonradan Görmeler"de Tekin Akmansoy ve de Nevra Serezli ile birlikte görev almış ve "Tayyibe" karakterini canlandırmıştır, Trt için çekilen bu dizi daha sonra Show Tv'ye transfer olmuş ve sanatçı bu çalışmasının ardından bir çok dizi ve reklam performansı sergilemiştir.

Aybars 1996 senesinde ilk profesyonel çalışmasına Nedim Saban'la birlikte "Tiyatro Kare"de Claude Magnier'in "Oskar" adlı oyunda, Engin Gürmen yönetmenliginde, Çiçek Dilligil, Necmi Yapıcı, Lale Belkıs, (Ateşböceği) Yalçın Otağ ve Esmeray'lı güzel bir ekiplebaşlamış ve bir sezon oynamıştır.

Ardından dört sezon boyunca Atv'nin sevilen dizisi "Tatlı Kaçıklar"da "Sekreter Ayşecan" karakterini canladıran Aybars, 1999 senesinde Gani Müjde'nin çektigi "Kahpe Bizans" adlı film ile sinema deneyimi ile tanışmıştır.

Sonra sırasıyla;
Ayrılsak da Beraberiz
Benimle Evlenir misin?
Azad
Baba
İstanbul Şahidimdir
Fırtınalı Aşk
Ç.Ö.T (Çok Özel Tim) adlı dizilerde rol almıştır.

2000 senesinde ise Tiyatrokare, Devlet Tiyatrosu iş birliği ile sahnelenen, Steve Martin’in yazıp, Nedim Saban’ın yönettiği “Şerefe 20nci Yüzyıl” adlı oyunla devlet tiyatrosuna konuk oyuncu olmuştur.

Halen Şehir Tiyatrosu oyuncusu olan Aslı Aybars 2006 senesinde Haldun Dormen’in yazıp yönettiği “Kantocu” adlı oyunda "Kantocu Verjin"i canlandırmış ve “Afife Jale En İyi Müzikal Komedi Kadın Oyuncu” dalında ödüle layık üç adaydan biri olarak gösterilmiştir.

Aybars halen; “Lüküs Hayat”, Keşanlı Ali”, Kantocu” adlı oyunlarda performans sergilemektedir.

Ayrca Aslı Aybars Şişli Terakki Lisesi ve Türvak Sinema TV Uygulamalı eğitim merkezinde bir dönem drama eğitmenliği yapmıştır.
Aslı Aybars resimleri, Aslı Aybars fotoğrafları

Aslı Aybars videoları izle , Aslı Aybars izle
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı