Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cüneyt Aysan Biyografisi
Cüneyt Aysan fotoğrafı

2007 - Kurtlar Vadisi Terör

2007 - Ayrılık

2007 - Kurtlar Vadisi Pusu

Cüneyt Aysan


Barış Can 1968' de Diyarbakır'da doğdu.İlköğretimini Ankara'da, Üniversite eğitimini ise Elazığ'da Fırat Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde yapmıştır.
Üniversite yıllarında kendi orkestrasını kurdu ve Güneydoğu Anadolu’ da çeşitli konserler verdi.Üniversitenin çok sesli korosunda tenor olarak görev aldı.
Sözleri ve müzikleri kendisine ait 500 e yakın şarkısı var.
Şarkılarını duygularıyla yapıyor.Nota bilgisi yok ama şan ve diksiyon dersleri almış Şarkılarını org çalarak seslendiriyor.
1993 yılından beri Diyarbakır'da yerel radyo ve televizyonlarda çeşitli programlar yaparak sunuculuk ve yapımcılık görevlerinde bulunmus .
Halen bölgesel ve Diyarbakir'in en büyük televizyonu olan SÖZ TV 'de BIZIM ÇOCUKLAR VE BARISCAN adlı bir çocuk Talk Show' u yapmaktadır.Yaptığı şarkıları dinleyicilerine bu program vesilesiyle ulaştırabilmektedir. Edindiği kitle daha çok çocuklar ve gençlerden oluşmaktadır.
Son yıllarda çeşitli misyonlar yüklenerek şarkılarını yapmaktadır. Sokak çocuklarını ve sorunlarını anlatan bir şarkı yapmış ve bu şarkıya bir klip çekmiştir.Klipi Söz-TV yapmış fakat ulusal televizyonlarda yayınlanmamıştır.
1993 yılında Eli Işte Gözü Oynaşta adında bir pop kaseti yapmıştır.Ancak Promosyon yetersizliğinden dolayı müzik severlere ulaşmamıştır. Kasetin yapımcısı Ankara'da Istanbul Müzik Üretimdir. Müzik aranjelerini Can Atilla yapmıştır.Kasetteki 9 şarkının sözleri ve müziği Bariş Can'a aittir.
Cüneyt Aysan resimleri, Cüneyt Aysan fotoğrafları

Cüneyt Aysan videoları izle , Cüneyt Aysan izle
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı