Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü


Tarih: 2008-04-02 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Avrupa Yakası’nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar. Ofiste Kubilay, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve ayrıca derginin yarısını satın alarak ortalığı karıştıracak görgüsüz sosyetik Şahika (Binnur Kaya), hayatınızın vazgeçilmezleri olmaya devam edecekler. Sertaç ve Tacettin muhallebicide kaldırım mühendisliğini sürdürüyor. Bu arada Cem’in snob anne ve babası Bülent Bey ve Sedef Hanım mahallenin demirbaşları arasında olmaya devam edecekler. Gülse Birsel’in kaleminden Avrupa Yakası, vazgeçilmez kadrosu ve yeni oyuncularıyla her Çarşamba yeni bölümleriyle atv ekranlarında!

BÖLÜM ÖZETİ:
Burhan, ofiste kimin en çok paraya ihtiyacı varsa, ona en çok zammın yapılacağını duyar ve hemen entrikaya başlar. Ofisin bütün elemanlarının gizli zengin, kendisinin ise sefalet içinde kıvranmakta olduğu dedikodularını yayar! Bir yandan da Şahika’nın kendisiyle tanıştıracağı varlıklı sosyetik kızların peşindedir. Bu amaçla gittiği müzayede başına büyük işler açacaktır!

Şahika’nın antika eksperi arkadaşı Melek ve Cem tanışır tanışmaz birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak bu elektrik boşanma gününe denk gelince Aslı, olağanüstü güzellikteki Melek’ten hemen nefret etmeye başlar. büyük bir düşmanlığın tohumları ekilmiştir!

Şahika heyecanla doğumgünü partisine hazırlanırken, Sacit hala bir hediye edinememiştir. Bırakın hediyeyi, evden atıldığından beri kalacak yeri bile yoktur. Akşam sohbetlerini sabaha kadar sürdürmeye çalışmaktan, sokakta yatmaya, dostlardan yardım istemekten, eve gizlice girmeye her yolu deneyecektir!

Makbule ve İzzet’in geçimsizlikleri ayyuka çıkmıştır. Bir süre ayrı evlerde yaşamaya karar verirler. Ancak çocuk paylaşımı nasıl olacaktır?

Öte yandan Fatoş, Tanrıverdi ayrılığından ve oğlunun gelişinden sonra artık aşk için çok geç bir yaşta olduğuna karar verir. Ununu eleyip eleğini astığını söyler ve bir anda 20 yıl yaşlanır!

Avrupa Yakası’nın bu bölümdeki konuk oyuncusu Çağla Şıkel.
Ama bu bölümde daha ilginç bir sürpriz de var. Dikkatli seyircilerin gözlerinden kaçmayacak bu diğer sürpriz konuk oyuncu, kısacık bir an görünüp kaybolacak, ama herkesi şaşırtacak!

Künye :
Untitled document

Konuk oyuncu: Çağla şıkel


Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı