Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Selena dizisi yeni bölüm
Selena dizisi yeni bölüm
Selena dizisi yeni bölüm


Tarih: 2008-05-24 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Yüce Honos ağır bir hastalığa yakalanır. Selena ve İyilir Honos’un sağlığından endişe edip üzülürlerken Hades Honos’un yerine kimin geçeceğini belirleyecek seçim için kolları sıvamıştır bile. Kıvılcım okulda düzenlenecek sene sonu balosunun en güzel kızı olup Ozan’ın gönlünü çalma derdindedir. Tabii bunu yapabilmek için Selin’i devreden çıkarması gerekmektedir. Öte yandan geçen hafta Burak’la nikah masasından son anda dönen Fitnat’ı hırs basmış, Burak’ı evliliğe zorlamak için haince planlar peşine düşmüştür. Çalışma bahanesiyle Burak’ı evine çağıran Fitnat, genç adamı içki karıştırdığı kahvelerle sarhoş eder. Sabah uyandığında kendini Fitnat’ın yatağında ve yarı çıplak bulan Burak için kabus dolu günler başlamaktadır. Hades yücelik makamına seçilmeden Honos’un komadan çıkması için zorlu engelleri aşıp sihirli ilacın peşine düşen Selena, Burak’ın Fitnat’ın yatağında uyandığını itiraf etmesiyle bir şok daha yaşar.

Yapım :Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Senaryo : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Yönetmen : Bora Onur Oy Oyuncular : Sinem Kobal (Selena), Zuhal Topal(Fitnat), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar)

Künye :
Untitled document

Yapım :Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Senaryo : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Yönetmen : Bora Onur Oy Oyuncular : Sinem Kobal (Selena), Zuhal Topal(Fitnat), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar) atvde


Selena dizisi yeni bölüm izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı