Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The O.C.
The O.C.
The O.C.


Tarih: 2008-09-05 TV : E2 Saat: 15:00 Tür:Yabancı Dizi


e2 GÜNDÜZ OLUNCA KUŞAÐI

The O.C.

Ryan, Seth, Summer, Marissa, Cohen ve Cooper aileleri... Hepsi e2 ekranlarında Türk izleyicisiyle yeniden buluşuyor. Hem de altyazılı değil, Türkçe dublajla!

e2 yeni yayın döenimde ABD’de zlenme rekorları kıran gençlik dizi The O.C.’yi 2. sezon bölümlerini ekrana getiriyor.
The OC, Newport Beach’e yakın, ama daha fakir bir nüfusun oturduğu Chino’da büyüyen Ryan Atwood’un (Ben McKenzie) hikâyesiyle başlıyor. 16 yaşındaki Ryan, ağabeyi Trey ile işlediği bir suç yüzünden gözaltına alınınca, devletin ona tuttuğu avukat Sandy Cohen (Peter Gallagher) Ryan’ın çok zeki olduğuna inanır ve onu kazanmak için tek çıkış yolunun Chino’dan uzaklaşması olduğunu düşünür.Sandy, Ryan’ın velayetini alıp eve getirdiğinde eşi Kirsten Cohen (Kelly Rowan) bu durumdan pek memnun olmaz.  Bu durumda madolyonun diğer yüzü ortaya çıkar...


The O.C.’de bu hafta, Johnny’nin geçirdiği kaza sonrası durumundan endişe eden Marissa nasıl olduğuna bakmak için evinde onu ziyaret eder. Johnny ise ona bir itirafta bulunacaktır. Yeni başlayacakları catering işi için oldukça heyecanlı olan Julie ve Kirsten yeni bir anlaşmaya imza atar. Bu arada Sandy, Ryan ve Matt yatırımcılarla görüşmektedir. Brown Üniversitesine kabul edilmek isteyen Summer ve Seth ise okulda öne çıkmak için herşeyi yapmaya kararlıdır.

 
Yayın Günü   : 5 Eylül Cuma
Yayın Saati  :15:00

Künye :

The O.C. izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı