Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gözde Çift
Gözde Çift
Gözde Çift


Tarih: 2008-09-23 TV : CNBC-E Saat: 22:00 Tür:Yabancı Sinema


Gözde Çift
Magazin sayfalarında sık sık görmeye alıştığımız ünlü çiftler sanıldığı gibi mutlu mu gerçekten? Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinden tutun da Victoria ve David Beckham’a, Tom Cruise ve Katie Holmes’ten Madonna ve Guy Ritchie çiftine kadar günlük hayatları mercek altına alınan ünlülerin gerçek yaşamları bize sunulanla ne kadar örtüşüyor dersiniz? Bu sorulara yanıt vermek çok kolay değil elbette ama America’s Sweetheart’ın bolca hiciv yüklü senaryosu pek de akla uzak değil gibi. Özel hayatlarındaki aşkı rol aldıkları filmlerde de sürdüren ve “Amerika’nın Sevgilileri” olarak anılan Gwen Harrison (Catherine Zeta-Jones) ve Eddie Thomas (John Cusack) tipik bir Hollywood çifti. İzleyiciler onlara tapıyor ve yıllardır sürdürdükleri “düzeyli” ilişkilerini yakından, gıptayla takip ediyor. Bu durumda onların dillere destan aşkını gişede nakde çevirmek de farz oluyor haliyle. Ama bu sefer, yani son filmleri Time Over Time biraz sorunlu bir vizyon geçirecek gibidir zira Gwen ve Eddie ayrılmıştır. Onların ayrılığını medyadan gizlemek için her şeyi yapan menajerleri Lee Phillips (Billy Crystal) hayatının en stresli gününü filmin tanıtımı için gittikleri basın gösteriminde yaşayacaktır. Gwen’in yeni sevgilisi Hector’ın (Hank Azaria) ve Eddie’nin aşık olmaya başladığı, Gwen’in kızkardeşi Kiki’nin (Julia Roberts) de gösterimin yapılacağı mekana gelişleri işini iyice zorlaştıracaktır. İşin kötüsü filmin eksantrik yönetmeni Hal Weidman (Christopher Walken) filmi rehin almış ve basın gösterimine kadar ortaya çıkarmama kararı almıştır... Senaryo Billy Crystal’ın America’s Sweethearts’ın en önemli kozu elbette hemen herkesin bir Hollywood yıldızı olduğu oyuncu kadrosu. Filmde Lee Phillips rolünü canlandıran Billy Crystal’ın senaryoyu da kaleme aldığını ayrıca belirtmekte yarar var. Ne de olsa Hollywood’un en yetenekli komedyenlerinden biri Crystal ve imzasını attığı işlerin büyük bir kısmı da kahkaha garantili oluyor.

Yönetmen: Joe Roth Oyuncular: Julia Roberts, Billy Crystal, Catherine-Zeta Jones, John Cusack. Yapım Yılı: 2001 / 103 dk.

Künye :

Yönetmen: Joe Roth Oyuncular: Julia Roberts, Billy Crystal, Catherine-Zeta Jones, John Cusack. Yapım Yılı: 2001 / 103 dk.


Gözde Çift izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı