Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Disko Kralı
Disko Kralı
Disko Kralı


Tarih: 2008-10-11 TV : KANAL D Saat: 00:30 Tür:Talk Show


Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen bu gece Kanal D’de, “Disko Kralı adlı yepyeni bir şovla tiryakileriyle yeniden buluşuyor.

Dinamik, eğlencesi bol, sürprizi bol, yepyeni bir şov! “Disko Kralı”nın bu sezon gece şovlarına getireceği en büyük yenilik, tek bir stüdyo içinde üç ayrı dekor kullanması olacak. Taşınabilir olarak tasarlanan bu dekorlar yayın sırasında değiştirilebilecek. Programın üç ana bölümünü; dört konuklu sohbet masası, üç konuklu talk-show kanepesi ve Bayülgen’in tek bir konukla başbaşa kalacağı alan oluşturuyor.

Disko Kralı’nın diğer yenilikleri ise Hakkı Devrim, Aydın Boysan ve Erol Günaydın’dan oluşan "İhtiyar Heyeti" ile Makina muhabiri Özgür Çakıt’ın program içinde hazırlayıp canlı olarak sunacakları "Özgür Show" adlı küçük talk show bölümü.

Konuklara yapılacak psikoloji testi "Heboköbe", sert sorulardan oluşan "Cevap Hakkı" ve telefon konuklarına yöneltilecek "Malumatfüruş" soruları ise Disko Kralı’nın bölümlerinden bazıları. Makina’nın "Medya Arkası" bölümü “Disko Kralı”nda "Medya Canavarı" olarak yer alacak. Hakkı Devrim’in Medya Arkası ise devam edecek.

Disko Kralı, yepyeni oyuncuları, canlı ve bant skeçleri, orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle bu gece yarısı Kanal D’de başlıyor. Sakın kaçırmayın!

Künye :

Disko Kralı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı