Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kalpsiz Adam
 Kalpsiz Adam
Kalpsiz Adam


Tarih: 2008-10-13 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli DiziTürkiye’nin tanınmış firmalarından birinin sahibi olan Oktay, saygın ve zengin biridir. Bu duruma gelebilmek için ise bir şeyi geride bırakmıştır. Kalbini… Yıllarca uğruna çalıştığı adına sürülen bir leke ile kalp krizi geçiren Oktay, kalp nakline ihtiyaç duyduğunda kendisinin aksine paraya önem vermeyen Hüseyin’in kalbini alırsa neler olur? Aşkları da devralır mı kalp nakli yaptıranlar? Her şeyin kontrolü altıda olmasını isteyen Oktay için yeni hayatı tamamen sürpriz olmuştur ve o sürprizleri hiç sevmez.


Yapımcı : BKM / Necati Akpınar Yönetmen : Ümmü Burhan Öykü : Yılmaz Erdoğan Senaryo : Sırrı Süreyya Önder Kim – Kimdir: Bülent İnal ( Bülent),Saadet Işıl Aksoy ( Feraye),Mete Horozoğlu(Bülent), Arif Erkin ( Ekrem Bey), Arsen Gürzap( Süheyla Hanım), İdil Fırat ( Müge), Rıza Akın ( Şevket Bey), Hakan Boyav ( Seyfi), Serkan Kuru ( Ahmet), Murat Daltaban(Mesut), Nursel Köse( Meliha), Güneş Sayın( Ayşegül)

Künye :

Oyn:Bülent İnal ( Bülent),Saadet Işıl Aksoy ( Feraye),Mete Horozoğlu(Bülent), Arif Erkin ( Ekrem Bey), Arsen Gürzap( Süheyla Hanım), İdil Fırat ( Müge), Rıza Akın ( Şevket Bey), Hakan Boyav ( Seyfi), Serkan Kuru ( Ahmet), Murat Daltaban(Mesut), Nursel Köse( Meliha), Güneş Sayın( Ayşegül)


Kalpsiz Adam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı