Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Smallville
Smallville
Smallville


Tarih: 2008-10-26 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Superman’den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı. “Smallville” izleyenleri her Pazar gecesi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götürüyor.

Sonunda özel güçlerini ve kaderini kabullenen Clark Kent, Superman olma yolunda adım adım ilerlerken Smallville’de yeni kahramanlar baş gösteriyor. Çizgi roman klasiklerinden, Clark’ın Kriptonlu kuzeni güzeller güzeli Supergirl kasabaya geliyor. Özel güçleri olanlar sadece Kriptonlular değil. Chloe meteorlar sayesinde edindiği güçleriyle barışmaya çalışırken, Lois de Daily Planet’a giriş yapıyor. Clark’ı yeni sezonda yeni düşmanların yanı sıra eskilerden tanıdık yüzler de ziyaret edecek. Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Clark’ın kostümünü üstüne geçirmesine az kaldı...

Clark, Lana’nın Süper Gücüyle Karşı Karşıya Fırtınada ortaya çıkan yüksek voltajda, elektriğin kriptonitle karışması Clark’ın tüm süper güçlerinin Lana’ya geçmesine sebep olur. Yeni yetenekleri sayesinde Lana, Lex’in kasasından onun suçlu olduğunu ispat eden deliller çalar ve bunları Lex’in sırlarını ortaya döken bir yazı yazmaları için Lois’e ve Daily Planet’ın editörü Grant’e verir. Ancak Grant çalıntı belgeler üzerinden yazı yazmayı reddedince Lana Lex’le kendisi ilgilenmeye karar verir. Clark, Lana’nın Lex’i öldürmesine engel olmaya çalışınca, süper güçler karşı karşıya gelir.

Künye :

Smallville izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı