Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şans Kapıdan Bakınca
Şans Kapıdan Bakınca
Şans Kapıdan Bakınca


Tarih: 2008-11-07 TV : KANAL7 Saat: 19:40 Tür:YarışmaÜnlü tiyatrocu Süheyl Uygur’un sunumuyla ve yepyeni bölümleriyle ekrana gelen, yeteneklerin yarıştığı ve ilginç yarışma konularının seçildiği Şans Kapıdan Bakınca’da yarışmacıları her hafta büyük hediyeler bekliyor. Yerin metrelerce altında gerçekleşecek bir oyun, Sancar ailesinin golf topuyla imtihanı ve Ağbulak ailesinin sonu mutlu ya da hüzünlü sona erecek kader anları Şans Kapıdan Bakınca’da. Şans Kapıdan Bakınca’da bu hafta, çılgın bir oyunla 4 üniversite öğrencisi ekrana gelecek... Türk televizyonlarında daha önce hiç rastlamayan bir oyun İstanbul metrosunda oynanacak. Yerin metrelerce altında gerçekleşecek bu inanılmaz oyunu izlerken nefeslerinizi tutacak, bu hafta bir ilke tanıklık edecek ve gözlerinize inanamayacaksınız. Şans Kapıdan Bakınca’da heyecan dolu yarışmayı kaçırmayın!

Sancar ailesinin golf topuyla imtihanı bu hafta Şans Kapıdan Bakınca’nın diğer yarışma konusu. Sancar ailesinin nefes nefese mücadelesini izleyenleri şaşkına çevirecek.

Şans Kapıdan Bakınca’da son yarışmacı aile ise kalabalık Ağbulak ailesi. Heyecan verici kader anında sonuç hüzünlü mü olacak mutlu mu? Bu sorunun yanıtı Şans Kapıdan Bakınca’da ekrana gelecek.
Yarışmada bir hafta boyunca kendilerine verilen yarışma konusuna çalışan adaylar daha sonra Süheyl Uygur’un stüdyo konuğu oluyor. Nefesler tutuluyor, başlama gongu vuruyor ve yarışmacımız kendisinden istenilen hareketi, istenilen sürede stüdyoda yapmaya uğraşıyor. Yarışma sonunda başarılı olanları sürpriz hediyeler bekliyor. Başarısız olanları ise birbirinden güzel teselli hediyeleri bekliyor.

Yapımcılığını Televizya Medya adına Yüksel Evsen’in üstlendiği, Süheyl Uygur’un sunumuyla ekrana gelen Şans Kapıdan Bakınca Cuma akşamları 19:45’te Kanal 7’de

Künye :

Şans Kapıdan Bakınca izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı