Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Derdest
Derdest
Derdest


Tarih: 2008-11-23 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Derdest Dizisi yeni bölüm
Tims Productions / Timur Savcı’nın yapımcılığında yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği , başrollerini Orhan Kılıç, Sezin Akbaşoğulları ve Burak Sergen’in paylaştığı “ Derdest10. bölümüyle bu akşam Star TV’de. Mehmet; karısını, oğlunu seven bir babadır. Bir gün, bir kazada ailesini yitirir, yalnız kalır. Tüm suç, entrikalarla, sahte belgelerle üstüne yıkılır, suçlu olur. Suçsuzluğunu kanıtlayamaz mahkûm olur. Masumiyeti ispat etmek için hapishaneden kaçar, kaçak olur. Asıl suçlular tutuşur, birbirlerine düşerler, bir deli kurşun çıkar. Suç Mehmet’e kalır, katil olur. Kendi gibi ezilen, haksızlığa uğrayan insanlar görür adaletin yanıltıldığına, tanık olur. Kendi onuru için, haksızlığa uğrayan insanlar için savaşmaya karar verir, kahraman olur.

Derdest Dizisi 10.Bölüm Özeti:
Gaye’nin hayatına karşılık Mehmet’in elinde ki “defter” istenir; ancak Mehmet defteri verdiğinde yaşama şanslarının kalmayacağının farkındadır!Yusuf ve Mehmet için Filiz’in yaptığı “tablo” çok büyük önem taşır; ancak evdeki hesap çarşıya uymaz! Yavuz, Bülent’in kendilerine “defter” konusunda yalan söylediğini öğrenir ve “defter”e ondan önce ulaşmak adına bir plan yapar! Burak’ın da Gaye’yi kurtarmak adına bir planı vardır; ancak işlerin sarpa sarışı Burak’ın bu planı sayesinde olacaktır! Zaman giderek daralmakta, verilen süre dolmaktadır. Gaye kurtarılmayı beklerken kendisini büyük bir hesaplaşmanın ortasında bulacaktır!

Künye :

Yapımcı : Tims Productions/ Timur Savcı Yönetmen:Kerem Çakıroğlu Öykü - Senaryo: Eylem Canpolat ,Sema Ergenekon Derdest Dizisi oyuncuları: Orhan Kılıç ( Mehmet ), Sezin Akbaşoğulları ( Gaye ), Burak Sergen ( Bülent ), Nihan Büyükağaç (Aysun), Kaan Çakır(Turgut),Yusuf Akgün(Boğaç),Serkan Keskin(Okan),Uğur Aslan(Arap Yusuf),İbrahim Raci Öksüz(Hamza),Şebnem Doğruer(Gönül),Evren Bingöl(Burak Yurt),Çağdaş Serter(Şule),Kadir Kandemir(Kenan),Suat Usta (Ferhat),Dilşad Çelebi(Buse),Cenan Çamyurdu(Hüseyin),Gözde Okur(Canan),Ünal Yeter(Halil)


Derdest izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı