Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Babam Adam Olacak
Babam Adam Olacak
Babam Adam Olacak


Tarih: 2008-11-27 TV : TRT 1 Saat: 19:30 Tür:Yerli Dizi


Babam Adam Olacak dizisi yeni bölüm
ŞAHİKA HANIM, İZ PEŞİNDE…
PELİN, ABLASINI EVLENDİRMEYE ÇALIŞIYOR...
Babam Adam Olacak 4. bölümüyle ekranda…

Yapımcılığını televizyon dünyasının başarılı ismi Adem Kılıç, yönetmenliğini Türkiye’nin usta komedi yönetmenlerinden Sibel Kocataş üstlendiği Babam Adam Olacak dizisinde başrolleri küçük yıldız Hakan Büyüktopçu ile Bülent Alkış ve Yasemin Ergene paylaşıyor. "Babam Adam Olacak"ta rol alan diğer isimler, Ali Düşenkalkar, Yeşim Alıç, İlker Ayrık, Ferhat Yılmaz, Burak Sarımolla, Gamze Gözalan, Belgin Erdoğan Aksum, Uğur Balaban, Mehtap Anıl, Kenan Demirok, İsrafil Köse ve Tulu Çizgen.
Babam Adam Olacak dizisi 3. bölümüyle 27 Kasım Perşembe akşamı 19:30’da TRT 1’de ekrana gelecek olan dizinin konusu şöyle : Arda, hayatına aniden girdiği babasının yükünü hafifletmeye, ona yardımcı olmaya çalışmaktadır. Kefarettin ve Ayhan ise, Arda’nın eve gelişinden beri pabuçlarının dama atılmasından rahatsızdırlar. Tuncay’a Arda yokken yaşadıkları dertsiz tasasız günlerini hatırlatarak, onu memleketine geri göndermesi için aklını çelmeye çalışırlar. Bu arada Cani Abi’nin adamı Hamza, ödemedikleri borçları için Ayhan ve Kefarettin’e hesap sormaya gelir. Bunu yine Arda ve Sinan’ın bir oyunu zanneden iki kafadar, adama yapmadıklarını bırakmazlar; ancak bu kez baltayı taşa vururlar. Diğer taraftan evde bir çocuk olduğunu ortaya çıkartmaya çalışan ve Tuncay’a baskısını artıran Şahika Hanım, bu kez beklenmedik bir tepkiyle karşılaşır. Pelin Şener’le evlenebilmek için önce ablası Yeşim’i evlendirme derdindedir. Bunun için ona bir talip bulmaya çalışırlar, ancak yanlış anlamalarla ortalık iyice karışır. Babam Adam Olacak, 27 Kasım Perşembe akşamı 19:30’da TRT 1’de….

Künye :

Babam Adam Olacak Yapım : Üçgen Yapımevi Yapımcı : Adem Kılıç Senaryo : Büyülü Sahne / Kubilay Zerener, Ramazan Denizhan Yönetmen : Sibel Kocataş
Babam Adam Olacak dizisi Oyuncuları :  Ali Düşenkalkar, Yeşim Alıç, İlker Ayrık, Ferhat Yılmaz, Burak Sarımolla, Gamze Gözalan, Belgin Erdoğan Aksum, Uğur Balaban, Mehtap Anıl, Kenan Demirok, İsrafil Köse ve Tulu Çizgen.


Babam Adam Olacak izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı