Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2008-11-27 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Canım Ailem Dizisi tekrar bölümü
CANIM CİÐERİM CANIM AİLEM!
Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “Canım Ailem” tekrar bölümüyle 27 Kasım Perşembe akşamı atv’de!

Canım Ailem Dizisi 2.Bölüm Özet :
Samim ve çocuklar ailenin oturduğu evin kirasını ödeyemeyince Samim’in arkadaşı Taci’ nin 10 yıldır boş duran baba evine taşınırlar. Ama kadersizlik Samim’in peşini burada da bırakmaz. Zira taşındıkları evin tam karşısında, Samim’in 20 yıl önce, düğün arifesinde kaçıp yüzüstü bıraktığı Meliha ve iki kız kardeşi oturmaktadır. Samim bu kötü kaderi şansa çevirmeye ant içer! Ve çocukları eski nişanlısı Meliha’ya bırakmanın yollarını aramaya başlar. Meliha Samim’den sonra aşk defterini kapatmış, kız kardeşleriyle Adana’dan İstanbul’a taşınmış ve hiç evlenmemiştir. Samim’e öfkesi 20 yıldır aynı tazeliğiyle sürmektedir. Bu arada, Samim’in gemiden arkadaşı Ali bir kavganın ardından ortadan kaybolan nişanlısının peşinden İstanbul’a gelir. Ve İstanbul’da tanıdığı tek dostu, Samim’in yanına taşınır. İstanbul’ da nişanlısını aramaya başlar… Meliha’nın kız kardeşi Halim ve Seyhan’ın nişanı, Samim’in mahalleye kavga kıyamet gelmesi yüzünden yarıda kalmıştır. Halim bu kez kendi kuru fasulyeci dükkanında 10 numara bir nişan töreni düzenlemeye karar verir. Bu sefer hiçbir aksilik çıkmaması için kendini paralar. Ama korkulan olur… Samim çocukları Meliha’ya bırakmaya, Meliha ise 20 yılın öfkesini Samim’den çıkarmaya ant içmiştir. İkisi arasındaki kavga kıyamet ve tutkulu aşk kaldığı yerden devam edecektir! Canım Ailem dizisini bu sefer kaçırmayın.

Künye :

Yapım : TMC Yapımcı : Erol Avcı Senaryo : Selin Tunç Yönetmen : Sadullah Celen Genel Koordinatör : Güzide Balcı  Canım Ailem dizisi Oyuncuları : Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan.


Canım Ailem izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı