Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Parmaklıklar Ardında
Parmaklıklar Ardında
Parmaklıklar Ardında


Tarih: 2008-11-27 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Parmaklıklar Ardında Dizisi yeni bölüm
Ekrem kaderi ile başbaşa… Ziynet’ten Hayriye’ye yardım eli… Tarık tehlikede…
Büyük ilgiyle izlenen “Parmaklıklar Ardında”, merakla beklenen yepyeni bölümüyle 27 Kasım Perşembe akşamı atv’de! Sakın kaçırmayın!

Parmaklıklar Ardında Dizisi 39.Bölüm Özeti:
Aliye, Ekrem’i kendi kazdığı kuyuya düşürür ve onu cezaevinin hiç kullanılmayan bir bölümünde kaderiyle başbaşa bırakır. Aliye’nin Ekrem’den aldığı bir tomar anahtar bu maceradan yanına kar kalmıştır. Bu arada Hayriye’nin hastalığı artık açığa çıkmıştır ama tedavi için gerekli ilaçlar pahalı olduğu için alınamaz. Hayriye, Ziynet’in para yardımı teklifini reddeder. Osman ise Tarık’ın mahkemede şahitlik yapmasını engellemek için her çareye başvurmaya hazırdır. Tarık bu sefer kendini bekleyen tehlikenin büyüklüğünden habersizdir. Ya Hayriye? Kötü haberin böylesini acaba atlatabilecek midir?

Künye :

Yapım : Play Prodüksiyon/Ayşe Durukan-Uğur Başaran Yönetmen : Nisan Akman Görüntü Yönetmeni : Orhan Ağaoğlu 2.Yönetmen : Deniz Yılmaz Şayir Senaryo Danışmanı : Feride Çiçekoğlu Oyuncular : Zeynep Eronat (Ziynet), Serra Yılmaz (Hayriye), Özlem Düvencioğlu (Handan), Yelda Reynaud (Aliye), Sinan Albayrak (Tarık), Müfide İnselel (Perihan), Özgül Kavruk (Beray), Onuryay Evrentan (Aylin), Başak Daşman (Filiz), Pınar Dikici (Şebo), Pınar Ünsal (Kevser), Seher Terzi (Elmas), İsmail Düvenci (Savcı), Ogün Kaptanoğlu (Cengiz), Cengiz Bozkurt (Ekrem), Haktan Pak (Psikolog)


Parmaklıklar Ardında izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı