Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ugly Betty
Ugly Betty
Ugly Betty


Tarih: 2008-11-29 TV : TNT Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Yeteneğin, zekânın ve çalışkanlığın yeterli olmadığı bir dünyada imaj her şey ve bu dünyada moda sürekli değişse de değişmeyen tek bir şey var: modayı takip eden sıfır beden kadınlar. Gözlüklü, dişleri telli ve kilolu genç bir kadın böylesi bir dünyaya nasıl ayak uydurabilir ki? Moda dünyasının kutsal kitabı olarak nitelendirilen Mode adlı dergideki tahtını oğlu Daniele (Eric Mabius) bırakmaya karar veren Bradford Meade (Alan Dale), tacını oğluna takmadan önce ona asistan olarak Bettyi (America Ferrera) seçer. Böylesi bir işi yapmak isteyen onlarca sıfır beden kadın arasından “çirkin” Bettyi seçmesinin sebebi açıktır… Betty, her çiçekten bal almaya meraklı oğlunun birlikte olmak istemeyeceği tek kadındır. Artık Betty ve Daniel Meade New York Citynin acımasız moda dünyasında birlikte yüzecekler ve modanın nabzını tutacaklar. Yalnızca Amerika Birleşik Devletlerinde değil, tam 6 kıtada 40 farklı ülkede milyonlar tarafından ilgi gören Emmy ve Altın Küre ödüllü Ugly Betty ilk sezon bölümleri ile TNTde…

9. Loose the Boss ?
Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, tam 6 kıtada 40 farklı ülkede milyonlar tarafından ilgi gören Emmy ve Altın Küre ödüllü Ugly Betty ilk sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Önemli bir fotoğraf çekiminde Betty yalnız kalır; bazı konseptlerde karar verilmesi gereken konular vardır. Daniel uyandığında kendisini Betty’nin odasında bulur ve Betty’nin ailesi ile tanışır. Daniel Betty’nin ailesi ile vakit geçirirken Betty, Sofia ile ilgili patronu için bilgi toplamaya çalışmaktadır. Betty’nin babası Ignacio’nun başı göçmen bürosu ile derde girer.

Four Thanksgivings and a Funeral
Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, tam 6 kıtada 40 farklı ülkede milyonlar tarafından ilgi gören Emmy ve Altın Küre ödüllü Ugly Betty ilk sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Daniel istemese de Claire ile ailesinin Şükran Günü yemeğine katılmak zorundadır. Diğer tarafta ise Sofia hâlâ aklını karıştırmaktadır. Amanda ve Marc ise Mode’da kendilerine göre bir kutlama düzenlerler. Diğer tarafta ise Betty, babası Ignacio’yu temsil edecek olan avukat hakkında öncesinde bir araştırma yapar. Wilhelmina, Şükran Günü için bir davet hazırlar fakat dergi kapaklarındaki kadar şaşalı bir yemek olmaz.

Künye :

Ugly Betty izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı