Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek


Tarih: 2008-12-06 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Benim Annem Bir Melek Dizisi yeni bölüm
NERİMANIN TASARRUF TEDBİRLERİYLE EV BUZ TUTACAK!!! Başrollerini Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Dolunay Soysert, Ali Sunal, Şehsuvar Aktaş, Ayçin İnci ve Nilgün Belgünün paylaştığı, Sinan Bengier ve Işık Arasın konuk olarak katıldığı “Benim Annem Bir Melek”yepyeni bölümüyle 6 Aralık Cumartesi akşamı atvde! Sakın kaçırmayın!

Benim Annem Bir Melek Dizisi 25. Bölüm Özeti
Doğalgaz faturalarına gelen %80 zam Turuncu ailesini de derinden etkiler. Neriman hem kendi evinin hem de gelininin evinin kombilerini kapatır. Havalar da soğuk gitmektedir ve herkes titremeye başlar. Bunun üzerine ne yapacaklarını düşünürken eski sobalı günlere dönmeye karar verirler. Ancak hiçbiri soba kurmak konusunda tecrübeli değildir Kurban bayramı nedeniyle Turuncu ailesi birlikte bir kurban kesmeye karar verir. Cahit gidip bir kurbanlık alır ancak Sinem bu koyunu çok sever ve kesilmesine karşı çıkar. Bu sorunu bir şekilde çözerler ama bu kez de kasap bulamazlar. İş başa düşmüştür. Teker teker hepsi kurbanı kesmeye çabalarlar. Peki başarabilirler mi? Turuncu ailesinin soğukla mücadelesi ve kurban telaşı, yine kahkaha dolu bir bölümle Cumartesi saat 22.20de Atvde!

Künye :

Benim Annem Bir Melek Dizisi Oyuncuları: Oya Başar    Tarık Ünlüoğlu    Dolunay Soysert    Ali Sunal Şehsuvar Aktaş Nilgün Belgün Ayçin İnci Bahtiar Engin Ufuk Özkan Yapım: BKM Yönetmen: Hakan Algül Senaryo: Vasıf Küçükoruç


Benim Annem Bir Melek izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı