Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İkbal ve Latif’le Memleket Havaları
İkbal ve Latif’le Memleket Havaları
İkbal ve Latif’le Memleket Havaları


Tarih: 2008-12-09 TV : KANAL7 Saat: 19:40 Tür:Yerli Dizi


İkbal Gürpınar ve Latif Erdoğan yepyeni bir eğlence programıyla Kanal 7’de.

Türküleriyle, şiirleriyle, konuklarıyla yepyeni bir yapım; ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ Kanal 7’de. Latif Doğan’ın türküleri, İkbal Gürpınar’ın şiirleri, konuk sanatçıların şarkılarıyla doyumsuz bir program Kanal 7 ekranlarından evlerinize konuk oluyor.

Okuduğu şiirlerle dinleyenlerinin gönlüne taht kuran, sevilen sunucu İkbal Gürpınar ve halk müziğinin usta yorumcularından Latif Doğan ikilisinin birlikte sunduğu müzik eğlence programı ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ Kanal 7 ekranlarında. Birbirinden değerli sanatçıların eşlik edeceği gecede, Latif Doğan’ın yorumuyla türküler ve İkbal Gürpınar’ın sesinden şiirler izleyenleri bekliyor.

Yürekleri titreten şiirleri ile İkbal Gürpınar ve bize bizi anlatan türküleri, kendine has üslubuyla yorumlayan Latif Doğan ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor. ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ birbirinden eğlenceli ve sürpriz bölümleriyle de izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

En güzel türküler, hislere tercüman olan şiirler, samimi sohbetler ve daha pek çok sürprizlerle “İkbal ve Latif’le Memleket Havaları” her Çarşamba 19.40’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye :

İkbal Gürpınar ve Latif Erdoğan


İkbal ve Latif’le Memleket Havaları izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı