Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Desperate Housewives
Desperate Housewives
Desperate Housewives


Tarih: 2009-01-20 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Geri Dönüyorlar!
Desperate Housewives

Nihayet hasret bitiyor. Yeni bölümleri merakla beklenen “Desperate Housewives” beşinci sezonuyla geri dönüyor. Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives, Salı günü 5. sezon bölümleri ile CNBC-e’de başlıyor; hemde büyük sürprizlerle...

Umutsuz Ev Kadınları Şimdi Daha Çok Merak Uyandırıcı!
Dizinin ekrana gelecek ilk bölümü bıraktığımız yerden devam ediyor yani umutsuz ev kadınlarını 5 sene sonraki halleri ile göreceğiz. Ancak aradan 5 yıl geçmesine ve başlarından geçen onca olaya rağmen hala muhteşemler. Hala umutsuzlukları ve mutsuzları var ama şimdi çok daha merak uyandırıcılar!

Değişim Rüzgarları Esiyor!
Yeni sürprizler, heyecanlar, komedi ve entrikalar, şok edici gelişmeleri ile umutsuz ev kadınlarının yeni bölümlerinde değişim rüzgarları esecek.... İşte ilk bölümü bu Salı CNBC-e’de ekrana gelecek yeni sezondan kısa kısa notlar...

* Serinin en kalabalık ailesi olan Scavo’larda bu sezon yüksek ergenlik dönemi sancıları göreceğiz. Lynette-Tom ikilisinin dört çocuğu haliyle kocaman oldu.

* Carlos ve Gabrielle’in evinde artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Obeziteye doğru adım adım ilerleyen iki kız çocuğu sahibi olan çiftin yaşam stillerinde de büyük değişiklikler var. Hafif kilolu bir Gaby, gergin bir Carlos ve Solis ailesinin eski lüksünden uzak mütevazı bir hayat...

* Susan’ın hayatında yeni biri olduğu sır değil. Dördüncü sezonun son bölümünde gösterilen beş yıl sonrası görüntülerinde tanımadığımız bir adamla öpüşen Susan, bu esrarengiz kişiyle evini boyatırken tanışmış... Tam Susan’a özgü bir tanışma yöntemi. Mike’a ne oldu, nasıl oldu da karısını yaban ellere kaptırdı, işte orasını henüz kimse bilmiyor.

* Edie’nin yeni kocası Dave ise Wisteria Lane’e renk getirecek gibi görünüyor. Diziye yeni katılan birçok Wisteria Lane sakini gibi karanlık bir geçmişi olan Dave, içindeki intikam duygusunu daha ilk bölümden açık edecek. Zavallı Edie’nin ise tüm bunlardan haberi yok ne yazık ki.

* Tom’un kötü kalpli kızı Kayla da bu sezon o gül cemalini göstermek üzere mahalleye dönüyor. Bakalım Lynette bu kez ondan nasıl kurtulacak?

* Susan’ın kızı Julie de son gördüğümüzden beş yaş daha büyük olsa da, 40 yaşlarındaki üniversite hocası ile çıkacak kadar büyüdüğünü sanıyor belli ki. Susan bu işten hiç hoşlanmayacak. 

* Bree yeni çıkardığı yemek kitabıyla Wisteria Lane’in ünlü yüzlerinden biri olacak. Giriştiği her iş gibi, yazarlık işini de aşırı ciddiye alacak olan Bree’nin Katherine ile yakınlaşması da dikkatlerden kaçmayacak kadar tuhaf.  

YENİ BÖLÜM: Yarını Seveceksin!
Bu akşam “Yarını seveceksin” adıyla ekrana gelecek 5. sezonun ilk bölümünde, Katherine’in eski kocasını vurmasının üzerinden tam beş yıl geçmiştir. Katherine’i korumak için o dönem dayanışma içine giren Susan, Lynette, Bree ve Gabrielle hala biraradadır ancak her zamanki gibi kendilerine özel ufak sırları da vardır.

Susan yeni ilişkisini diğerlerinden saklamaya çalışmaktadır. Gaby ise annelik yetilerini sorgulamaktadır. Bu arada Bree yazdığı yemek kitabını yayımlatmak üzeredir. Ancak iş ortağı Katherine bundan hiç de hoşnut değildir. Öte yandan Lynette’in ikizleri büyümüştür ve kanuna aykırı işlere girişmeye başlamıştır. Lynette onlara sahip çıkmaya çalışırken, Edie’nin yeni kocası Dave’le kasabaya dönüşü herkesi şaşkınlığa uğratır.


Yayın Günü : 20 Ocak SALI
Yayın Saati   : 21:00
Bölüm  : Desperate Housewives 5. Sezon / 1. Bölüm
 

Künye :

Desperate Housewives 5. Sezon / 1. Bölüm


Desperate Housewives izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı