Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Avrupa Yakası
Avrupa Yakası
Avrupa Yakası


Tarih: 2009-01-21 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Avrupa Yakası tekrar bölümü
Ekranların kahkaha makinesi “Avrupa Yakası”, gülmekten kırıp geçiren 175.bölümünün tekrarı ile 21 Ocak Çarşamba akşamı atv’de!

Sertaç kafede barmenliğe başladığından beri Burhan her gece içmektedir. Alkol problemi gittikçe artıp, günlük hayatını etkilemeye başladığında, ofisteki dostları Burhan’ı bir terapi grubuna göndermeye karar verirler. Volkan, Şahika’ya karşı aniden değişir. Yüz yüze görüştüklerinde Şahika’ya asabi ve saldırgan davranmakta, telefonda ise bir melek olmaktadır. Volkan’ın kendisini de üzen bu tuhaf davranışlar için bir psikoloğun kapısı çalınır. Dilber Hala’nın bir duyma problemi olduğunu zanneden Osman, ona kulağa takılan ve sesleri yükselten bir cihaz alır. Dilber Hala, elbette bu teknolojik gelişmeyi, insanların özel hayatını dinlemek için kullanacaktır! Bülent Bey, Avrupa Yakası’na geri döner dönmez, ilişkilerdeki "eşofman eşiği"nden bahseder. Ona göre, sevgililerden biri eşofman giymeye başladıysa, ilişkinin heyecanı bitmiştir! Fatoş, Tanrıverdi’yle olan aşkına bu gözle bakmaya başlar.

Künye :

Yapım : Plato Film-Sinan Çetin Senaryo : Gülse Birsel Yönetmen : Jale Atabey Özberk Avrupa Yakası Dizisi Oyuncuları : Gazanfer Özcan (Tahsin), Gülse Birsel(Aslı), Ata Demirer (Volkan), Hasibe Eren (Makbule), Sarp Apak (Tanrıverdi), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Hale Caneroğlu (Yaprak), Engin Günaydın(Burhan), Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron), Veysel Diker (Tacettin), Yavuz Seçkin (Sertaç), Binnur Kaya (Şahika), Ömür Arpacı (Dursun)


Avrupa Yakası izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı