Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yalancı Romantik
Yalancı Romantik
Yalancı Romantik


Tarih: 2009-03-01 TV : FOX TV Saat: 18:45 Tür:Yerli Dizi


Yalancı Romantik 22. Bölüm
Müzeyyen, Zeynep’i olumsuz etkiliyor diye evdeki bütün elektronik aletleri kullanmayı kısıtlar. ADSL, cep telefonları, mikrodalga fırın, hatta televizyon bile yasaklıdır artık. Müzeyyen’in öne sürdüğü şey İpek tarafından da kabul görür. Çünkü söz konusu olan bebeklerinin sağlığıdır. Fakat bir süre sonra bu yasaklar dayanılmaz bir hal almaya başlar.
Efe okullar tatile girdiği için babası Serkan’la kafeye gelip gitmektedir. Ramo’ya özenir ve birkaç gün kafede çalışmak ister. Ramo olumlu karşılar ve Serkan ile Hamit’ten izin alır. Artık Ramo ve Efe ikili olmuşlardır. Fakat bir süre sonra işler hiç de Ramo’nun beklediği gibi gitmemeye başlar.

Künye :

Yapım : MinT Senaryo : Birol Güven, Murat Aras Yönetmen : Yonca Güzelpınar Yalancı Romantik Dizisi Oyuncuları:  Hakan Yılmaz AHMET Ebru Cündübeyoğlu İPEK Zerrin Sümer NURDAN Yalçın Menteş OSMAN Zerrin Epikmen PERİHAN Berke Üzrek SERKAN Benal Ardan SUNA Melih Ekener RAMO (ramazan) Fatoş Seymen BAŞAK Pınar Toker YEŞİM Max Bendo JİMMY (cemal) Keiko Torigoe NAOMİ Pınar Tuncagil MERVE Okan Tangücü EFE


Yalancı Romantik izle -> FOX TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı