Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Yakar
Aşk Yakar
Aşk Yakar


Tarih: 2009-04-03 TV : KANAL D Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Aşk Yakar yeni bölüm
Kanal D’nin, başrollerini; Meltem Cumbul, Özcan Deniz, Ece Sükan, Uğur Polat, Ruhi Sarı, Görkem Yeltan, Gökçe Yanardağ, Erdem Akakçe, Semih Saygıner, Kadir Çöpdemir ve Levent Özdilek’in oynadıkları sevilen dizisi “Aşk Yakar” bu akşam da sürprizlerle dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Mustafa’nın Emine’yi kaçırdığını öğrenen Nazlı, Mustafa’yı arar. Oysa Mustafa’nın tek amacı Nazlı’yı bir kez olsun görebilmektir. Amacına ulaşmak için Nazlı’ya, kendisi ile görüşmek istediğini söyler. Nazlı, Emine’yi alabilmek için Mustafa’nın isteğini yerine getirir. İki sevgili yine karşı karşıyadır. Nazlı, Mustafa’yı bir kez daha sözleriyle öldürür. Türkan’ı ziyarete gelen Teoman’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Belda’nın Mustafa’ya olan aşkının Kerim’i bile yumuşatması, Selim’i rahatsız eder. Numan Eryaman seçim propagandalarına devam ederken, Nazlı’yı, bebeği ve o sırada onları almaya gelmiş olan Savcı Duran’ı görür. Numan diline hâkim olamaz ve Nazlı’ya hakaret eder. Nazlı dayanamaz ve Numan’a yumruk atar. Nazlı’yı, Sacit üzerinden tehdit eden Numan sözünde durur ve Macit’in elinden köfte arabasını almaları için zabıtaları yollar. Sacit, olanları öğrendiğinde kavga çıkarır fakat Numan’ın da söyleyecek bir çift lafı vardır. Nazlı’nın bir bebeği olduğunu, bir adamla beraber yaşadığını ve bu yüzden tüm mahallelinin dilinde olduğunu öğrenen Sacit yıkılır. Sacit, Meriç’ten ve ailenin diğer üyelerinden hesap sorar fakat gerçekler karşısında herkes suskunluğunu korur. Soluğu Duran’ın evinde alan Sacit, Nazlı’yı dinlemek bile istemez. Sacit’in fenalaştığını öğrenen Nazlı babasını görmeye gittiğinde, karşısına çıkacak gerçek onu keskin bir yol ayrımına sürükleyecektir.

Künye :

Yapım : Avşar Yapım Yapımcı : Şükrü Avşar Yönetmen : Mehmet Ulukan Senaryo : Antrepo Aşk Yakar Oyuncuları : Meltem Cumbul (Nazlı), Özcan Deniz (Mustafa), Uğur Polat (Savcı Duran), Ece Sükan (Belda), Semih Saygıner (Istaka), Ruhi Sarı (Tarantino), Görkem Yeltan (Türkan), Gökçe Yanardağ (Müjde), Erdem Akakçe (Teoman), Kadir Çöpdemir (Macit), Levent Özdilek (Kerim), Tayanç Ayaydın (Selim), Selim Gürtüna (Payidar), Nergis Çorakçı (Sündüs), Rahmi Dilligil (Numan), Esra Rüşan (Bahar), Uluç Özkök (Harun), Oktay Dener (Hamdi Dede), Ertuğrul Gündüz (Fahrettin), Murat Makar (Kuyumcu), Tuncay Beyazıt (Berber), Zeliha Güney (Hala Nihal), Zafer Kırşan (Damat Güven), Erman Okay (Sacit), Gamze Süner (Siranuş), Gizem Akman (Meryem), Ilgaz Kocatürk (Atakan), Ozan Osmanpaşaoğlu (Meriç), Ayşe Selen (Kadriye).


Aşk Yakar izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı