Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kürşat Başar’la
Kürşat Başar’la
Kürşat Başar’la


Tarih: 2009-04-04 TV : CNN TÜRK Saat: 23:00 Tür:Talk Show


KÜRŞAT BAŞAR’LA

KÜRŞAT BAŞAR, RENKLİ KONUKLARIYLA KEYİFLİ SOHBETLERE DEVAM EDİYOR...

CNN TÜRK, “Kürşat Başar’la”yı 4 Nisan Cumartesi günü saat 23.00’te ekrana getiriyor.

Emre Kongar, Leyla Umar, Meltem Cumbul, Nil Karaibrahimgil ve Ruhi Sarı, Kürşat Başar’ın yemek masasında, sohbetin tadına bakıyor.

Babasıyla birlikte verdiği röportajdan bahseden Nil Karaibrahimgil, çocuk yapmak gerektiği zaman evlenmenin gerekli olduğunu düşünüyor. Gen testi yaptırdığını ve sonucunda; obezite riski olduğunu, depresyon riski sıfır olduğunu öğrendiğini anlatıyor. Meltem Cumbul’dan ve onun oyunculuğundan çok etkilendiğinden bahsediyor. Müziğin çok içgüdüsel bir şey olduğunu söylüyor. Kendini faks makinası gibi görüyor. Söylemek istediklerine müziğin ve melodinin araç olduğunu söylüyor. Daha önce reklam yazarlığı yaptığı dönemlere ait bir çok ödülü olan Karaibrahimgil, ilk bestesini 12 yaşında yaptığını anlatıyor ve yeni albümünden bahsediyor.

Kendiyle ilgili yalan yanlış haberler çıktıkça röportaj vermek istemediğini söyleyen Meltem Cumbul, Aşk Yakar dizisini anlatıyor. Oyunculuk dışında da bu projenin birçok aşamasında görev alıyor. Mezun olduğu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde hocalığa başlayacak Cumbul, Türk erkeği hep aynı yerde diyor. Her şeyi bilmek istediğini söylüyor.
 
“Bakire arayan erkek hıyardır” diye bir haberinin çıktığını ama kendisinin asla böyle bir şey söylemediğini anlatan Emre Kongar, aşkın ömrü 7 yıldır diyor. Aşkın devamlı olması için çok emek gerektiğini söylüyor. Aşk Allahın emridir diyor. İlk görüşte aşka inanıyor. Hem yazarlık hem öğretmenlik hem de televizyon programcılığı yapıyor. Yaptıkları programda kendisine övgü gelmiyor ama Mehmet Barlas’a çok eleştiri geldiğini söylüyor. Programa ilk başladıklarında program sonunda da tartışmanın devam ettiğini söylüyor, daha sonra bu tartışmayı devam ettirmemeye karar vermişler. Tarihle Yüzleşmek kitabından bahsediyor.

Kız kardeşleriyle evden ayrılıp okumaya gittiklerinde sorumluluk almayı öğrendiğini söyleyen Ruhi Sarı, “evde bir kızın olması her şeyi değiştiriyor” diyor. Yerel seçimlerde insanların artık aydınlandığını düşünüyor. İnsanların sosyal aktivitelere zaman ve para harcayamadığını düşünüyor. Aşk Yakar dizisinden bahsedip, PUS isimli filmde oynadığını ve şuan filmin kurgu aşamasında olduğunu söylüyor.

Anılarını anlattığı kitabı şuan İngilizce ve Yunanca olarak yayınlanmış Hıncal Uluç kendisinden Erkekçe dergisi için röportaj isteyen Leyla Umar, hayatına giren erkekler sorusuna vefalı bulduğu dostlarının adını söylediğini bunu aşk anlamında yazdıkları için araları bozulduğunu anlatıyor. 22 yaşında anne ve babasının evinden ayrıldığını, yaptığı önemli röportajları, Serbest yazarlar kadar Onur kırıcı hiçbir şeyin olamayacağından bahsediyor.

YAYIN TARİHİ:        04 NİSAN 2008 / CUMARTESİ
YAYIN SAATİ:        23.00

Künye :

Kürşat Başar’la izle -> CNN TÜRK canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı