Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
5 Kere 5
5 Kere 5
5 Kere 5


Tarih: 2009-04-04 TV : NTV Saat: 12:10 Tür:Yaşam


Her Biri Kendi Konusunda Uzman Beş Kişi, Beş Ayrı Başlık
5 Kere 5

Kendi konularında uzman beş kişi Didem Kanca Üstay (diyetisyen), Ferhan İstanbullu (moda yazarı), Hakan Demiray (spor hocası), Ebru Kılıç (gazeteci)  ve Alper Kotaman’nın (dergici) birlikte sundukları “5 Kere 5”te bu hafta yine moda, erkek stili, kişisel spor, dekorasyon ve diyetle ilgili birbirinden ilginç konular işlenecek.

Spor hocası Hakan Demiray evde temizlik yaparken vücudu doğru kullanmanın, tehlikeli hareketlerden korumanın inceliklerini anlatacak. Perde nasıl asılır, mutfak tezgahı nasıl kullanılır, cam nasıl silinir gibi sorular programda yanıt bulacak. Demiray ayrıca izleyiciye kinesis sporunu tanıtacak..

Ebru Kılıç önce tasarımcı Eren Yorulmazer’in Beşiktaş’taki muhteşem evine oradan da işyerleri için motivasyon tasarımı yapan Nurus adlı mağazaya gidecek. İnsanların işe giderken sıkılmaması için geliştirilmiş bu yeni tasarım felsefesinin inceliklerini öğrenecek.

Diyetisyen Didem Kanca Beykoz’da iki çocuklu bir ailenin buzdolabını kontrole gidecek. Beslenme alışkanlıklarını anlayıp, mutfağa asla sokmamaları gereken yiyecekleri tek tek saptayacak.

Alper Kotaman’ın bu hafta kafasına taktığı soru ise “Erkekler gömlek içine atlet giymeli mi?”. Kotaman bu sorunun yanıtını öncelikle halka soracak. Sonra da kendi yorumlarını yapacak. Ayrıca erkek modasındaki son trendlerin neler olduğunu izleyiciye anlatacak.

Ferhan İstanbullu ise Bil’s gömleklerini ziyaret edecek. Ayrıca Kotaman’la birlikte iş görüşmesine giderken ne giymeli sorusunun yanıtını arayacak.

Künye :

5 Kere 5 izle -> NTV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı