Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Serdem’le Her Dem
Serdem’le Her Dem
Serdem’le Her Dem


Tarih: 2009-04-04 TV : KANAL7 Saat: 16:30 Tür:Yaşam


EN GÜZEL TÜRKÜLER SERDEM’LE HER DEM’DE OKUNACAK
 
Hafta sonlarının sevilen programı Serdem’le Her Dem Kanal 7 ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Yaşamın her anının, her deminin doyasıya paylaşıldığı Serdem’le Her Dem’de şarkılar, türküler söyleniyor, ilginç konular birbirinden değerli konukların katılımıyla canlı yayında stüdyoda konuşuluyor. Serdem Coşkun’un bugünkü konukları Hüseyin Tatar ve Duygu Koçak.
 
Serdem Coşkun’un sunumu ile ekranlara gelen Serdem’le Her Dem hafta sonları ekranlarınıza konuk oluyor. Serdem Coşkun birbirinden değerli konukları eşliğinde şarkılar, türküler ve birbirinden ilgi çekici konularıyla haftanın yorgunluğunu üzerinizden alıyor. Hayatın her deminin ekrana geldiği programın bugünkü konukları Hüseyin Tatar ve Duygu Koçak… Sanatçılar en sevilen eserleri Serdem’le Her Dem izleyenleri için canlı yayında seslendirirken, sohbetleriyle de programa renk katacaklar.
 
Asker mektuplarının okunduğu, gurbet şiirlerinin dile geldiği, yaşanmış hayat hikayelerinin anlatıldığı, şarkılarla, türkülerle örülü keyifli bir hafta sonu Serdem’le Her Dem’de. Hafta sonlarının sevilen programı Serdem’le Her Dem’de şarkılar hem ayrılanlar hem de kavuşanlar için söylenecek.
 
Canlı yayınla ekrana gelen Serdem’le Her Dem Cumartesi ve Pazar 16.30’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye :

Serdem’le Her Dem izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı