Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sarı Sarı Liralar
Sarı Sarı Liralar
Sarı Sarı Liralar


Tarih: 2009-04-04 TV : KANAL7 Saat: 14:30 Tür:Yerli Dizi


TAHİR’İN OTELİNE HACİZ GELİR, GİDECEK TEK KAPISI VAR!

Tahir borçlarından kaçıyor, babadan miras hazine toprak altında yatıyor! Yönetmenliğini Zeynep Tor’un yaptığı başrollerinde Rahmi Dilligil, Songül Kaya ve Adnan Koç’un oynadığı şirin bir ilçede geçen eğlenceli dizi Sarı Sarı Liralar ikinci bölüm tekrarıyla Kanal 7’de.

Küçük bir kasabada yaşayan Tahir, tarihi evini bir hayli borçlanarak butik otele dönüştürmüştür. Ancak turist yerine köyde yeller esince borçlar alıp başını gider ve Tahir hacizle karşı karşıya kalır.  Ne yapacağını bilmez halde günleri sayan Tahir bunlar yetmezmiş gibi birde ev halkıyla uğraşmaktadır. Tahir’in kimi zaman güldüren kimi zaman da hüzünlendiren maceralarında ikinci bölüm ekrana geliyor.

İkinci Bölüm Özet: Tahir’in oteline borçlardan dolayı beklenen haciz gelmiştir. Fakat bankanın haciz memurları Tahir’e bir hafta mühlet vermiş paranın ödenmesi halinde haciz işleminin durdurulacağını söylemiştir. Tahir ne yapacağını bilemezken karısı Songül ise evde kıyameti koparır. Kızlar da evlerinin ellerinden alınmasına çok üzülmüşlerdir. Bu sırada otellerine kalmaya gelen Saruhan’ı bankadan gelen haciz memuru sanan ahali gerçeği asıl memurlar ortaya çıkınca öğrenir. Ziraat odasında ders veren Zeynep’in derslerine giren Arap Ahmet, Osman ve Haydar’ın Rumlardan kalma altınları aradıklarını öğrenir ve onların peşine düşer. Bankasın verdiği süre ise giderek dolmaktadır ve Tahir hala para bulamamıştır. Sonunda yüzünü kızartır ve karısının da ısrarlarıyla asker arkadaşı Recep’ten borç para ister. Tahir asker arkadaşından para alabilecek mi, yoksa otel ellerinden mi gidecek?

Künye :

Yönetmen: Zeynep Tor, Senaryo: Tor Yazı Grubu, Müzik: Avni Uygun, Oyuncular: Rahmi Dilligil (Tahir), Adnan Koç (Saruhan), Fatma Kocacık (Zeynep), Murat Göktepe (Kazım), Songül Kaya (Songül), Buse Şahin (Gamze), Canan Akgül (Asiye), Savaş Ak (İsmail), Bilge Yalçınkaya            (Fahriye), Fahri Aktürk (Numan) Nebi Yıldız (Şeref), Selami Taner ( Mandıracı Haydar), Ali Bıkkan ( Arap Ahmet ), Nurettin Demir( Yorgancı ), Baran Pekgöz (Yasin), Oğuzcan Okkaya (Atakan), Yapımcı: Tor Yapım, Yapım: 2009-Türkiye, Tür: Komedi


Sarı Sarı Liralar izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı