Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show


Tarih: 2009-04-04 TV : KANAL7 Saat: 21:25 Tür:Eğlence


ARZU VE KEL HÜSEYİN’DEN TÜRKÜLER

Mahmut Tuncer Show’DA

Cumartesi gecelerinin beğeniyle izlenen renkli programı Mahmut Tuncer Show’a bu hafta türkülere gönül vermiş genç sanatçılardan Arzu ve Kel Hüseyin konuk oluyor.  Programın aşk hikayesi bölümünde ise Barış ile İlknur’un zorluklarla dolu aşk öyküsü ekrana gelecek.

Cumartesi gecelerinin beğeniyle takip edilen programı Mahmut Tuncer Show sanatçı konukları ve hikâyeleriyle yine dopdolu... Sevilen sanatçıları stüdyoda ağırlayan programa bu hafta türkülerin yanık sesli sanatçısı Arzu ve Kel Hüseyin konuk oluyor.  Birbirinden güzel türkülerin dile geleceği Mahmut Tuncer Show’da konukların neşeli sohbetiyle güzel bir gece Kanal 7 izleyenlerini bekliyor.

Programın “Bir Aşk Hikayesi” bölümünde ise Barış ile İlknur’un bütün zorluklara göğüs gerdikleri büyük aşklarının öyküsü ekrana gelecek.  Barış oto yıkamada çalışırken tanıştığı İlknur’a ilk görüşte aşık olur. Ailelerin de onayını alan iki genç nişanlanır. Fakat düğün hazırlığı yapan iki gencin hayalleri Barış’ın işsiz kalmasıyla sekteye uğrar. İlknur’un babası damat adayının işsiz kalmasını gerekçe göstererek nişanı bozar. Fakat sevdalı iki genç buna rağmen görüşmeye devam ederler. Aradan zaman geçer ve birlikteliklerini öğrenen İlknur’un abisi bu aşka engel olmak ister. Bütün ümitlerini de kaybeden iki genç kaçmaya karar verirler. O sırada bir de bebekleri olmuştur.  Hayatın acımasız yollarında bir başlarına kalan iki gencin tek hayali bir gün gelin ve damat olabilmektir. Barış ve İlknur’un hayali gerçek olacak mı? Aileleri bu birlikteliğe onay verecek mi? Hepsi ve daha fazlası Mahmut Tuncer Show’da… 

Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamları 21.25’te, canlı yayınla Kanal 7’de.

Künye :

Mahmut Tuncer


Mahmut Tuncer Show izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı