Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yemekteyiz
Yemekteyiz
Yemekteyiz


Tarih: 2009-04-06 TV : SHOW TV Saat: 16:15 Tür:Yarışma


YEMEKTEYİZ
İç Yapımlar tarafından hazırlanan,Caner Erdem yönetimindeki Yemekteyiz  26. haftasında’da  ilgiyle izlenecek.

Herkesin merakla izlediği Yemekteyiz’in bu hafta ki renkli yarışmacıları ise şöyle;

BURCU ÇARKÇI

27 yaşında..Lise mezunu.
Burcu Hanım, Eşi Laçin Bey’le 3.5 sene önce evlenmiş,Laçin Bey de pilot...Burcu Hanım’ın Mesleği Hosteslik ancak 3,5 yıldır bebeği olduğu için çalışmıyor...Babasıyla aynı adı taşıyan 8 aylık Laçin isminde bir erkek bebeği var....Burcu eski hosteslik günlerini anmak ve içindeki özlemi durdurmak için düzenli olarak havaalanını gören bir kafede oturup hayranlıkla aprondaki uçakları izliyor,Bebeğiyle vakit geçirmeyi seviyor...SAMİ BATUHAN YOLDAŞ

42 yaşında..Kuaför..20 senedir Emine Hanımla evli..Çiftin 18 ve 10 yaşlarında 2 çocuğu var..Ortaokul mezunu..Bayan Kuaförü..Avcılar’da kendisine ait olan Kuaför dükkanında çalışıyor....Yaşadığı sitenin içinde yeralan spor kompleksinde hergün sabah 06:30’da kalkıp yüzüyor ve spor yapıyor.. Düzenli spor yaparak 8 ayda 115 kilodan 79 kiloya düşmüş.İnsanlara makyaj yapmayı ve onları değiştirmeyi seviyor..
Sami Bey,çocuklarıyla birlikte bowling oynamaktan ve sinemaya gitmekten çok keyif alıyor..
ALİ SEVİNÇ

55 yaşında. Konfeksiyoncu.. Ortağı olduğu konfesiyon dükkanında çalışıyor..evli..31 ve 28 yaşlarında 2 kız çocuğu babası...Ali Bey Türkü söylemeyi çok seviyor..Konuklarına sürpriz olarak Türkü söylemek ve konfeksiyon mağazasından hediyeler vermek istiyor..Kızı Nihan,Sadri Alışık tiyatrosunda oynuyormuş ve bu nedenle tiyatro seyretmeyi de çok seviyor..Ali Bey,eşiyle gezmeyi de çok seviyor..3 yaşındaki torunu Naz’la vakit geçirmek te vazgeçilmezleri arasında..
 


NADİYE YILMAZ

46 yaşında..Evhanımı..evli..25 sene önce Erol Beyle evlenmişler.Nadiye,23 yaşında bir erkek,21 yaşında bir kız çocuk annesi...Çocuklarıyla ilgilenmek ve Karadeniz müziklerini dinlemek ve davul zurna eşliğinde oynamak..Nadiye Hanımlar 40 sene önce İstanbul’a gelmişler ancak Nadiye Hanım “beni gören her Karadeniz uşağı kendinden biri olduğumu anlar”diyor.. Zaman zaman patavatsız olduğumu söylerler ama ben doğal biriyim ailemle hayat kavgası veriyoruz..Damarıma basıldığında elimde değil Karadenizli damarım tutar kendimi tutamam..
Diğer yarışmacılara göre iddialıyım çünkü hem yemeklerime güveniyorum hemde bu paraya ihtiyacımız var diyor..
GAYE AKSOY ÖZARSLAN

26 yaşında..Lise mezunu.Veznedar..6 aydır Gürkan Bey’le evli..Tiyatroyla uğraşmayı çok seviyor ayrıca 4 sene kadar tiyatro eğitimi almış ancak çok yoğun iş temposu nedeniyle bırakmak zorunda kalmış.Gaye annesiyle birlikte vakit geçirmeyi ve onunla sohbet etmeyi çok seviyor..Hayattaki en önemli değerim annemdir..o konuşurken ben dinleniyorum,spor yapıyorum ,keyif alıyorum en büyük hobim annemdir diyebilirim diyor ayrıca girdiğim ortamın gözdesiyimdir ve 2. bir insanın orada parlamasına izin vermem,yarışmacıları analiz ettikten sonra yine bulunduğum ortamdan 1. çıkmak için elimden geleni yapacağım..
 

Künye :

Yemekteyiz Show Tv


Yemekteyiz izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı