Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gece Sesleri
Gece Sesleri
Gece Sesleri


Tarih: 2009-04-06 TV : SHOW TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Gece Sesleri 21.Bölüm

Seyhan hapisten çıkar... İşine geri döner…Elvan, Yağız’a gerçeği itiraf eder…Yağız yeni planlar peşinde…Aslı, mutlu evlilik oyununa devam eder…Seyhan, serbest kaldıktan sonra fabrikaya işinin başına geri döner. Ancak Aslı’nın kendisini bırakıp Yağız’la evlenmesine hala bir anlam veremez.

Rengigül de Aslı’nın bu ani evliliğini bir türlü kabullenmek istemez. Aslı’yla konuşmamayı bir süre daha devam ettirir. Aslı ise mutlu evlilik oyununa devam eder ama hala Seyhan’ı sevdiği için kafası karmakarışıktır.

Ceyda, Yusuf’un ölümünden sonra Yağız’ın da fabrikaya hissedar olduğunu öğrenir. Nedim ve Yağız’ın tepki göstereceği bir kararla Yusuf’a ait olan hisseleri satmaya karar verir.

Elvan ise babasının ölümünün ardından toparlanmaya çalışır. Özkan’a  ondan hamile olduğunu söyler. İki genç artık bir arada olmak isterler. Yalanının ortaya çıkmasından korkan Ceyda ikisine engel olmak için elinden geleni yapar. Elvan’da çıkış yolu olarak ağabeyi Yağız’dan yardım ister. Ancak Yağız, Elvan’ın yardım isteğini kendine yeni bir şantaj malzemesi yapacaktır.

Sultan Hanım ise iyileşir, oğlu Yusuf’un ölümünü kabullenir. Bambaşka bir insan olur. Yaptığı kötülükleri unutturmak için herkese çok iyi davranır, artık Yağız’ı torunu olarak kabul eder.

Künye :

Yapım: KOLİBA Yapımcı: Ata Türkoğlu Yönetmen: Cemal Şan Gece Sesleri Dizisi Oyuncuları : İsmail Hacıoğlu Vildan Atasever Özgür Çevik Jale Aylanç Arif Pişkin Ebru Aykaç


Gece Sesleri izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı