Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Elveda Rumeli
Elveda Rumeli
Elveda Rumeli


Tarih: 2009-04-06 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


MERYEM’E BÜYÜK ŞOK!

Kerem Kupacı, “Elveda Rumeli”de bölüm oyuncusu olacak.
Başarılı oyuncu, Meryem’in yıllar önce şehit olduğunu zannettiği kocası Ömer’i canlandıracak. Her bölümü büyük merakla beklenen “Elveda Rumeli”, sürprizlerle dolu yepyeni bölümüyle 6 Nisan Pazartesi akşamı atv’de!

Elveda Rumeli (Yeni Bölüm)


Meryem’in Kocası Ömer:
Ömer, yıllar önce karısı Meryem hamile iken, oğlu Hacıali ise henüz çok ufakken askere gitmiş ve Yunanlılarla yapılan bir sınır çatışmasında yaralanıp esir düşmüştür. Ancak köyüne onun şehit düştüğü haberi gelmiştir.

Yıllar sonra, Teselya Savaşı sonrası yapılan esir mübadelesi anlaşmasının ardından; Ömer, köyüne ve ailesine döner. Ancak döndüğünde hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamayacaktır.Elveda Rumeli 67.Bölüm Özeti:

Meryem yıllar önce savaşta öldüğünü zannettiği eski kocası Ömer’in yaşadığını öğrenmiştir. Bu olay Meryem kadar Dilaver’i de sarsar. İkisi de ne yapacaklarını bilemez haldedir. Meryem, Hasan’ın da yardımıyla çocuklara durumu anlamaya çalışır ancak Ömer’in Pürsıçan’a dönüşü herkesin umduğundan daha erken olacaktır.

Diğer yandan Ramiz cephesinde,  Aleks ve Zarife’nin yeni doğan bebeğinin heyecanı sürerken, Küçük Zarife ortadan kaybolur

Künye :

Yapım : ATV Yapım Yapımcı : Adam Film / Tarkan Karlıdağ – Serdar Akar Senaryo :Ali Can Yaraş, Özge Efendioğlu, Nuran Evren Şit Yönetmen : Serdar Akar Elveda Rumeli Müzikleri : Kemal Sahir Gürel, Erdal Güney, Hüseyin Yıldız Elveda Rumeli Oyuncuları : Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez, Berrak Tüzünataç, Gülçin Santırcıoğlu, Ertan Saban, Tuna Orhan, Tolgahan Sayışman, Bedia Begovska, Gökhan Mete, Filiz Ahmet


Elveda Rumeli izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı