Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Memleket Havaları
Memleket Havaları
Memleket Havaları


Tarih: 2009-04-07 TV : KANAL7 Saat: 19:35 Tür:Eğlence


CEYLAN’DAN EN GÜZEL TÜRKÜLER
Türküleriyle, şiirleriyle, konuklarıyla sevilen program; ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’  yeni gününde yine evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Latif Doğan’ın türküleri ve İkbal Gürpınar’ın şiirleri ile renklendirdiği programa bu hafta halk müziğinin sevilen seslerinden birisi olan Ceylan konuk oluyor.

Okuduğu şiirlerle dinleyenlerinin gönlüne taht kuran, sevilen sunucu İkbal Gürpınar ve halk müziğinin usta yorumcularından Latif Doğan ikilisinin, sunuculuğunu birlikte üstlendiği müzik eğlence programı ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’nda bu hafta izleyenleri türküye doyuracak muhteşem bir gece ekrana gelecek.  Halk müziğinin sevilen seslerinden Ceylan en sevilen türküleri canlı yayında yorumlayacak.

Yürekleri titreten şiirleri ile İkbal Gürpınar ve bize bizi anlatan türküleri, kendine has üslubuyla yorumlayan Latif Doğan ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor. ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ birbirinden eğlenceli ve sürpriz bölümleriyle de izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

En güzel türküler, hislere tercüman olan şiirler, samimi sohbetler ve daha pek çok sürprizlerle “İkbal ve Latif’le Memleket Havaları” her Salı 19.35’te Kanal 7 ekranlarında.

Künye :

İkbal Gürpınar ve Latif Doğan


Memleket Havaları izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı