Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
WITHOUT A TRACE
WITHOUT A TRACE
WITHOUT A TRACE


Tarih: 2007-02-19 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


WITHOUT A TRACE
Malone ve ekibi, her Pazartesi 21:00'de yeni bölümleriyle ekranda. 4. sezon finali, 19

Şubat Pazartesi 21:00'de.

İZ BIRAKMADAN KAYBOLANLARIN PEŞİNDE
ZAMANA KARŞI BİR YARIŞ
 
Federal Soruşturma Bürosu bünyesinde bulunan Kayıp Kişiler Timi’nin görevi, kaybolduğu bildirilen insanları bulmak. Kayıp Kişiler Timi’nin elindeki tek bilgi, ortadan kaybolan kişinin adı. Tim kayıp kişiyi tanıyanlardan alınan bilgilerle, aradıkları kişinin psikolojik profilini çizerek işe başlıyor. Kayıp olduğu bildirilen kişinin son 24 saatinin canlandırıldığı “Kaybolma Günü”, ekibin izleyeceği politikayı belirleyen kilit noktalardan biri.

 KURGUSAL YAPININ FARKI
Gündemdeki diğer polisiyelerden farklı olarak “Without a Trace”, dizinin kahramanları arasındaki insani ilişkileri, kişisel yaşamlarına dair detayları ve başarısızlıkları izleyicisiyle paylaşmaktan çekinmiyor. Birçok bölümde, ajanların kişisel sorunları peşinde koşulan kurbanı bulma sürecinde başlı başına birer “öykü” haline dönüşebiliyor.

Ancak bu sanıldığı gibi sadece “gerçeklik etkisi” yaratmak için tasarlanmış bir kurgu değil. Ünlü prodüktör Jerry Bruckheimer, “Without a Trace”de kurban ile kahramanları ilişkilendiriyor. İnsani yönlerini ortaya koyan kahramanlar bu yolla kurbanın da insani taraflarının ortaya çıkmasına önayak oluyorlar. Başta Altın Küre ödüllü Antony LaPaglia olmak üzere kadrosundaki oyuncuların performansıyla güçlenen “Without a Trace”, son yılların en farklı dizileri arasında yer alıyor. Polisiye yapısının yanı sıra işlediği insan öyküleriyle de izleyicileri kendisine bağlıyor.
 
   
 
WITHOUT A TRACE
Malone ve ekibi, her Pazartesi 21:00'de yeni bölümleriyle ekranda. 4. sezon finali, 19

Şubat Pazartesi 21:00'de.

Künye :

WITHOUT A TRACE izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı