Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2009-04-14 TV : ATV Saat: : Tür:Yerli Dizi


CABBAR AĞA KESİN KARARLI “ADANA’YA GİDİREK”

Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “Canım Ailem” yepyeni bölümüyle 14 Nisan Salı akşamı atv’de!

Canım Ailem 21.Bölüm Özeti  Yeni Bölüm

Seyhan’ın Ali’ye kendi isteğiyle gittiğini öğrenen Halim, Ali’ye silahı doğrultur. Halim’le Ali’nin Koru’da olduğunu öğrenen Samim ise koşup son anda kendini iki aşığın ortasına atar. Bir yandan Ali’yi koruyup, bir yandan Halim’e dil dökmektedir. Ama Samim’in ikna çabaları sonuç vermez ve çıkan kargaşada silah patlar.

Olayın duyulması ile birlikte her iki ev de karışır. Haberi alan çocuklar ve Meliha hastaneye koşar. Bu arada ‘pehlivan’ Mert Can, Cabbar Ağa’ya emanet edilmiştir.

Cabbar Ağa her şeye rağmen Adana’ya dönmekte kararlıdır. Ertesi sabah yola çıkmak üzere hazırlıklar başlamıştır. Bu durum en çok Muazzez’i mutlu eder. Muazzez uğurlama törenine özenle hazırlanır!

Meliha ise Samim, kardeşleri ve babası arasında kalmış, babasıyla son bir kez konuşmaya karar vermiştir. Meliha ve Cabbar Ağa konuşurken, Samim Türkiye’ye gelen amcanın verdiği haberle yıkılacaktır.

Künye :

Yapım : TMC Yapımcı : Erol Avcı Senaryo : Selin Tunç Yönetmen : Sadullah Celen Genel Koordinatör : Güzide Balcı  Canım Ailem dizisi Oyuncuları : Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan.
Canım Ailem yeni bölüm


Canım Ailem izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı