Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Altın Kızlar
Altın Kızlar
Altın Kızlar


Tarih: 2009-04-15 TV : ATV Saat: 21:50 Tür:Yerli Dizi


ALTIN KIZLAR KAÇIRANLAR VE YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN BİR KEZ DAHA ATV’DE!

Play Prodüksiyon’un hazırladığı, yapımcılığını Armağan Çağlayan’ın, yönetmenliğini Levent Demirkale’nin yaptığı, başrollerini ise Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Nevra Serezli’nin paylaştığ Altın Kızlar  1.bölümünün tekrarıyla 14 Nisan Salı akşamı atv’de!

Altın Kızlar 1. bölüm tekrarı


Altın Kızlar”dan Rose karakterini Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, Dorothy’yi Hülya Koçyiğit, Sophia karakterini Fatma Girik, Blanche’ı ise Nevra Serezli canlandıracak.

Altın Kızlar 1.Bölüm Özeti

Gönül’ün aldığı evlenme teklifi, İsmet ve İnci’yi kara kara düşündürür. Gönül Nejat’la evlenirse, bu evden taşınmak zorunda kalacaklardır. İsmet’in başındaki dert yetmezmiş gibi, annesi Safiye aniden çıkagelir. Kaldığı huzurevi yanmıştır. Safiye’nin de katılımıyla altın dörtlü tamamlanır. Annesinin sağlığından kaygı duyan İsmet, doktor çağırır. Doktor Adnan hastasından çok İsmet ile ilgilenecek ve İsmet’i yemeğe davet edecektir. Romantik başlangıç İsmet’i mutlu eder fakat Adnan, yeni bir krize yol açar. Peşpeşe krizler evin huzurunu bozacak gibi olur. Dostluklar sallantı geçirir. Safiye’nin profiterol denemeleri acaba kızların ağız tadını kurtarmaya yetecek midir?

Künye :

Altın Kızlar dizisi Yönetmeni : Levent Demirkale
Altın Kızlar Yapımcısı : Armağan Çağlayan
Altın Kızlar Oyuncuları :   Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Nevra Serezli


Altın Kızlar izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı