Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kayıp Prenses
Kayıp Prenses
Kayıp Prenses


Tarih: 2009-04-15 TV : STAR TV Saat: 20:10 Tür:Yerli Dizi


Focus Film / Nilgün Sağyaşar yapımcılığında, uygulayıcı yapımcılığını M.Kerem Karacakaya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Özlem Bayşu’nun yaptığı, senaryosu Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt’a ait olan, başrollerinde ise, Yıldız Çağrı Atiksoy, Taner Ertürkler, Selin Dilmen ve Ali Uyandıran’ın olduğu “ Kayıp Prenses” yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Defne, Kahin Tork’un başlattığı uzaklık laneti nedeniyle güneş ülkesinde tutsaktır artık. Tork, Kraliçeyi konuşturarak Kayıp Prenses’in nerede olduğunu öğrenmeye çalışır ancak Defne kızının yerini asla söylemez… Tork bu kez sihirli flütü kullanarak prensesi güneş ülkesine getirmeyi dener… Arun’un büyüsünün bozulmasıyla artık her şeyi hatırlayan Selim ise hemen Defne’nin peşine düşer. İlk anda Duru’ya Defne’nin nerede olduğunu sorar. Sonra da Derya’yı bulmaya çalışır. Ancak Derya sanki sır olmuştur. İris ve Nil ise nikah yenilgisini bir türlü hazmedemezler. Nil, Sarp’a, Duru’nun okuldan kaçtığını söyler. Güneş ülkesine gelen Duru’nun ise bu kez annesini görmeden dönmeye hiç niyeti yoktur.

Künye :

Yapımcı: Focus Film / Nilgün Sağyaşar Uygulayıcı Yapımcı: M.Kerem Karacakaya Yönetmen:Özlem Bayşu Senaryo:Leyla Karaloğlu – Seval Bozkurt Kim-Kimdir: Yıldız Çağrı Atiksoy ( Defne), Taner Ertürkler ( Selim), Selin Dilmen ( Efsun),Ali Uyandıran ( Tork), Çağla Şimşek ( Duru), Nazlı Ceren Argon ( İris), Elif Ceren Balıkçı ( Nil), Tülay Bekret ( Feza), Tarık Sancaktutan ( Sarp), Manolya Aşık ( Nazlı), Selin Algın ( Bilge ), Damla Demirsal ( Melis), Hatice İrkin ( Selen ), Müge Uyar( Keyra ), Billur Yılmaz ( Kumru ), Ali Hürol ( Recep ), Zeynep Çopur ( Gülçehre ), Berkant Keskin ( Arda ), Uğuralp Keskin ( Berkay ), Tuncay Akça ( Hamdi ), Yusuf Ünal ( Cenk )


Kayıp Prenses izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı