Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yemekteyiz
Yemekteyiz
Yemekteyiz


Tarih: 2009-04-15 TV : SHOW TV Saat: 22:30 Tür:Yarışma


ç Yapımlar tarafından hazırlanan,Caner Erdem yönetimindeki ‘Yemekteyiz’  27. haftasında yine ilgiyle izlenecek.5 yeni yarışmacı, 5 akşam yemeği ve kazanan büyük ödül 10.000 TL’yi alacak.Kıyasıya rekabetin, muhteşem lezzetlerin bir arada olduğu ‘Yemekteyiz’ bu hafta yine biribirinden eğlenceli yarışmacıları sizleri ekran başına kilitleyecek.İşte 27. haftasındaki ‘Yemekteyiz’in yeni yarışmacıları:•    ÇİĞDEM ÇELİK


30 yaşında.. Lise mezunu.. Kabin Memuru.. 4 yıldır evli.. Çocuğu yok... Genelde spor olarak koşu yapıyor... Çiğdem “Ben hostes olduğum için genelde bizim hayatımız uçmak ve dinlenmekle geçer çok fazla hobi geliştiremedim”, “Hayvanlardan pek hoşlanmam! evimde asla istemem hatta hayvan olan evde de hiç bir zaman bulunmadım yemek yemedim eğer herhangi bir evde hayvan olursa asla yemem bu saatten sonra kendimi başkaları için değiştiremem” diyor.


 


•    YAŞAR ATILCAN


37 yaşında... Ortaokul terk... Müzisyen ve Berber... Enstrüman üzerine özel dersler almış.. Keman, ud, ney, klavye, vurmalı sazlar çalıyor ve solistlik yapıyor.. Otantik Türk Müziği korosunda mehteran takımında çalıyor ve söylüyor..


Pek çok Türk Sanat Müziği konseri vermiş... Ayrıca özel ders olarak müzik aletleri derside veriyor... Prgram cast görüşmelerine geldiğinde babası ağır hasta olan Yaşar Bey babasından sıkça söz ederek onu menun etmek için bu yarışmaya katılmak istediğini söylüyordu. Babası akciğer kanserinden geçen hafta vefat etmiş..  Rahmetli babası köfteci olduğu için onun anısına ana yemek olarak köfte yapmak istiyor... Annesiyle birlikte yaşıyor..


   


•    KÜÇÜK ÖZCAN       


26 yaşında... İlkokul mezunu... Şöför... Bekar.... Aslen Ağrı’lı.. 1998 yılında çalışmak için abisiyle birlikte Ağrı’dan İstanbul’a gelmiş... İstanbul’a çok alışamamış.. Babası vefat etmiş.. 11 kardeşi ve annesini çok özlüyor. Küçük, en son 8 ay önce annesini görebilmiş... Balık tutmak, kayıkla denize açılmak ve internette dolaşmak en çok sevdiği şeyler... Bizim orada aynı anda 12 köye muhtarlık yapan “KÜÇÜK” isminde bir kişi varmış babamın da yakın arkadaşıymış.. Onların bize misafirliğe geldiği gün, evde ben doğmuşum onun adını bana vermişler... Bu yarışmayı kazanmaya maddi olarak ihtiyacım var, hiç olmazssa memleketteki annem ve kardeşlerim beni görür özlem gidermiş olur” diyor ..•    NECMİYE KANBAK     


50 yaşında.. Tekstil firması sahibi.. Evli.. 23 yaşında Burak ve 10 yaşında Batuhan isimli 2 çocuk annesi... Necmiye Hanım’ın ömrü arabalarda ve trafikte geçiyormuş çünkü tekstil firması sahibi olduğu için sürekli mal bakmaya veya anlaşmaya gidiyormuş.. Alışveriş yapmayı çok seviyor ayrıca evlerinin bulunduğu sitede yer alan spor salonunda düzenli olarak spor yapıyor.. Necmiye Hanım kendini sadece  iş kadını olarak görmüyor.. “ Sabah erkenden kalkıp çocuğunu ve eşini gönderen evi toparlayan, akşam için yemek yapıp işten dönünce evi temizleyen bir bayan asla sadece iş kadını değildir.. Ben hem ev hem iş kadınıyım” diyor.
•    AHU KARAMAN YILDIRIM  


28 yaşında...Piyanist... 8 ay önce Levent Bey’le evlenmişler...Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümü mezunu.... Hapishanede doğmuş olan çocuklara ücretsiz müzik dersi veriyor ve bir sivil derneğinin başkanı... Pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atmış... Trafiğe kapalı alanda eşi Levent’le birlikte araba yarışı yapmayı çok seviyor.... Gece hayatı ve partilere gitmeyi çok seviyor... Kıyafet balosu en sevdiği parti tipi... Koyu Beşiktaşlı olan Ahu Hanım, eşi Fenerbahçeli olduğu için çok sevdiği maçlara eşini bırakıp gidiyor. Öğretim üyeliği yapıyor.. Ahu Hanım,”Yarışmada benim hakkımda paraya ihtiyacı yok diyeni yolarım kimse bana ve zevklerime karışamaz”diyor. Ahu Hanım’ın bir adet pittbull cinsi köpeği ve kedileri var. Hayvanlar onun vazgeçilmezlerinden “ Hayvan sevmeyen insan hiç sevmez” felsefesiyle yaşıyor.


Yemekteyiz Show Tv

Künye :

Yemekteyiz Yarışması


Yemekteyiz izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı