Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2009-04-18 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve  Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  14 A ve B bölümü tekrarıyla bu akşam Star TV’de.
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

Papatyam 14-A-B Bölüm Özet:

Necati’nin eski sevgilisi Yasemin’in getirdiği çocuk iddia ettiği gibi Necati’nin çocuğu değildir. Necati tam onları yollayıp huzura erecektir ki Feride’nin kızları durumu öğrenir ve annelerine yetiştirir. Buna inanmak istemeyen Feride yine de Necati’yi yakın takibe alır. Erdem ise Gülşen’in meşhur kekinin tarifinin peşindedir. Bunu kendi başaramayınca karısı Fulya’yı yollar. Gülşen’in tarifi vermek için tek şarttı vardır: Fulya’nın önlüğü takıp mutfağa girmesi. Bu ise Fulya için neredeyse imkânsız bir şeydir. Balıkçı çırağı Seyfo ise Özge ile aralarındaki kültür farkını kapatmak için atak yapar ve Özge’yi tiyatroya davet eder. Lütfü’nün Almanya’ya gidecek olması da Necati’yi çok üzmektedir. Ona gitme demeyi gururuna yediremediği için oğlunu başka bir oyunla durdurmaya karar verir. Feride’nin altınlarını ameliyat olacağım diyerek alan Harun ise sonunda Necati’ye yakalanmıştır. Borcunu ödemek için eve bir dövüş horozu getiren Harun, Lütfünün horozu kesmesine kadar uzanan eğlenceli olayları da başlatmış olur. Feride ise evdeki çocuğun Necati’nin oğlu olabileceğini öğrenmiş ama inanmak istememiştir. Fakat Necati ve Furkan arasındaki yakınlaşma sürekli baba oğul görüntüleri vermelerine neden olmakta ve Feride’nin şüphelerini arttırmaktadır. Seyfo’nun Özge’yi tiyatroya götürme macerası ise Kerem’in de tiyatroya gelmesiyle yine hüsranla sonuçlanır.

Künye :

Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven Yönetmen : Bora Tekay Senaryo : Murat Aras Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Atılgan Gümüş ( Erdem )- Çiğdem Batur ( Fulya ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza ) Papatyam dizisi


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı