Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Melekler Korusun
Melekler Korusun
Melekler Korusun


Tarih: 2009-04-18 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Melekler Korusun 16.BÖLÜM
“PARAMPARÇA”
İpek başına aldığı darbe ile yere yığılmıştır! Onu o halde bulan Barış olur! İpek’de Barış’da olayın şüphelilerini az çok tahmin ediyordur; ancak işler hiç umdukları gibi gelişmez! İpek için esas zorlu günler şimdi başlamıştır!
Deniz, eski kız arkadaşından, Özgür de babasından yana dertlidir! Dertli ikilinin yolu bir eczanede kesişir! Ancak Özgür Deniz’in ne amaçla orada olduğunu hemen anlar!
Erkan,arkadaşlarıyla yemekteyken, Esin evde için içini yiyordur! Eylül, Erkan’ın hayatına yeniden girmekte kararlıdır!Bu yüzden de ufak oyunlara başvuracaktır.
Salih’in organize ettiği futbol müsabakası gerçekleşir. Erkekler sahada kızlar tribündedir. Ancak maça Eylül’ün de gelmesi işleri değiştirir!
Melek, İpek’in başına gelenleri öğrenince yelkenleri suya indirir! Yaşanan her şey bir anda unutulur! Melek, kızının büyük bir haksızlığa uğradığını savunurken; Kehribar, Melek’e, İpek’in hayata daha sıkı tutunabilmesi için sorunlarıyla tek başına mücadele edebilmeyi öğrenmesi gerektiğini söyler!
İpek’in başına gelenler disiplin kurulu tarafından değerlendirilecektir. Gerçeklerin gün yüzüne çıkması için harcanan tüm çabalar ya ortaya çıkacak ya da İpek okuldan atılacaktır!
Birbirini koşulsuz seven ana kızın, kimi zaman gözlerimizi yaşartacak, kimi zaman güldürecek ama hep içimizi ısıtacak hikâyesi “Melekler Korusun” 18 Nisan Cumartesi  saat 20.00’de Show TV’de..

Künye :

Melekler Korusun dizisi künye:
Yapım: TIMS PRODUCTIONS Yapımcı: TİMUR SAVCI Senaryo: EYLEM CANPOLAT &SEMA Yönetmen: CEVRİYE DEMİR Oyuncular : MELEK HÜMEYRA, SALİH AVNİ YALÇIN İPEK ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ ESİN ROJDA DEMİRER ERKAN SERKAN ALTUNORAK MUALLA MAHPERİ MERTOÐLU KEHRİBAR YILDIZ KÜLTÜR BURHAN TANER BARLAS BARIŞ ALPER SALDIRAN ÖZGÜR SELİN ŞEKERCİ FEVZİ ŞAMİL KAFKAS DENİZ CEM AKTAŞ CAVİDAN ROMİNA ÖZİPEKÇİ


Melekler Korusun izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı