Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Monk
Monk
Monk


Tarih: 2009-04-19 TV : TNT Saat: 20:30 Tür:Yabancı Dizi


Monk 3. SEZON
Karısı Trudy’nin 1997 yılında öldürülmesinin ardından saplantı zorlantı bozukluğu ve çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan obsesif bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsı...  İnanılmaz derecede gelişmiş olan fotoğraf hafızasına ve en küçük ipuçlarını bir araya getirme becerisine rağmen artık San Francisco Polis Departmanı’nda resmi olarak görev alamayan ve hem arkadaşı, hem de kişisel asistanı olan Sharona Fleming’den yardım alarak yaşayan Monk,  şimdilerde serbest çalışıyor.  Departmana geri dönebilmek için eski patronu Captain Stottlemeyer’a kendini kanıtlamaya çalışan Monk’un garipliklerine gülerken diğer bir taraftan da yeteneğine hayran kalacaksınız.  Emmy ödüllü dizi TNT’de.


Monk 3. SEZON

16/44. Mr. Monk and the Kid
Tozdan, parazitlerden, arılardan, uçmaktan, yüksekten, dokunulmaktan ve hatta dokunmaktan korkan birisi cinayetleri aydınlatabilir mi? Monk aydınlatır… Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsını gözler önüne seren dizi, TNT’de. 
Bu bölümde, 22 aylık Tommy Graser adında bir çocuk kesilmiş bir parmak bulup polislere verince Monk, bu çocukla beraber parmağı bulduğu parka gider. Herhangi bir ipucu bulamaz ama bu uysal ve bir o kadar akıllı çocukta bir şeyler keşfeder. Sürekli Monk’un ismini tekrarlamaktadır.

Künye :

Monk izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı