Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Chuck 3D
Chuck 3D
Chuck 3D


Tarih: 2009-04-19 TV : CNBC-E Saat: 14:00 Tür:Yabancı Dizi


Chuck 3D : 3 Boyutlu Dizi Keyfi Yeniden CNBC-e’de!
Pazar 14:00 ve 23:00


3D keyfi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Pazar saat 14:00 ve 23:00’de yeniden CNBC-e’de.

Türk televizyon tarihinde bir ilk yaşandı. 3 boyutlu televizyon rüyası CNBC-e’de gerçek oldu. Bir bölümünün tamamı üç boyutlu çekilen ilk televizyon dizisi olan Chuck, CNBC-e ekranında 3D keyfini bir kez daha yaşatıyor.

Üç boyutlu özel gözlükler ise CNBC-e Dergi’nin Nisan sayısıyla birlikte dağıtılıyor. Gözlüğünü alan izleyicileri bir de sürpriz bekliyor. CNBC-e Dergi’nin kapağı da üç boyutlu. Ayrıca dizinin sitesi http://chuck3d.cnbce.com’ da gözlüklerini test edebilirler.

Büyük bir elektronik mağazasında çalışan sıradan bir genç iken doğum gününde eski üniversite arkadaşından aldığı bir e-mail ile hükümetin ve CIA’in paylaşamadığı bir ajana dönüşen “CHUCK”, dijital çağa yakışır bir ajan olduğunu 3 boyutlu özel bölümü ile bir kez daha kanıtlayacak.

3 BOYUTLU GÖZLÜK CNBC-e DERGİ İLE HEDİYE
Nisan ayında alacağınız CNBC-e dergi ile birlikte hediye olarak verilecek 3 boyutlu özel gözlük, Chuck’ın üç boyutlu evreninin kapılarını CNBC-e izleyicilerine açacak.

CHUCK TARİH YAZIYOR: TAMAMI 3 BOYUTLU İLK TV DİZİSİ
Tehlikelerle dolu, bir o kadar da eğlenceli sahnelerin peş peşe ekrana geleceği özel bölüm “Chuck Üçüncü Boyuta Karşı” (Chuck Versus the Third Dimension)da Chuck, sadece tarih yazmakla kalmayacak, tarihçilerin de ileride Chuck’ı yazmasına neden olacak. Çünkü Chuck, bir bölümünün tamamı üç boyutlu olarak ekranlara gelen ilk televizyon dizisi...

Üç boyutlu Chuck özel bölümü, başrol oyuncusu Zachary Levi için oldukça heyecan verici bir deneyim olmuş. “Bence çığır açıcı ve kesinlikle tarihe geçecek bir bölüm oldu” diyor genç aktör. Televizyonda 3D teknolojisi ilk kez kullanılmıyor ancak Chuck, bir bölümünün tamamı üç boyutlu olarak ekranlara gelen ilk televizyon dizisi ünvanını kazanmış durumda. “İleride herhangi bir yarışma programında soru olarak karşınıza çıkarsak hiç şaşırmayın” diyor, Zachary Levi.

Başlangıçta ajanlıkla uzaktan yakından bir ilgisi olmamasına rağmen kısa sürede işin püf noktalarını kapan Chuck, bu bölümle dijital çağa en yakışan ajan olduğunu da kanıtlamış oluyor. Bu başarının en büyük pay sahipleri ise hiç kuşkusuz yaratıcılıkta sınır tanımayan dizinin yapım ekibi… Onlar sayesinde Chuck ilk bölümden itibaren eğlencesi hiç eksik olmayan, tasaları unutturan ve kendi içinde oldukça tutarlı bir dizi oldu.

ÖZEL BÖLÜMÜN ÖZEL KONUĞU: ESKİ HOBBIT, HER DAİM ROCKSTAR DOMINIC MONAGHAN.
Chuck 3D nin üç boyutlu olarak ekrana gelecek özel bölümünün özel konuğu Dominic Monaghan olacak. Sinemaseverler onu “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinden çok iyi hatırlayacaklar. Frodo’nun en samimi üç Hobbit arkadaşından biri olan Merry olarak hafızlara kazınan Monaghan daha sonra “Lost” dizisiyle televizyon ekranlarına taşıdı ününü. Tek şarkıyla üne kavuşmuş Drive Shaft grubunun eski bir üyesi olan Charlie Pace karakteri Lost’un kazazedelerindendi ve dizinin üçüncü sezon finalinde hayatını arkadaşları için feda ederek diziden ayrıldı. İşin ilginç yanı genç aktörü Chuck’ta da Tyler Martin adını taşıyan bir rock yıldızı olarak izleyeceğiz.

Künye :

Chuck 3D


Chuck 3D izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı