Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Tudors
The Tudors
The Tudors


Tarih: 2009-04-19 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


The Tudors 2. SEZON”
The Tudors’ta ikinci raunt...

Birinci sezonuyla çok ses getiren The Tudors’ta merakla beklenen ikinci raunt her Çarşamba 22:15’te Hava Kararınca kuşağında, tekrarı her Pazar 21:00’de e2’de ekrana geliyor.....
İngiltere Kralı VIII. Henry’nin çalkantılı hayatı ve olaylı aşklarını anlatan The Tudors’ta ikinci buluşmaya hazır mısınız?  The Tudors’ta hiç bir şey bıraktığımız gibi olmayacak..  Geçen sezon VIII. Henry’yi toy ama hırslı bir kral olarak bırakmıştık. İkinci sezonda Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkacak karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız. Şüphesiz bunların en önemlisi İzlandalı oyuncu Anita Briem tarafından canlandırılan, İngiltere tarihinin bir başka etkili kadın figürü Jane Seymour olacak.

ÇAPKIN KRAL
Bu akşam yayınlanacak The Tudors ikinci sezon beşinci bölümde, Kilise’nin gözünde Henry’nin Anne’le olan evliliği yasal olarak geçersizdir. Dahası hem Thomas More hem de Piskopos Fisher, Henry’yi İngiltere Kilisesi’nin başındaki en yüksek otorite olarak tanımayı reddeder. Dolayısıyla ikisi de tutuklanarak Londra Kulesi’ne kapatılır. Bu arada Henry çapkınlıklarına devam etmektedir.
 

Künye :

The Tudors S2E05


The Tudors izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı