Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek


Tarih: 2009-04-19 TV : ATV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


DÜNÜRÜ HASTANEDE, NERİMAN EV İŞİ DERDİNDE!
Başrollerini Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Dolunay Soysert, Ali Sunal, Şehsuvar Aktaş, Ayçin İnci ve Nilgün Belgün’ün paylaştığı, “BENİM ANNEM BİR MELEK” yepyeni bölümüyle 19 Nisan Pazar akşamı atv’de!
Sakın kaçırmayın!

Benim Annem Bir Melek (YENİ BÖLÜM) 39. Bölüm Özeti

Ece’nin annesi Kamuran Hanım, apar topar hastaneye kaldırılır.Durumu ciddidir ve acilen kan gerekmektedir. Turuncu ailesi ve yakınları gereken kanı bulabilmek için canlarını dişlerine takarlar fakat Kamuran Hanım’ın kan gurubu nadir bulunan bir kan gurubudur. Tüm aile kan bulabilmek için seferber olur. Herkes aranan kanı bulabilmek için elinden geleni yapmaktadır ama Neriman oralı bile değildir ve günlük işlerine devam etmektedir. Tüm aile, özellikle de Ece Neriman’ın karakterine uymayan bu davranışını yadırgamaktadır. Sonunda aranan kan bulunur. Ama bu arada Çetin’in gidiş tarihi yaklaştıkça Neriman’ın oğluna düşkünlüğü artmıştır. O kadar ki, Çetin kendini bebek yerine konmuş gibi hissetmektedir. Bu durum tüm hızıyla devam ederken, Çetin bir karar verir. Annesini üzmemek için Antalya’ya gitmeyecektir. İşini kaybedecek olsa bile. Çetin’in bu kararı, aile ortamına bomba gibi düşer.
 

Künye :

Benim Annem Bir Melek Dizisi Oyuncuları: Oya Başar    Tarık Ünlüoğlu    Dolunay Soysert    Ali Sunal Şehsuvar Aktaş Nilgün Belgün Ayçin İnci Bahtiar Engin Ufuk Özkan Yapım: BKM Yönetmen: Hakan Algül Senaryo: Vasıf Küçükoruç


Benim Annem Bir Melek izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı