Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Teyzanne
Teyzanne
Teyzanne


Tarih: 2009-04-26 TV : STAR TV Saat: 20:10 Tür:Yerli Dizi


Teyzanne dizisi 2. Bölüm

“ Teyze, anne yarısı ise eğer…”

Süreç Film/Ali Gündoğdu yapımcılığında, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği, senaryosu Gani Müjde’ye ait olan, başrollerini ise İnci Türkay, Murat Serezli ve Erkan Sever’in paylaştığı “Teyzanne”  yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Eda ve Zehra birbirlerini yıllar önce kaybetmiş  ikiz kardeş…Hayat onları tam birleştirdiği anda bu sefer tamamen ayırır…Zehra hayatını kaybederken, Eda Zehra’nın çocuklarıyla beraber Zehra gibi yaşamaya başlar. Ee tabi ki boşuna teyze anne yarısıdır dememişler…

Teyzanne dizisi 2.Bölüm:

Eda kardeşinin kendisine emanet ettiği çocuklara annelik yapmak için çaba sarf etmektedir. Hem diş hekimi olarak kendi işlerini yürütmeye çabalaması, hem de kardeşi Zehra’nın yerine geçerek çocuklarla ilgilenmesi ve mahalleliye alışması işleri arap saçına döndürmektedir. Eda yaşadığı residencedeki evine temizlik şirketinden bir temizlikçi gönderilmesini ister. Eda olarak residencedeki kapısını açtığında karşısında Hasibe’yi görünce şok olur. İlk başta Hasibe’nin izini bulduğunu düşünüp telaşa kapılır.Ama sonrasında şirket tarafından yollanan temizlikçi olduğunu anlamasıyla içine su serpilir. Hasibe ise Zehra sandığı Eda’yı karşısında görünce şirket tarafından aynı işe gönderildiğini düşünür. Bu arada  kızları çocuk tiyatrosuna bırakan Eda; Derya’nın kaybolmasıyla sarsılır. Çocuklara sahip çıkamadığını düşünüp kendisini suçlu hissetmektedir.Tüm bunlar olurken Zehra’ya sevdalı olan Zafer annesinin Zehra’yı istememesi ve kendisine komşu kızı Sevtap’ı yakıştırması yüzünden zor anlar yaşamaktadır.

Künye :

Yapımcı : Süreç Film / Ali Gündoğdu
Yönetmen : Şenol Sönmez
Senaryo : Gani Müjde
Teyzanne dizisi oyuncuları : İnci Türkay ( Eda & Zehra), Murat Serezli ( Ömer), Erkan Sever
( Zafer), Derya Demirsal ( Elif), Damla Demirsal ( Defne), Çağla Demirsal ( Gülşah),
Belma Canciğer ( Aylin), Ezgim Kılınç ( Mekiye), Eda Gülten ( Hasibe), Emin Önal
( Tayyar), Çağlar Çorumlu ( Şaşkın Bakkal), Çisil Oral ( Türkan ), Ethel Mulinas Araf
( Zehriye), Gülsen Özbakan ( Şahane Yıldız)
Teyzanne dizisi


Teyzanne izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı